0 oy
68 göst.
önce Aile kategorisinde (128 puan) tarafından

Minicity sitesi hakkında çok kafam karışıktı çok güzel ve uygun fiyatlı kiyafetler vardı cesaretimi toplayıp oğluma bir sürü kıyafet aldım 17 tane takıma 1 adet elbise 2 li ve 3 lü tulum vs. 2100 TL verdim sadece ver son derece bayıldım denildiği gibi biraz kalıplar dar ama çok değil mesela 1 yaş aldığım 8 9 aylıkken olur gibime geliyor hastane çıkışı aldım çok küçük olmasın diye 9 aylık sipariş vermiştim gerçekten de 9 aylık geldi:D mecbur buradan başka aldım çok küçük geliyor demişlerdi tek kelimeyle bayıldım bundan sonra favori sitem diyebilirim

2 Cevaplar

0 oy
önce (276 puan) tarafından
Ben de çok memnun kalmıştım. Bir de kalıplar o kadar dar değil gibi yenidogan kıyafetlerini 40ı çıkana kadar giymişti zaten çoğu markada o kadar bile olmayabiliyor. Yenidogan kıyafetleri tertemiz kaldırdım hiç boya akması sökülmesi vs olmadı. Ama rağbet gördükçe o da biraz pahalandi lc waikiki outletten alıyorum artık çok uyguna geliyor. 
önce (128 puan) tarafından
Evet indirimde almıştım bazı kıyafetler gerçekten pahalı işime yarayacak olanlar indirimde idi baya işime geldi
-Reklam-
0 oy
önce (463 puan) tarafından
Ankara'da mağazası var ben ordan almıştım güzel kaliteli
önce (128 puan) tarafından
Aynen çok kaliteli geldi ama henim akilsizligim yüzünden 2 tane tulum heba oldu

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 275 göst.
22 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde hayrullahkubra (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 123 göst.
12 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Asenaumay (2,131 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 191 göst.
0 oy
5 cevap 158 göst.
27 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Meryem miray (11 puan) tarafından soruldu

389,212 soru

11,636,465 cevap

35,424 kullanıcı

...