0 oy
488 göst.
önce Aile kategorisinde (1,248 puan) tarafından
Kızlar pazartesi 2. Kemoterapiyi aldm. Akşamdan saclarm dökülmeye başladı. Şimdi de avuç avuç geliyor. Gün içinde eşime saçımı makine ile kazitcam.  Bi kızım var 27 aylık onun tepkisini çok merak ediyorum. Onun yanında yapar muhtemelen eşim. Ama saklanamam da beni böyle mutlaka görür. Travma olmasndan da korkuyorum aslında. Bakalm nasl tepki verecek kızm..

Biliyorm çok gür Bi şekilde tekrar gelecek.. inanın sağlığıma kavuşaym da hiç önemli değil saclarm...

Dualarınızı bekliyorum hepinizden Allah razı olsun şimdiden..

15 Cevaplar

+1 oy
önce (806 puan) tarafından
Allah tez zamanda şifanı versin bugünlerde geçecek Rabbimin izniyle güçlü bir annesin sen bunuda atlatıcaksın❣️
önce (1,248 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
önce (85 puan) tarafından
Rabbim safi ismiyle şifa versin sana aminn...

Kızının yanında olmasında bir problem olur mu bilmiyorum ama saçlarınızın kesilmesinin mecburi olduğunu,anlattığınızda sizi anlayacak bir yaşta.

Eski sağlığınıza ve zindeliğinize kavuşursunuz inşaAllah..
0 oy
önce (2,249 puan) tarafından
Rabbim şifa versin.tez zamanda iyileseceksin  inşallah .saçlarını düşünme inşallah yeniden çıktığı günlerin sevincini paylasacaksin .♥️
0 oy
önce tarafından
Hep birlikte güle oynaya kesin saçlarınızı, bu çocuğa travma yaratmayacaktır
0 oy
önce (1,235 puan) tarafından
Sana hep dua ediyorum ailenle güzel günlerin olsun hiç kimse 4 4 lük değil etrafımıza bakınca ki bazılarımızın imtihanı daha zor olabiliyor sabretmek önemli sonunda mükafat olduğunu bilerek sen çok harika bir annesin ve güçlüsün herşeyin üstesinden gelirsin iyi ki varsın kendini sev dökülen saçlarını sev kirpiklrrini kaşlarını onlar sana sadece emanet ve onlara teşekkür et senin bedeninde seninle birlikte oldukları için veya olmadıkları için.
Ağlattın.... çok çok çok teşekkür ederim canım benim Allahim bin kere razı olsun.. dualarda yer almak çok güzel bisey..  bugün teşekkür ettm 30 senedr benle birazda ara verelim surda 5 6 ay sonra nasılsa tekrar kavuşacagz
0 oy
önce (18,591 puan) tarafından
Eskisinden güzel olucaksın hele bi savaşşı kazan benim güçlü arkadaşım sana çok inanıyorum ♥️
Bende çok inanıyorum canım benm.. geçecek inşallah
önce (18,591 puan) tarafından
♥️♥️♥️♥️♥️
0 oy
önce (2,233 puan) tarafından
Annem 53 yasinda 2019 dan beri savasiyor ve cok sukur iyiye gidiyor (son evre ollmasina ragmen) . Defalarca saclari , kaşlari dokuldu yenisi cikti ve okdar guzel cikti ki yenileri muazzam ve annemin sacinda o yasta beyaz yok . Binlerce kez masallah . Sen iyilesceksin o saclarina ombreler, sombreler yaptiracaksin giden bir tel olsun bosverr ❤️
Allahim bir daha yaşatmasın canım çok sevindim annen adına..  inan üzülmedm bile biliyorum ki tekrar gelecek
0 oy
önce (3,857 puan) tarafından
Canım annem de hasta aynı şekilde yine yazmıştım postunun altına.  Oğlum annemi o şekilde gördü anane saçın niye yok dedi sadece bende oğlum baban seni tıraş ediyor ya deden de ananenin saçını tıraş etti dedim o oldu daha hiç sormadı.  Sonrasında daha gür gelecek hiç moralinizi bozmayın iyileşmeye bakın 
İnşallah canım.. çok geçmiş olsun annenede Rabbım bir daha yaşatmasın
önce (3,857 puan) tarafından
Amin inşallah kimseye vermesin rabbim
0 oy
önce (364 puan) tarafından
Güçlü bir kadın 

Güçlü bir anne 

Güçlü Bir eş 

Tabiki üstesinden gelecek sin inşallah 

Kızlar tedavim bitti diyede yazacak sin buraya 

RABBİM şifa versin inşallah cnm 
İnşallah canım Rabbım o günleri gösterecek inanıyorum..
0 oy
önce (2,273 puan) tarafından
Hiç üzülme sonrasında çok güzel saçlar çıkıyor o kadar güzel çıkıyor ki bebeklerin saçlarından farksız ışıl ışıl saçlar çıkıyor Allah sağlığına kavuştursun benim annem göğüs kanseri hatta aldılar birini nasıl bir duygu bizde çok iyi biliyoruz en iyi şey moral ve bence sen çok güzel bir annesin bunuda atlatırsın 
Annenede çok geçmiş olsun canım Rabbım yaşatmasn bir daha inşallah... inanıyorum ki geçecek Allah in da izniyle.. sağlığım olsnda tek saç ne ki.. göğsümde alınacak ama inan üzülmüyorum bile.. suan tek düşündügm sağlığım
önce (2,273 puan) tarafından
Annemin göğsü alındı ama annemin ki son evrede bu yüzden şuan rahimede bulaştı sana geçmiş olsun sen erken fark etmişsin erken teşhis çok önemli
3. Evreym.. maalesef biraz oyalandm doktor hatasindan. İlk gittiğim doktor maalesef beni oyaladi.
0 oy
önce (194 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm bu günlerde geçer sac neki
İnşallah canım elbette gececek
0 oy
önce (9,144 puan) tarafından
İnşaallah hepsi geçecek tekrar dan saçım dan yoruldum bakımı zor falan dediğin günlere döneceksin canım rabbim şifa versin bu süreç sana hızlıca geçsin bitsin insaalllah.
Amin canım inşallah Allah razi olsn
0 oy
önce (905 puan) tarafından
Yazma tak travma olmasindan korkuyirsan aciksan bandana ya da sapka bence normal sacsiz olman  sirf hos duruyor diye sacini kazitan bir dunya kadin var dunyada daha cekici oluyor bence 
Suan icin bone takiyorm canım
0 oy
önce (13,808 puan) tarafından
Allahim sifa versin seni evladina bagislasin canim eminim eski halinden daha guzel olacaksin ❤
İnşallah canım Allahim çok büyük umudum her zaman baki
0 oy
önce (282 puan) tarafından
Rabbim yolunda kolaylık versin güç kuvvet versin şafi isminin hürmetine şifasını versin ailene yavruna bağışlasın seni sağlıkla on misli saç geri gelir hiç üzülme Rabbim gücünü sabrını arttırsın 
Amin canım Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 297 göst.
15 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Happymommy (1,934 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 454 göst.
30 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Elf.ylmz.6006 (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 299 göst.
0 oy
7 cevap 106 göst.
19 Haziran 2022 Aile kategorisinde Tazeannee (116 puan) tarafından soruldu

389,229 soru

11,637,042 cevap

35,428 kullanıcı

...