0 oy
768 göst.
Diğer kategorisinde (2,538 puan) tarafından

image

Sanırım 26 çeşit kahve yapıyor 

47 Cevaplar

+2 oy
(3,118 puan) tarafından
Yok yaa bence gereksiz ☺
-Reklam-
+1 oy
(7,439 puan) tarafından
Alirim ben ve eşim çok seviyoruz kahveyi 
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Trilyonluk olsam yine almam.
(2,538 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Almam net.. ☺
(2,538 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
(1,441 puan) tarafından
Zengin olsam ve lahva sever olsam.alirim.
(2,538 puan) tarafından
Teşekkür ederim. :)
0 oy
(4,904 puan) tarafından

ben bukadar buyuk

koca enkaz gibi bisey sevmiyorum mutfakta. ama mutfagim 150 metrekare falan olsa 3 +1 daire buyuklugunde falan olsa her bir zimbirtiyi alirim  niye almim ki:) okadar buyuk kutfakli evim

olsa zaten param illaki vardir :)varsa param harcarim catirt cutir

(1,785 puan) tarafından
@casperiye canımm seni tanıdığım kadarıyla sen zengin olsan kahve makinesine para harcamazsın sürekli kendini yenilerdin. Şuan yaptıklarının iki katını yaparsın falan filan :))
(4,904 puan) tarafından
ben kndimi yenilerim ic minarim ev dekorasyonunu:) hahaa nasilsa para bohhh :)
0 oy
(185 puan) tarafından
Durumun var da almak için mi soruyosun, yoksa sitede ne kadar boş şeye para harcicak birileri var diye mi merak ettin :) 
(1,876 puan) tarafından
Enee casperiye bende diyom nerde bu saçma sapan sorulara yazardı engel yemek mi varmış ulan okadar saçma sapanı engellemedi lerde seni mi buldular hemşo mmmm bu arada sanada selamke :)) ❤
(3,118 puan) tarafından
Selamkeee aşkoooo ✋☺❤❤ hahahahaaa vallahi bazen yorumlarını okuyunca bir kahkaha atıyorum casperin ☺☺☺ ama bazıları da hakediyor o yorumları anam ☺
(185 puan) tarafından
Umarım o ben değilimdir. Tamam biraz pimpirikli davranmış olabilirim ama zor bir süreçten geçiyordum. ayrıca bana yorum yapmasın diye de nazikçe uyarmıştım. düşüklerimden vurup ay seni bu kadar üzdüm mü diye dalga geliyor bide baktım ki devam bende çattım :))
(4,904 puan) tarafından
+18 oldak dalastik y a. normal catisma olsa engel atmazdi
(1,876 puan) tarafından
Avokado yersem bebeğim kız olur mu yan yatsam doğum başlarmı diye post açıcam casperiye için :)) hahaha kız o tarz postlar aklıma geldi de cidden dehşet verici
0 oy
(2,585 puan) tarafından
Almam kahve bağımlısı değilim olsaydım belkiii:)
0 oy
(1,051 puan) tarafından
İmkanıma bağlı 
0 oy
(522 puan) tarafından
Almam kesınlıkle
0 oy
(184 puan) tarafından
İmkanım var hamdolsun ama almam ben 
0 oy
(1,940 puan) tarafından
Param olsa ve mutfağım geniş olsa net alırım
0 oy
(285 puan) tarafından
Hayır almazdım :) çünkü kahve bagımlısı degılım onun yerıne buharlı temızlık aletınden alırdım mutfak banyo koltuk halı oh mıs kapı 
0 oy
(428 puan) tarafından
Ben 26 tane kahve ismi sayamam ki bu makineye ihtiyacım olsun :) ama çook sevsem maddi ve fiziki imkanım olsun alırım tabi. 
0 oy
(4,217 puan) tarafından
Ben aşırı kahve severim latte cappuccino nescafe mocha falan ama markette aliyorum sicak suyla yapip nefsimi kesiyorum bana gore cok para cok seversin surekli tuketirsin o zaman alirsin canım
0 oy
(1,536 puan) tarafından
Hayatta almam 
0 oy
(633 puan) tarafından
Kahve bağımlısı olsam imkanım olmasa bile biriktirmeye çalışır alırdım. Kocama Türk kahvesi yaparken bile eriniyom
0 oy
(8,678 puan) tarafından
Türk kahvesi, filtre kahve, latte dışında kahve içmediğimden almam. filtre kahve makinem var, Türk kahvesi makinem var yeter. bu abartı. kafe işletmeyeceğim:) 
0 oy
(2,672 puan) tarafından
Değil 25 isterse 125 çeşit yapsın yinede vermem ben ama verenede diyecek bjsey yok 
0 oy
(19,272 puan) tarafından
Hayır bilezik alır takarım koluma 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 73 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 144 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Meryem255 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 327 göst.
14 Haziran 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ftmdila33 (704 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.
5 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Seherl (749 puan) tarafından soruldu

393,741 soru

11,774,813 cevap

35,792 kullanıcı

...