0 oy
988 göst.
Moda kategorisinde (112 puan) tarafından

Kızlar ya cok canm sıkkın  kaynimin kinasi icin elbise sipariş ettim bedenimi 42 giyiyorum 

Elbise kalıbından sıkıntı yaşadım dar geldi iadeyle ugrasmak istemedim gidemedim vs  korse giydim altına suan fotolardaki korseli hali ama hala dar hele oturunca nefes alamıyorum   .. Kinaya bir ay var tekrar alma sansim yok kilo vereym desem emziriyorumm veremem biliyorum napcam ben ya cok komik duruyor bide astari kısaydı ilk fotodaki astari kısa hali 

İkinci fotodaki astari uzatilan halii   

Terzi koyu kumaş dikmis altina oda cok absürt durdu nasl giycem bunu ben ya 

Bide eltiyim allah kahretsin vallahi 

image

image

29 Cevaplar

0 oy
(810 puan) tarafından
Kiz eltisin  :) knat etsen kiloların anasını bilr aglatirsin. 3 kilo bile versen o kadar farklı durur ki. Elbise çok güzel. İnat et 2 3 kilo ver çok daha iyi görünürsün. Göbek ve basen çalışsan bile incelirsin emin ol. 
-Reklam-
0 oy
(630 puan) tarafından
Biraz detoks falan yap ödem falan varsa atarsın elbise güzel ama alttaki ek koyu kalmıs 
(112 puan) tarafından
Evett onu kestiripp tekrar yaptirabilirim ama. Darligini napcaz iste kilo verebilirmiyim bilmiyorum
(630 puan) tarafından
Biraz dikkat edersen bol su içip hamur işlerinden uzak durursan verirsin
0 oy
(9,346 puan) tarafından
Dün de görmüştüm aslında fizgin çok güzel duruyorsun elbiseyi sevmemiştim ama artık yaptırmışsn güle güle giy
0 oy
(7,184 puan) tarafından
1 ayda kilo verirsin emzirmekle alakası yok ki. Ben emziriken 10 kilo verdim ve sütümde bir azalma olmadı. 
(112 puan) tarafından
Nsl verdın
(7,184 puan) tarafından
Ekmeği kestim bol su içtim su süt yapar zaten. Zeytinyağlı yemekler yedim makarna pilav yemedim. Çorba içtim ama kahvaltımı sağlam yaptım fakat yine ekmek yemedim.
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Astarı terziye söktür iade et , olmadı zaman geçmeden  sipariş ver. Bide canım yani dantelli olan kısma kadar astar çok saçma olmuş neden uzattın astarı,?
(112 puan) tarafından
Bacaklarım cok görünüyordu hareket ettikce astar yukari çıkıyordu
0 oy
(235 puan) tarafından
Kız bomba gibi vücüdün var bı tek benmi beğendim ama şansin olsa başka elbise bak çünkü rahat ediyorsun diyorsun
(112 puan) tarafından
Evet rahat edemiyorum ama alali oldu 1.2 hafta iade alirlarmi
0 oy
tarafından
Çok yakışmış ama fazla dar içinde rahatsız göründüğün belli çok güzel olmş size ama
(112 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim evet dar baya:(
0 oy
tarafından
Çok dar canım aciksin darda giyebilirsiniz ama elbise tam üzerine oturmamis
0 oy
(137 puan) tarafından
Kötü olmus cnim ya

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 499 göst.
5 Haziran 2024 Moda kategorisinde Su1880 (119 puan) tarafından soruldu