0 oy
163 göst.
önce Aile kategorisinde (714 puan) tarafından

Eşimin arkadaşı 2koli Aptamil progestn syno mama vermiş 3 Mart 2024tarihli demiş ilaç mama firmaları satıcılar stoklama yapmasın diye tarih koyuyorlar bozulma filan yok demiş bende daha önce gardroptan mama aldığım özel hastande çalışan birine yazdım dedim böyle bı durum var bizde diyo eczanelerden tarihi geçmiş mamaları veriyoruz bebeklere diye hiç. Bişi olmaz dedi eşime dedim dokucem açtım birini koku filan yoktu beyaz renkliydi ama yinede cesaret

image

edemem 

8 Cevaplar

0 oy
önce (1,804 puan) tarafından
Ben vermezdim ya
önce (714 puan) tarafından
Adamın dedikleri daha çok şaşırttı biz diyo hep 2 3ay geçmiş sıvı mamaları yoğun bakımdaki bebeklere veriyoruz
-Reklam-
0 oy
önce (2,350 puan) tarafından
Ben vermezdim 
0 oy
önce (1,349 puan) tarafından
O an elimde mama yoksa ve bebeğim mecbur yiyecekse 1-2 ay geçmişse veririm ama başka türlü asla vermem
Yok çok şükür maması varda arkdsi demis ziyan olmasin kullanın bişi olmaz diye
önce (1,349 puan) tarafından
Yok o zmn cnm ya ben asla vermezdim öyleyse
0 oy
önce (2,512 puan) tarafından
Kapalı olan hakkında bilgim yok ama açılınca üzerinde yazılı günden 2 3 gün geçse bile içindeki yapısı değişir demişti bir ebe
En iyisi tavuklara. Vermek
0 oy
önce (5,062 puan) tarafından
Dogru canim ilac muessili erkek arkadaşım vardi o da aynisini diyordu hastaneler de tarihi gecen mamalar veriliyor diye bi ama ben yine cedaret edip vermezdm ama arkadasim tarihi gecen mamalarla buyuttu çocuğunu
Adam daha önce bı sürü kişiye vermiş bebeği herhalde 4ay yoğun bakımda kalms raporla 50koli almış herkes kullaniyo demiş eşimde bişi olmaz diyo hatta 3olcek ben içtim dedim bakım bişi oluyomu
0 oy
önce (1,613 puan) tarafından
Canm bazen internetten aliyorm ucuz diye.hep tarihi gecmeye yakin olandan gonderdiklerini farkettm.yani aciyorm belki 10gun falan var daha gecmemis diyirm ama mama 2.gun bayatliyir yani farkediliyir gozle.ben oyuzdne internettn almayi kestim ve narkettn alirken bile tarihine baksrim yakin olanlari almam.ben olsam vermem.dedigm gibj cok yakin oldgunda gecmese bile cabuk bayatliyor bence bebegimin sagligi daha onemli.eger maddi durumnda sorun yoksa at derim
Bayatladigi nasıl anlaşılıyor
0 oy
önce (7,902 puan) tarafından
Ben kızima hastanede yatarken aldım 35 haftalık dogmustu şuan diğer paket bitmedi yemiyo kızim 40 günlük oldu teyzeme verecem bende köylü biseye kulanir koyunları var belki onlara içirir anneliri yok
Bu mamadanmi vermiştin bnmki 34hafta doğdu aptamil prematil kullanıyorum normalde
0 oy
önce (1,148 puan) tarafından
Ben kendim bir eczane çalışanı olarak bebeğime vermem içim rahat etmez krem şampuan tarzı kozmetik ürünlerde sorun olmuyor kullanıyorum ama mamayı kullanmam bide bu mama zaten çok kötü  kokuyor saklama koşuluna uyulmadıysa bide bozulma ihtimali var
Ağzını açar açmaz banada koktu hemen öbür mamalar gibi hafif diyil kokusu epey ağır

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 136 göst.
1 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 124 göst.
9 Haziran 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Elif3405 (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
25 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yrdsn (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 135 göst.
23 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Birhilall (1,248 puan) tarafından soruldu

389,228 soru

11,637,036 cevap

35,428 kullanıcı

...