0 oy
148 göst.
önce Aile kategorisinde (194 puan) tarafından
Alıp fayda goren varmi lütfen yardımcı olun bana . Boşuna almak istemiyorum 

15 Cevaplar

+1 oy
önce (7,748 puan) tarafından
biraz inanmakla ilgili bence bu tarz şeyler. ben inanmıyorum açıkçası. ama alacaksan da dikkatli kullan, bebek sonuçta kontrollü olmak lazım 
önce (194 puan) tarafından
Aynen. Kopar kırılır diye de korkuyorum
-Reklam-
0 oy
önce (1,312 puan) tarafından
Hakikisini alırsan faydalı. Ağrıyı azaltıp salyayı kesiyor. Biz hep kullanırız sülalece
0 oy
önce (1,448 puan) tarafından

Ben almadım görümcemin eşi kendine almış bir dizi boncuğunu kızıma da kolye yaptı sağolsun hakiki kehribar takıyorum arada sanki faydası oluyor elini daha az emiyor salyasi kesiliyor yoksa el hep ağızda 

Internetten alcam alırsam. 350 lira fiyati
önce (1,448 puan) tarafından
Canım o sahtedir muhtemelen çünkü o abinin aldigi da kolyelik gibi az boncuktu 1200 e aldım dedi hacılar çarşısı falan oluyor öyle yerlerden al
önce (11,895 puan) tarafından
İnternetten almanı önermem ben 2 sene önce 250 ye aldık şuan 350 olamaz kesinlikle
Gumuscuye sorcam . Belki almam takmak sıkıntı olur belki .
Ben gumuscuden almıştım tanıdıkdi güvendiğim yerdi
0 oy
önce (1,613 puan) tarafından
Dis cikarmada gerckten con ise yariyor az da olsa aciyi azaltiyor salyayi kesiyor.ayrica nazar icinde cok iyi ben kullaniyorm 1yasinda bebegm halada takiyor gittigi yere kadrda takcak insallah
Nerden aldınız
önce (1,613 puan) tarafından
Trendyoldan aldim canm.sertifikali.yanjnda sertfikayida gonderiyorlar
0 oy
önce (207 puan) tarafından
Bilimsel açıklaması yok diye duymuştum ne kadar doğru bilmiyorum ama ben kullanmadım kopar filan diye kullanan arkadaşım vardı pek etkigördüğünü duymadım
0 oy
önce (11,276 puan) tarafından
Kendim bileklik kullanıyorum baş ağrısı için işe yaradı bence
0 oy
önce (1,663 puan) tarafından
Ben almak istemedim ama eşim istedi alma dememe rağmen almış birkaç taktık faydasını gördüm mü görmedim mi bilemedim az taktık çünkü. Bide ben uyutacağım zaman falan çıkarıyordum tak çıkar yapmak zor oluyordu. Boynuna dolanır sıkar diye korkuyordum. Takmadım uğraşmadım 
0 oy
önce (4,967 puan) tarafından
Hakiki kehribar isei yarıyo ama sahte dolu guvenilir bir yerden almak lazim
Bulmak zor.
0 oy
önce (2,794 puan) tarafından
Ben oğlumda doğduğundan beridir kullanıyorum salyasını kesiyo nazara iyi geliyo diye takıyoruz hâlâ 
Nerden aldin
0 oy
önce (1,148 puan) tarafından
Ağız salyası için işe yaradı ama uykusuna yaramadı ben ayak bileğine takıyordum küçük boy aldım bileğine göre bir sene önce 400 tl idi altın gibi tartıp veriyorlar dikkat edin sahte olmasın
Ben trendyoldan almayı düşünüyorum ama kararsızım.  Takarken sorun olursa doye
Tenine deymesi yeterli dedi kuyumcu bana ben atletinin aslı kısmına geçiriyordum bide ayak bileğine takıyordum boynuna taksam direk ağzınan atar koparır
Kol bileginede takılır aslinda
Takılır evet ama benim oğlum onu orda tutmaz her şeyi ağzına götürüp yeme huyu var
0 oy
önce (1,451 puan) tarafından
Ben gümüşcüden hakiki aldım kızıma çok memnun kaldım çok güzel hem dişlerini rahat çıkardı hem nazara da çok iyi geliyor hakiki olacak ama aldın mı evde de test edebilirsin aslında hakiki olup olmadığını ben fayda gördüm keşke ilk kızım da alsaydım küçük kızıma 2 aylıktı aldığım da şimdi 2 yaşını geçirdi hala kullanıyorum 
Gumuscu var burda sormaliyim.

Nasıl test edicem evde
önce (1,451 puan) tarafından
Bı bardak suya 2 yemek kaşığı tuz döküp karıştırın sonra koleyi suya atın batarsa sahte suyun yüzeyine de kalırsa hakikidir benim aldım kolye zaten sertifikalı bi kolye olduğu için biliyordum ama genede denedim:)
Teşekkürler. Alırsam denerim
0 oy
önce (468 puan) tarafından
Ben inanma böyle şeylere 
0 oy
önce (1,264 puan) tarafından
2 çocuğumda da kullanıyoruz ama hiç faydasını görmediler ne nazara ne dişe süs diye takıyorlar 
0 oy
önce (2,147 puan) tarafından
Ben bi tastan fayda gelecegine inanmiyorum acikcasi onu takacagina bebek cevsenleri var onlardan tak
0 oy
40 günlükte taktığımda ne Ağız salyasi oldu ne disten cektim 26 aylık şuan hala boynunda dışı beyazladiginda fark ettim hep dişinin geldigini
40 gunlukken boynuna mi taktiniz

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 227 göst.
9 Ekim 2022 Aile kategorisinde Seymaipek (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,273 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 133 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Havvanur1 (1,002 puan) tarafından soruldu