0 oy
157 göst.
önce Diğer kategorisinde (4,967 puan) tarafından
Eskiden çok içerdim hamilelikte bire indirmiştim bebeğim oldu huysuz yapiyo diye içmedim kolik geçince içmeye başladım. Evde kahve bitmiş sabah kocam beye kahveee hadi hadi dedim aldirdim gözümü açınca aklıma kahve geliyo Allah'tan eskisi kadar içmiyorum bı sabah saatinde geliyo kriz :))

7 Cevaplar

0 oy
önce (197 puan) tarafından

Kolik yada huysuz yaptığını kim söyledi bende çok içtim halada emziriken içiyorum uykum dağılsın diye :D

önce (4,967 puan) tarafından
Kolikti bebeğim içince daha çok ağlıyordu guysuzlasiyordu
Hmm bnde içtim hamileyken 2 fincan turk kahvesi . Arkadaşım da çok içti bebek rahattı.  Bu aralar 2 turk kahvesi 1 nescaf3 içiyorum hırsımı alamıyorum:D
Ben eskiden çok içiyordum azalttım iyice ama sabah icmeyince asabilesiyorum. Her bebek maalesef aynı olmuyo yan komşum var bebeği çok sakindi benimki 4.5 aylık olana kadar ağladı kahve içince daha çok ağlıyordu uykuya dalamiyirdu icmedigimde daha rahat uyuyordu
Aynen her bebek bir değil.
-Reklam-
0 oy
önce (2,861 puan) tarafından
Afiyet olsun canım bu ara bende bime her gitmede değişik çeşit Türk kahvesi alıyorum bi portakal çikolatalısını aldım bi çilekli aldım bide nane çikolata aromalı aldım 
Ben içemiyorum öyle ya sade yeterli geliyo :)) afiyet bal şeker olsun ❤️
0 oy
önce (475 puan) tarafından
Bu sıcaklarda ne kahvesi
:))) çok güzel oluyor
0 oy
önce (666 puan) tarafından
Bende çok severdim günde 2 tane duble icmisligim olurdu ama mide ameliyatı sonrası artık içemiyorum çok canım istiyor yapıyorum ilginç bı şekilde 2 yudumdan sonra icesim gelmiyor :(
Çok geçmiş olsun canım önce sağlık tabiki
Saol canım tüp mide ameliyatı oldum 3 ay önce ennn sevdiğim şeyleri hayatımfsn çıkardım kahvede buna dahil . Tatlıyı çok severdim artık yiyemiyorum ilginç bı şekilde sanki boğazımı yakıyor bir kere denemek istedim çikolata yapıştı boğazıma o derece :D
Ay bı yandan iyiymiş ya :))
İyi ama işte pskolojik açıdan zor biraz :)
0 oy
önce (1,380 puan) tarafından
kız bende valla hamilelikte neredeyse hiç içmedim tiksindim kahveden , doğumdan sonra tekrar başladım günde bir fincan kızım 5 aylıkken daha çok içmeye başladım:)) şimdi bu sıcakta her gun mutlaka içerim ya soğuk kahve falan hiç bana göre değil 
Ben soğuk kahve hiç içemiyorum ya bana göre de değil kahve dediğin sıcak sade olur ;))
önce (1,380 puan) tarafından
aynen , kahve dediğin acısını hissedeceksin:))
Hihi :)))
0 oy
önce (4,256 puan) tarafından
Ay bugün içemedim başım çatlıyor şimdide yapsam derse yetişemem ayda 1 kilo tam yetiyor bize ☺️
Bizdede ogledir kesin ben 250 Gr olarak aldiriyorum taze olsun diye :))
0 oy
önce (1,403 puan) tarafından
Afiyet olsun bnde çok içiyorum  artık kahve ve süt almaktan bıkti  adam  bnde çok  aşırı  içiyorum   

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 957 göst.
13 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Elone (25 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 480 göst.
3 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Fesra (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 153 göst.
8 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 445 göst.