0 oy
286 göst.
Aile kategorisinde (576 puan) tarafından
biz kaynanamgille yasiyorduk. onlarla aramda sorunlar oldu bu yuzden kiraya gidecez. kiralar cok pahali. kocam beni sucluyor gecinmeyi bilmiyorsun diyo. kayinpeder suclu oldugu halde herkes bana sucluymusum gibi davraniyo. surekli kafam agrimaya basladi

12 Cevaplar

0 oy
(1,208 puan) tarafından
Burda suçlu olan eşin neden en başta ayrı evde oturtmadı seni keşke sende kabul etmeseydın en başında eminim ondada ıkı üç ay demiştir ama yalan olmuştur
(576 puan) tarafından
aynen oyle oldu cnm
(1,208 puan) tarafından
İnşaAllah herşey yoluna girer ev ev üstüne olmaz bende kıradayım şükür mutluyum karışan kimsem yok sende mutlu olursun kocanla umarım ayrı yaşamak kendıne aıt özel alanın olması çok güzel birşey Rabbimde yardım eder inşaAllah
-Reklam-
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Ev üstüne ev olmaz , esin suçu kendine arasın, kimse kimsenin agiz kokusunu çekmek zorunda degil. Geçinmek zorunda da değilsin.
0 oy
(4,903 puan) tarafından
kocan kendini suclu hissetsin bir ev acamayacak kadar aciz olduguna bugune kadar birlik yasattigina. bi zahmet ev acamiyorsa ozaman evlenmesin. bu devirde. kendini niye suclu hissedesin normal olan zaten ayri eve cikmak adi ustunde ev len mek ev acmak ayri bir evde yasamak
0 oy
(3,700 puan) tarafından
He suçluyum de seni eş olarak aldıysa evini de ayırmayı bilecek kusura bakmasın 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Hiç kendini suçlama, bende 1 buçuk sene eşim yüzünden beraber yaşadım hayattan soğudum. Bizde evi ayırmak isteyen eşimdi. Şimdi hep söyler keşke en baştan ayrı olsaydık diye. Adam olan ayrı ev açar
(576 puan) tarafından
benimki de keske en bastan ayri olsaydik desin istiyorum
(1,939 puan) tarafından
Evi ayırınca diyecektir büyük ihtimalle. Biz hep ailesi yüzünden kavga ediyorduk. Ben artık milletin pisliğini temizlemekten bıkmıştım, o da benim çenemi çekmekten sıkılmıştı
0 oy
(6 puan) tarafından
Sakın vazgeçmeyin ıs buraya kadar gelmiş, olay çıkmış, siz suclanmissiniz kısacası olan olmuşken kendi evinizi kurun derim ben, varsın küçük olsun ama sizin olsun.
0 oy
(428 puan) tarafından
Ya çok özür dilerim eşine bişey demek istemem ama, o da geçindirmeyi bilmiyor o zaman. Evet hayat şartları çok zor ama gözün yemiyorsa evlenmeyeceksin. Ev ev üstüne olmaz hiç de suçlu hissetme. Huzuru olsun insan taşı kaynatır suyunu içer. 
0 oy
(633 puan) tarafından
Senin yine sorunlar olmus benim o da yoktu. 

Kaynanamla birlikte oturdum. 3 ay sonra vefat etti. Hastaydı,  gören hastalıktan başka bir şeyi düşünemiyor derdi. Ama neler söylemiş çevreye neler. herkes taziyede beni görünce anlatıldığım gibi olmadığını anladı. Bende eşimde şok olduk. Mutfagimda yaptığım değişiklikleri ona inat yapıyormuşum, yemekleri bilerek kötü yapıyormuşum. Sanki kendim yemiyormuşum gibi. Tansiyonu var diye salça yerine onun yemeğine domates koyardım, şekeri var diye patates , pirinç pilavı neredeyse hiç yapmazdım. Mayali ekmek yerine hamur yoğurur bazlama yapardim mutlu olsun diye ama yaranamadım. Allahtan eşim her şeyi görüyordu ve senden yana içim rahat diyor. Bunlar niye boyle anlamıyorum. Bizde kaynana olacağız belki. Allah bize bunlar gibi olmayı nasip etmesin. Elin kızlarının burnundan getirecek duruma getirmesin. Amin
0 oy
(3,812 puan) tarafından
Eşin suçlu hissetmeli, ev geçindirmeyecekse evlenmeyecekti. Sen neden suçlu oluyorsun ki? Sorumluluğunu bilsin, sen ona yüklen. 
0 oy
(36 puan) tarafından
Hiçte suçluluk hissetme banim kayinbabam yoktu canıma tak etti ayırdım dip dibeyiz evim kendimi. Hala ortalığı karıştırıyor kiraya cikacam  diye ugrasiyorum  çıkınca eşinde sevinir 
(576 puan) tarafından
neden sevinsin ki daha rahat oluruz diye mi diyosun
(36 puan) tarafından
Aynen öyle 1 evin içindeyken sana kalan alan sadece yatak odası ama kendi evinde rahatsız gülmek eğlenmek serbest benimki şimdi bıraksan asla girmez annesinin yanına
0 oy
(137 puan) tarafından
Evet sende de suç var bu devirde niye kabul ettin birlik olmayı kaynanan kayın baban niye gitmeni istesin ki ister istemez evi çekip ceviriyon 
0 oy
(19,270 puan) tarafından
Bence eşin tutuştuda sna sıçrıyor senlik bişey yok kimse birlik oturmak mecburiyetinde değil

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 476 göst.
7 Eylül 2022 Aile kategorisinde Lale030507 (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 339 göst.
5 Eylül 2022 Aile kategorisinde Ayca6273 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 969 göst.
20 Ekim 2023 Aile kategorisinde Yoruldum bu hayatan (444 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 214 göst.
15 Aralık 2022 Aile kategorisinde Mutsuzkadin12 (23 puan) tarafından soruldu

393,731 soru

11,774,231 cevap

35,789 kullanıcı

...