+1 oy
541 göst.
önce Aile kategorisinde (1,207 puan) tarafından

9 Cevaplar

+1 oy
önce tarafından
önce tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bu maddeyi satan dilerim Allah'tan sürüm sürüm sürünsünler . Allah belalarını versin komple . Toplumca bunları idam ettirmeli. Yaşamayı hak etmiyorlar 
önce (1,207 puan) tarafından
Zehir tacirleri gebersinler pislikler.
önce tarafından
Kesinlikle. Allah bin belalarını versin. İçeride çürüsünler lanet pislik insanlar
Ölenlerin ailesi ne diye ağlasın şimdi ne günahları vardı,  7 tane de yaralı resmen vatan hainliği bu terörist gibi.
önce tarafından
Sen 9 ay karnında taşı . Besle büyüt . Gözünden sakınma . Elin pici gelsin , hiç bir sebep yokken sırtından bıçaklasın. Net vatan hainliği .
Ölenlerin aileye ne diyeceksin şimdi ?
Yatar 3 5 sene hadi iyi halden salarlar. Vah gidene
-Reklam-
0 oy
önce (5,200 puan) tarafından
Madde bağımlısı adam şimdi gördüm tedavi olmak için bir yıl önce  babası basvurmis mahkemeye  ..

Bu demek değildir tabiki bunları yapması gerek . Bnm bezlimde asla affı yoktur büyük konusmak istemiyorum fakat madde bağımlısı in en küçüğü bile korkunç şeyler yapabilir Allah sabır versin yaralı olanlara da acil şifalar diliyorum 
Çok üzüldüm ya , tek suçları orda bulunmak,  birilerini keyfi zevkine kaç kişi yaralanmış,  ölmüş
önce (5,200 puan) tarafından
Evet öyle vala . Benm bu hayatta en korktuğum şey sorarsan arkamdan vurulmak tamda bu işte günahsızca   sabah evden cik hiç tanımadgn biri seni öldürsün.

Çok üzücü..   ben çocuklarımla dışarda olunca o tip insan görünce yada tipini beğenmediğm birini görünce direk yolumu değiştiririm böyle şeyler yüzünden korkuyorum vala ..
Bende çok korkuyorum .
0 oy
önce (1,478 puan) tarafından
Allah anasına babasına sabır versin burda da var bı oğlan babasını 2 defa ipten kurtarmislar yazık mi değil ya 
Ölenlerin ailesine sabır versin. Satanlar idam edilsin
önce (1,478 puan) tarafından
Çok zor bir durum
0 oy
önce (1,663 puan) tarafından
Of çok korkunç yaa. Baslatcaklar artık kendilerine de maddelerine de
Satanlara versinler omur boyu hapis yada idam bak satabilirlermi.
önce (1,663 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
önce (354 puan) tarafından
Madde ve içki bağımlısı eşten ayrılmak üzere olan ben ve bu madde bağımlılığını kanıtlamak için uğraşmaktan yorulmuş bir ben 
Maddleride kendileri de batsin inşallah
önce tarafından
Saç telinden al git hastaneye test yaptır al kağıdı mahkemeye sun
0 oy

Ölü sayısı 4'e çıkmış.:(

0 oy
önce (560 puan) tarafından
Gel de yaşa... Ülkede can güvenliği bile yok.
Sokağa çıkamaz hale geldik.
0 oy
önce (2,630 puan) tarafından
Allah esirgesin.  Rastgele yaşıyoruz.  Maalesef en büyük gelir kaynaklarından biri bu. Asla bitmez. Yoksa devletimiz sokak köpeklerine kadar otenazi yapacak güce sahipken istemese kuş ucmaz
Vah gidene
0 oy
önce (522 puan) tarafından
Dünde ben hastanedeydim acilin kapısını görmeniz lazımdı insanlar dogranmisti resmen dünden hastaneye taksiyle gidip geliyorum artık sosyal hayatım bitti çarşıya asla çıkmam Rabb'im sabır versin ailesine ölenlere Allah rahmet eylesin kalanların psikolojisi hiç iyi olmayacak bundan sonra 
Sebep olanlar perişan olsunlar inşallah.
önce (522 puan) tarafından
Rabb'im hayırla ıslah etsin

İlgili bir soru bulunamadı

389,228 soru

11,637,029 cevap

35,428 kullanıcı

...