0 oy
515 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Erkek çıktı hepimiz şok olduk herşeyi pembe ;)))) 

9 Cevaplar

+1 oy
(4,068 puan) tarafından
Hahahahaaa çok güzel bir sürpriz olmuş Allah analı babalı büyütsün inşallah ☺
tarafından
Nasıl olurda doktor görmez diye :))) bana da erkek diyor doktor bir korkmadım değil
-Reklam-
+1 oy
(371 puan) tarafından
Nasıl anlaşılmamış şuan ultrason cihazları kesin görüyor en olmadı ayrıntılı da belli olur ya çok ilginç:)) hayırlı evlat olsun da gerisi önemli değil ama şok olmuştur herkes 
(153 puan) tarafından
Şok içindeyim
tarafından
Evet hepsine girdi nasıl oldu anlamadık şok olduk
(19,830 puan) tarafından
Gözükmüyo canım benimde öyle oldu çğnkü özelde bile kız dediler detaylıda bile
(371 puan) tarafından
Karışmış olma ihtimali yok dimi insanda bı şüphe oluşuyor illa ki
(19,830 puan) tarafından
Yok canım o gün sadece ben doğum yaptım ve doğduğunda dedi doktor erkek diye Allah korusun ihtimali düşünmek bile sinir bozucu
0 oy
(1,844 puan) tarafından

Aaaa ne farklı bir duygu olmuştur şimdi çok utangaç olacak galiba gizlediğine göre:D<3

tarafından
Herkes şok tabi arkadasımda 2 tane erkek cocugu vardı 3. Kız olunca mutlu oldu ama 9 ay sürdü
(1,844 puan) tarafından
Ayy kıyamam ya nasip değilmiş bnm abmalda kiz olsun diye diye 6 oğlan doğurdu hep dogumda bir sürpriz olsun istermiş ama olmadı Allah bağışlasın inşallah
0 oy
(17,586 puan) tarafından
Ay Allah'ım ya shshdhd. Hayırlısı artık napsinlar yapacak bişey yok 
0 oy
(350 puan) tarafından

Bu ben 7 ay kız dedıler 7.aydan sonra hep erkek dedıler hamileliğim çok ağır geçmişti bende herseye beyaz krem renk aldım abımızın hiç birseyıni hastene çantasına koymamıstım

Doğum yaptım soylemıyorlar kız mı erkek mı soyleyın neyim oldu dedıö kız dedıler ben nasıl ağlıyorum nasıl ağlıyorum hiç kızım olamayacak sanmıştım sımdı 10bucuk yaşında evde sürpriz kızım dıyoruz:D 

0 oy
(19,830 puan) tarafından
Ahahahhah benim ortancada öyle oldu ya muhtemelen su fıtığı vardı pipisi gözükmedi :)
0 oy
tarafından
Detayli ultrasyon girmemiş miydi ;)
0 oy
(137 puan) tarafından
Benim alt katında öyle oldu ben kız bebek için takım almıştım erkek dedi anam karışması dimi dedim bebeği gördüm aynı babasi d.d
0 oy
(2,733 puan) tarafından

Doktorlar bazen gıcıklığına mı yapıyorlar acaba :D

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 546 göst.
0 oy
27 cevap 1,026 göst.
19 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 903 göst.
19 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 912 göst.
29 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Iki prenss annesi (43 puan) tarafından soruldu

398,154 soru

11,906,932 cevap

36,036 kullanıcı

...