0 oy
133 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (636 puan) tarafından
Kiwinin lazer epilasyon aletini almayı düşünüyorum trendyolda gördüm yorumlarda olumlu ama kararsız kaldım evde lazer epilasyon aletini kullanıp memnun olan var mı ya merak ettim

4 Cevaplar

0 oy
(564 puan) tarafından
Bende alacam Yanliz kivi değil başka marka 2, 5 tu fiyatı kıvinin neyini aldıysam elimde patkadi
(636 puan) tarafından
Riomi diye bir tanede gördüm 3000 TL yorumlarda millet gayet memnun ya bilemedim yinede, sen hangisini alacaksın
(564 puan) tarafından
Bende işte pirantec dıe bir marka var ona bakacam yada riomi
-Reklam-
0 oy
(532 puan) tarafından
Ay bende geçen ay almıştım braun aldım memnunum valla kivi markasını bilemiyorum canım imkanın varsa braun yada Philips al bence 
(467 puan) tarafından
Lazer atışı bitince ücretsiz başlığı değiştiriyor mu
(636 puan) tarafından
Philips mi alsam acaba ya
(532 puan) tarafından
Ben braun kullanıyorum canım 2 başlıklı biri yüz diğeri vücut için az önce de yaptım çok büyük kolaylık kullandığım 15 yıla kadar yeter dedi Media Markt almıştım
(467 puan) tarafından
Ya aslında onlar yurt dışında başlığı değiştiriyorlar hatta elindeki makineyi alıp yenisini veriyorlar ama bu Türkiye de yok dez avantaj. Ablam Belçika Philips lumaia kullandı
(532 puan) tarafından
Kusura bakma yeni giriyorum buraya evet dediğiniz gibi belli süreden sonra türkiyede çöp oluyor cihaz ama bu şekilde de düşünsenize 15 sene boyunca kullansanız zaten her yeriniz tertemiz olacak sonraki senelerde lazım dahi olmayacak
(467 puan) tarafından
Ama çıkıyormuş çıktıkça yine atış yapman gerek gerçekten iyi ama Avrupa gibi yapsalardı kullandım tek sefer 3ay etkisi oldu. Bir de tüy fazlaysa pek  gitmez
(532 puan) tarafından
Valla benim kıllarım çok fazlaydı önce kuaföre gidip yaptırıyordum yine aynı şekilde çıkıyordu azalma tek vardı şuan evde yapıyorum güzel bence
0 oy
(45 puan) tarafından
Kivi markasını kuzenim almıştı hiç memnun değildi kol ve bacakta ki tüyleri zor alıyo koltuk altı ve bikini bölgesini de alamıyo diyodu 
(636 puan) tarafından
Aa oyle mi yaa almam o zaman
(45 puan) tarafından
Evet bende alacaktım ama kesinlikle alma bi işe yaramıyor dedi
0 oy
(154 puan) tarafından
Braun kullanıyorum polikistikliyim tüylerim çok ve baya hızlı uzayan türden 3. Seans şuan dökülme ve geç çıkmalar bariz belli
(636 puan) tarafından
Braun yada Philips alırım o zaman

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 273 göst.
27 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Esraa45 (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 109 göst.
0 oy
2 cevap 65 göst.
4 Ağustos 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Docentpapagan (493 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 235 göst.
11 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde mys62 (2,458 puan) tarafından soruldu

398,146 soru

11,906,746 cevap

36,035 kullanıcı

...