0 oy
303 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba uykum yok can sıkıntısı

Evde misafir gelince yer sofrasında mı yemek yiyorsunuz hani bu tahta yer sofrasında

Yoksa masa sandalyemi bende ikiside var evim dar acaba masayı söküp kaldırsammı napsam masada kucuk zaten ? 

6 Cevaplar

0 oy
(536 puan) tarafından
Benim kız saat 1de uyandı tekrar uyutum o saatten beri uyuyamıyorum mide ağrısından
tarafından
Bende de miğde yanması oluyor her gün ve uyuyamıyorum busate kadar normalmi ki sabahta kafamı kaldıramıyorum yastıklar dan
tarafından
Bnmde midem ağrıyor ya bide sirtma vuryo felaketim bu gece bide esime acayip gıcık bebdyi uyandırdı kendi uyudu
tarafından
Ay Allah yardımcımız olsun ozaman
-Reklam-
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Kaldır alanın küçükse tabi 

Ben yemek masası almadım yerim müsait değil diye Amerikan mutfaktı ilk oturduğum ev  ama masam olsada yer sofrasına alışığız ikimizde daha rahat geliyor  
tarafından
Evet bizde yer sofrasında yeriz genellikle ama misafir olunca her ikisinide kullanıyorum bazen
0 oy
(887 puan) tarafından

Misafirin durumuna bagli yasli pturamiyck insanlar varsa aralarinda masaya hazirliyorum ama kalabaliksak ve gelenler uygunsa yer softasi hazirliyorum ama tahta olanlardan degil derek yerde :)kendimizde esimle tam bi yer sofrasi asigiyiz masada yemekten hoc haz etmiyorum rahat olmuyor yere ekmek dokulu vs. Diye ama bebis emeklemeye basladigindan beri favorim masa cunku yerde yiyonce tabaklara elini atiyo ters ceviriyo delleniyorum :)

tarafından
Evet o konuda aynen yer sofrasında güzel oluyo rahat en iyisi kaldırmak sanırım yerim dar
(887 puan) tarafından
Kaldir cnm bn hic sevemedim zaten su masa olayini bebisim biraz buyusun akilli durck kivama gelsin geri yer sofrasina dönücem bnde
0 oy
tarafından
Saat 3.57 bebeler uyudu şimcik benim uykum yok yarında görümceme kahvaltıya gidecez ama inşallah erken kalkarım 

Masa kullanıyorum ben hep yer sofrası kullanmayız hiç 
tarafından
Bende ikiside var aslında bizim taraf hep yer sofrasında oturur ben hoş olsun diye masada aldım ama öyle moderin çevre yok dicenki moderinlikle ne alaka şöyle benim kayın babam taraf anne taraf hep yer sofrası severler bende kolay oluyo diye yerde yorum oğlum masada döküyor herşeyi
tarafından
Kaldır o zaman canım madem herkes yerde yiyor yer kaplamasın
0 oy
(382 puan) tarafından
aynı durum bende  uykum var ama uyuyamıyorum
tarafından
Evet sabahta kalkamiyorum
0 oy
tarafından

Eskiden bekarken sinide yerdik yerde:)))Yıllar olduki masada yioruz simdi yere oturamiyoruz bacaklarimiz uyusuo:angel:

tarafından
Dimi  :) nasıl rahat ediyorsanız öyle yapın bari benim yerim dar olsa kulanırım güzel de  ama  malesef yok

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 639 göst.
25 Mart 2021 Diğer kategorisinde Aslicikk (802 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 468 göst.
29 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 395 göst.
31 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 455 göst.