0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (410 puan) tarafından
Bu zamana kadar söylediğiniz en büyük ve en küçük yalan ne 

Kime söylediniz. 

Ben baslayim 

Ben kardeşim ile annemin arasını yapmak için kardeşime söyledim. 

Büyük yalanım 

Annemin tansiyonu ve şekeri yüksek çıkıyor üzme diye... 

Küçük yalanım çekirdek bağımlısıyım çekirdek olduğu halde bitti deyip aldırmak.

5 Cevaplar

0 oy
(5,426 puan) tarafından
Komşum çağırıp durdu gitmek istemiyordum basım agriyo dedim gitmedim
(7,105 puan) tarafından
Ahaa bende eşime derim baş ağrısı var :))
(5,426 puan) tarafından
:)))) aklıma birşey geldide neyse
(7,105 puan) tarafından
:))))))))))))))
-Reklam-
0 oy
(611 puan) tarafından
Büyuk yalanım esimle sevgiliyken bulusmak icin kız qrkadasima gidiyorum diyordum ama anneme soyleyince butun yalanimi itiraf ettim 

Küçük yalan ise komdum surekli eve gelip oturmak istiyor hamileyim evde acik kiyafet giyiniyorum gelince birde saatlerce oturuyor bazen kapiyi acmayip uyuyorum diyorum sicaklarda uzerime birsey giyemiyorum ve surekli oturamiyorum ayaga kalkip geziniyorum yada uzaniyorum ama onun yaninda yapamiyorum 
0 oy
(58 puan) tarafından

Ben yalan söyleyemiyorum söylesem de itiraf ediyorum o yüzden yok ya of :D . Ama illa ki salladığım küçük yalanlar vardır 

0 oy
(1,673 puan) tarafından
Babama okuyacam diyip okula gidip hem derslere hemde sevgilimle (eşimle) ilgilenmem eşim derdi okulu bırak ona tamam babam derdi sevgili fln yok ona da tamam çok salaklık yaptım ya :unsure:
Komşum aşırı derecede rahatına düşkün köy yerinde biz tarla inek uğraşırken arti iki çocuk o da 1 çocuk iş güç yok evde yan gelip yatıyor daha da bana  şunu yapalım bunu yapalım demesin diye ÇOKKK işim var yenge diyip her seferinde geçiştirmem. Yattığı yerde yağ bağlamış banane kalksın da ıcık kimildasin demi ama 
0 oy
tarafından
Kayananmla eşim yalan makinesi

İlgili sorular

+2 oy
35 cevap 492 göst.
0 oy
32 cevap 445 göst.
19 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Nur343746 (2,616 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 589 göst.
0 oy