0 oy
113 göst.
Aile kategorisinde (2,768 puan) tarafından
Annemler de kalıyorum sezeryan doğum eşimin ailesinden kimse gelmedi. Kızımı gormeye gorumcelerimde dahil esimede söyledim mi annesigili haklı çıkarıyor.. kaynatasi rahatsız üst katında görüncesi oturuyor yani kaynatasini yarım saatligine emanet edip gelebilir...kimselerde sordumu geldiler mi diye zoruma gidiyor hayır diyorum güya bni eve bekliyorlar ki halalari falan hep gelecekmiş ama eşime dedim ben eve istemiyorum 

4 Cevaplar

0 oy
(793 puan) tarafından
Çevrenizdeki insanları bu kadar önemsemeyi bırakınca çok mutlu olacaksınız genel olarak söylüyorum onlar gelse de gelmese de bebeğin büyüyecek sevse de sevmese de büyüyecek insanlara çok anlam yüklemeyin ki beklentiniz olmasın
(2,768 puan) tarafından
Ben kimseden bir şey istemiyorum ki zaten eşimin çocuklarimin canları sağolsun yeter ama sadece babaanne dede olarak zoruma gidiyor
(793 puan) tarafından
Hiç gitmesin babaanne dede olsalardı onlar torunum olmuş diyip gelirlerdi zaten
(2,768 puan) tarafından
Haklısın
-Reklam-
0 oy
(19,270 puan) tarafından
Annenin evine gelince adammı yiyolarmış bende ilk oğlumu annemin evine götürdüm geldi benim eşimin ailesi
(2,768 puan) tarafından
Yok. Gelmediler geçen eşim diyo buraya gelecekler söyledim
0 oy
(189 puan) tarafından
Çok isteseler gelirler herşey zamanında güzel 1ay sonra gelmekle ilkgünlerde ziyaret etmek arasında çok fark var bende senin gibi düşünüyorum yarım saat bile olsa gelebilirler di seni takmayanı sende takma onlar senin evine gelmedende çocuğu asla götürme ayaklarına ama bu lohusa halinle de tüm bunları kafana takma çünkü değmez değmiyor annen var başında başka kimseye ihtiyacın yok 
(2,768 puan) tarafından
Çok şükür canim annem var evet goturmeyecem
0 oy
(8,108 puan) tarafından
Ben takmiyom canım sende takma boşver eşim yanimda benim. 
(2,768 puan) tarafından
Eşim yanmda ama annesigili savunuyorya sinir oluyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 161 göst.
18 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,768 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,768 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 232 göst.
0 oy
5 cevap 108 göst.

393,732 soru

11,774,252 cevap

35,789 kullanıcı

...