0 oy
45 göst.
önce Aile kategorisinde (1,035 puan) tarafından
Kızlar benim oğlan bir bardak süt döktü market sütü hemen sildim ama çıkmadı koltuğun tam ayrımına üçlü kanepe olur ya ortada ayrım olur ,vanish le,fairy ile sildim süt kokusu yok ama islak kokmuş bez gibi kokuyor nasıl geçecek oda kokuus felan sktim ama napcam bilmiyorum yıkama 2 koltuğa 1500 istedi yikatsam cikarmi ki başıma gelen var mi

2 Cevaplar

0 oy
önce (3,891 puan) tarafından
Valla burda bi post görmüştüm kadın yıkatmış çıkmamış
-Reklam-
0 oy
önce (1,451 puan) tarafından
Ben bingo klorsuz oksijen var onu kullanıyorum leke çıkarıcı hem çocukların çamaşırlarına kullanıyorum hemde kızım geçenler de hasta oldu kustu kanepeye napsam kalkmadı sonra aklıma geldi sildim ve hemen kaldırdı bazen halıya bir şey dökerler onu da öyle silerim hemen çıkar klorsuz olduğu icin çamaşırlari da yakmaz sildin yerleri de yakmaz çocukların çamaşırların da ki lekelere de çok iyi dene derim bı kere 
önce (177 puan) tarafından
Aynen benimde aklima o geldi acik mavi kutusu olan hem de guzel leke cikartiyor ayrica fakir marka elde hali yikama var onun kokusuda alir gibime geliyor ah bu cocuklarimiz ah
önce (1,451 puan) tarafından
Ben çok memnum klorsuz olduğu için camasirlsri da yakmıyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 96 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Lale5616 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sevaliss (454 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 87 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
4 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bizanneyiz (251 puan) tarafından soruldu

389,212 soru

11,636,471 cevap

35,424 kullanıcı

...