0 oy
210 göst.
önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (211 puan) tarafından
34 haftalık hamileyim. Rüyamda birisi karnıma çok sıkı bastırıyordu, elimle tutmaya çalışıyorum ama canımı çok acıtıyordu, bu rüyayı 2 sefer gördüm. Uyandığımda karnımda ağrı vardı. Hani karabasan mı neyse onun gibiydi. Rüya netice de ama korktum karnıma öyle basılınca. 

6 Cevaplar

0 oy
önce (194 puan) tarafından
Suan iyimisin bebek kimildiyomu 
önce (211 puan) tarafından
Şu an iyiyim de etkisinde kaldım sanırım. Bebek içerde geriliyor ama tam hareketleri yok. Onu takip ediyorum
önce (194 puan) tarafından
Yatıp uzanın hareketini takip edin en iyisi
-Reklam-
0 oy
önce (512 puan) tarafından
Cankm kontrole git istersen 
Valla hareketlerini kontrol ediyorum. Ama etkisinde kaldım açıkçası
0 oy
önce (333 puan) tarafından
Bebeğiniz erkek mi
Yok canım kız
önce (333 puan) tarafından
Çoğunlukla erkek bebeğe hamile kadınlara farklı şeyler geliyor o yüzden sordum. Dikkatli olun
0 oy
önce (283 puan) tarafından
Sen de korkma ama anneme de olurmuş eskiden. Hatta en son kardeşim var çok sonradan oldu erkek olmuyordu oldu onda da öyle olmuş. Vermem çocuğumu falan demiş. Daha öncesinde de böyle düşük yapmıştı ama daha yeni hamileyken yapmıştı. Eğer ağrın sızın olursa git hastaneye haftan ileride çünkü 
0 oy
önce tarafından
Bunda korkulacak birşey yok , birşeyin etkisinde kalmışsınızdır veya uyku esnasında yanlış hareket yaparak vücuduna zarar vermiş olabilirsiniz buda rüya ile gerçeklik arasında bir geçiş gibi birşey olmuş olabilir. Rüyanda karnına bastırıyorlar diye gerçekte öyle bir ruhani güçleri yok canım .  En fazla korkutuyorlardır
0 oy
önce (1,839 puan) tarafından
Rüyayı nasıl yorumlarsan öyle olur derler. Etkilendiğin için ikinci kere olmuş olabilir. Bir filmin etkisinde de kalmış olabilirsin, yada daha önce birisinden bu tarz birşey duyduysan da olabilir. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 205 göst.
7 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Zambak (2,071 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 170 göst.
3 Mart 2023 Aile kategorisinde Ben (352 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
9 Haziran 2022 Aile kategorisinde Annemnerdeeee (1,856 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.