+1 oy
578 göst.
Diğer kategorisinde (137 puan) tarafından
Benim ki tırnak kendimi bildim bileli asla tırnak uzatamiyorum öyle kemiren kopartma ws en nefret ettiğim şey asla tahammül edemiyorum ama azıcık da uzasa keserim düzenli ve en korkunç olanı başkasının tırnağı kötü görünümluyse anksiyetem tutar ve günlerce aklımdan çıkmaz huzursuz oluyorum 

40 Cevaplar

0 oy
(5,426 puan) tarafından
Ay o tırnak bendede var kesemiyorum törpü ile kisaltirim. Başkasında kan göremiyorum bide gözüm karariyo
-Reklam-
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Yükseklik korkusu ve lağım çukuruna düşme korkusu var. 
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Yükseklik ve boğulma fobisi var bende ayyy o tırnak takıntısı bende de var birinde görsem evinde yemek bile yiyemem Allah affetsin 
0 oy
(1,638 puan) tarafından
Kedi malesef cok korkuyorum dizlerimin bağı cözülüyor gorunce kızımın biraz büyümesini bekliyorum terapiye gitmeyi düşünüyorum
(141 puan) tarafından
Bendede var ya disarida yemek yiyemiyorum masanin altindan gelecek diye hep tedirginim ayaklarimi toplayip oturuyorum .
Bir kere birden bi geldi sandalyeden hizlica kalkamayinca masayi devirdim agladim korkudan
0 oy
(399 puan) tarafından
Bır insanın yemek yaparken veya konuşurken elının sureklı agzında, yüzünde, sacını kasıma, ayak kasıma ozellıkle yüzünde gözünde çok oynayarak yıkamadan bırseylere dokunması acayıp huylanıyorum. Hortum ve yıldırım dusmesı. Rüyamda bazen bana yıldırım düşer çok korkarım yada yanımdakıne veya ondekı bır insana acayip aglarım uyandığımda
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Şu ana kadar fark etmedim demek ki yaşadığım gördüğüm şeyler arasında hiç fobim yok, olmasını da istemiyorum. İnşallah bu saatten sonra çıkmaz, bir de onunla uğraşmayalım.
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Benim fobim deprem ya azcık başım dönsün hemen lambalara bakıyorum çok korkuyorum 
0 oy
(491 puan) tarafından

Benim toprak, elleyemiyorum dokunsam toprağa hele ki toza su yoksa etrafımda avuçlarım istemsizce kapanıyor açılmıyor su bulana kadar krize giriyorum, ve bu bende 9 yaşından beri var bir türlü atlatamadim ama en azindan sakin kalmaya başladım :(

0 oy
(1,388 puan) tarafından
Örümcek ve hamam böceği görünce iğreniyorum önce bir sinek ilacı sıkıp sonra makinaya cektiriyorum böyle peçete alıp tutuyorlar ya öyle de yapamam asla 
(287 puan) tarafından
Ben makinaya bile atamıyorum ya bh sabah yine gördüm böyle kocaman kaynanami çağırdım o attı makinaya
0 oy
(506 puan) tarafından
Örümcek .kôpek, deprem tırnak ilginç geldi bana.
0 oy
(1,222 puan) tarafından
En sevdiğim şeydir uzun tırnak ama bakımli olacak bakacaksın. Ben çok seviyorum ve uzatıyorum oje delisiyim bildiğin :) onun harici hiç bı korkum yok Allah'tan başka. Çünkü herşey bizler için. Hiç biseyden korkmuyorum . Korku hissim yok 
0 oy
(735 puan) tarafından
Ayak fobim var 
0 oy
(3,814 puan) tarafından
Trafik kazasından çok korkarım rüyama girer özellikle kamyon vs büyük araclar
0 oy
(662 puan) tarafından
Ben birinin burnunu karıştırdığını gormussem eyvahlar olsun hichiryere dokunmam heryerden bana birşey bulaşıyor gibi huy kaparim
0 oy
(611 puan) tarafından
Asansör de kalmak 

Kapalı alan korkum yok aslında ama bi kere de uzeri acik olan park wc sinde kilitli kalmistim ondada panik atak olmustum 

Birde uyurken duz camurlu bir yolda yuruyorum ayagim kayıp sıcrayarak uyaniyorum bazende o camuru gecebiliyorum yurudugum yollar eğiliyo gidecegim yere ulasamiyorum 

Birde surungen bocek fobim var ozellikle kırkayak
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Her türlü böcekten korkarım tiksinirim 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Kurbağa fobım var görmeye tammulum yok rüyamda hep üstüme zıpladıgını goruyorum
0 oy
(58 puan) tarafından

En büyük fobim uçan şeyler :D böcek kuş hrjjdjd kanatlı olan her şeye fobim var :D 

(61 puan) tarafından
Bu bende de var hele muhabbet kuşları bana yaklaşınca aklım çıkıyor.:)
(58 puan) tarafından
Evet ya ben kelebekten bile korkuyorum :D
0 oy
(760 puan) tarafından
Büyük nesne (megalofobi) fobim var. Yüksek binalar, büyük su tankerleri, barajlar vs vs gibi şeyler. Birde delikli şeylere bakınca içim bı garip oluyor (tripofobi)
0 oy
(527 puan) tarafından
Yanarak veya boğularak ölmekten korkuyorum. Fobi sayılır mı bilmem de. Tam fobi olarak ciddi anlamda her küçük yürüyen uçan canlıya karşı fobim var. Midemi bulandırıyor kaşındırıyorlar sanki içime girecek gibi hissediyorum. 15yaşlarında kulağıma uyurken kelebek girmişti. Ondan beridir korkuyorum. 

İlgili sorular

0 oy
55 cevap 592 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Limonlukek (3,090 puan) tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 361 göst.
10 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 180 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 622 göst.