0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde (335 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar kızımı süten kesmeye çalışıyorum iki gündür ama göğüslerim çok kötü şiş ne yapa bilirim bilgisi olan yaza bilir mi

10 Cevaplar

+1 oy
(2,167 puan) tarafından
Beyaz lahanayı sıcak suda haşla ve ılıyınca göğsünü onlarla sar canım. Günde 2-3 kere yap gidene kadar. Öyle yapınca süt küsüp geri gidiyor derler. Öyle öyle sütün kesilir daha gelmez göğüslerin de iner 
(1,207 puan) tarafından
Yorumu annem yaptı sandim ;)
tarafından
Ahahah yalan destek al
(2,167 puan) tarafından
Yalan destek al derken, ne komiksin. Emin olmadığım şeyi söylemem, bizzat hem kendim hem arkadaşım yaptık ikimiz de de oldu.
tarafından
Kız onu demedim :) ebeler süt kesme için destek veriyor ondan yazdım
(2,167 puan) tarafından
Yani belki öyle onlar daha da yardımcı olabilir, tamam kusura bakma canım yalan deyince öyle anladım
-Reklam-
0 oy
(568 puan) tarafından
Dar sütyen tak göğsüne soğuk kompleks yap ılık duş al iki güne diner acısı 
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Hapı var ondan al. Ben hiç sıkıntı yaşamadım o sayede. 
tarafından
Bize de bilgi verebilir misin rica etsem Bir sene sonra biz de inşallah keseceğiz ne yapalım nasıl başlayalım kesmeye
tarafından
Aynen bekleyelim
(335 puan) tarafından
Cnm gebeyim ya öyle ikisini birden kesemm kızım çok bağlı birini kesip sonra diğerini düşünüyorum
(2,874 puan) tarafından
Gebelikte alınıyor mu bilmiyorum. 1 ya da 2 tane vardı sanırım ilaçta. Benim doğum doktorum söyledi. Memeyi kesmeye karar verdiğin gün ic. Mastit olmasını engelliyor diye. İçtim göğüslerimde sertleşme ağrı sızı hiçbirşey olmadı.
0 oy
(580 puan) tarafından
Canım sağlık ocağında ilaç var yazdır çok iyi geliyor hiç ağrı sızı olmaz
(335 puan) tarafından
Hamileyim ama
0 oy
(1,351 puan) tarafından
Hiç emzirmiyorsan ada çayı kaynatıp iç iyi geliyor birde sıkı südyen tak. 
0 oy
(153 puan) tarafından
Çocuğu sütten bir anda kestiysen olabilir Banyoya gir suya aç ve yavaş yavaş sık bardağa seni rahat ettirecek kadar sakın hepsini boşaltma Ben Böyle yaparak çok rahatladım ve artık akmamaya beni rahatsız etmemeye başladı
0 oy
(882 puan) tarafından
Elinle sağım yap yap makinan varsa tam boşaltmafan azar azar sağ mastit olursun vallahi. Yaş nane bağla falan diyenler oluyor belki doğrudur bir dene istersen. Birde adaçağı iç
0 oy
(303 puan) tarafından
Ayy ne güzel kız seksi duruyordur bende kestim 1 hafta oldu aynı duruyor lar 
tarafından
Haha ben burda art niyet görüyorum
(303 puan) tarafından
Yok kız ne art niyet olcak ne güzel dik duruyor dur işte
tarafından
Kocasına dik dursun sana ne faydası var
(303 puan) tarafından
Kocasına dursun tanı bana mı durcak tövbe tövbe yaa keşke benimkiler de dik duraa diyorum yoksa banane canım
0 oy
(602 puan) tarafından
Bende gahq kesmedim ama lardesim anuel pompa ile sağım yapıyordu günde iki kez bı aqnah bı aksam  bir haftaya süt geri  çekildi  pompan  yoksa ellede  yapanlbilirsin  sık sık sağma  ama günde iki yeterli 
0 oy
(335 puan) tarafından
Gebeyim bu arada kızlar ondan kızımı sütten kesiyorum 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 339 göst.
0 oy
3 cevap 145 göst.
28 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Trbznlugln (2,025 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 1Elisa1defne (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 198 göst.
27 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu

398,124 soru

11,906,184 cevap

36,033 kullanıcı

...