0 oy
762 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Günaydın hepinize..... 

2020 yılının ilk gecesi berbat geçti :/ sabah saat 5 te uyandım Minaya bakayım dedim allahtan kalkıp bakmışım çocuk yanıyor vucüdü ateş resmen hemen ateş ölçer ile ölçtün 39.5 abboo ben miyim bunu gören elim ayağım birbirine girdi eşimi uyandırdım hastaneye gidelim diye o sırada calpol verdim ateşi düşsün diye birde dün balgam ile ilgili post açmıştım o balgam da öksürüğe döndü çok fena öjsürüyor neyse ki gittik direk hastaneye doktor baktı etti bir şeyi çıkmadı Allaha şükür hastaneye gittiğimizde ateşi düşmüştü zaten de 39.5görüncr çok kötü oldum beynim durdu uyanmasaydıö havale falan geçirirdim Allah korusun :/..... Böyle şeylerde çok kötü oluyorum ama Allaha şükür bir şeyi yokmuş Allah evlatlarımızı korusun İnşalah ❤️ 

26 Cevaplar

0 oy
(1,374 puan) tarafından
Amin inşallah şimdi nasıl kuzucuk
tarafından
Şimdi daha iyi canım
(1,374 puan) tarafından
Amam aman geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım.diş malesef gece uykuda ateş yapıyor tukuruk salgısı balgam a dönüşebiliyor benim oglum da geçen hafta 38 39 du hep ateşi düşlerden  dolayı dr a götürdüm aynı sizin gibi iyi bir şeyi yok dedi. Allah acil şifalar versin tüm yavrularimiza
tarafından
Hadi yaa diş yüzünden mi diyorsun yani :/
(5,938 puan) tarafından
Kesinlikle canım
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Çok gecmia olsun canım rabbim kımsyi evladı ile imtihan etmesin ❤️
tarafından
Amin canım sağol ❤️
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun bebeğim,kuzuma :( Allahım korusun kollasın iyiki bakmışsın...

Bizimkilerde hasta :( küçüğüm iyileşmeye doğru giderken tekrar başladı sil baştan... Büyüğüm 3 gündür 39 ateşli ufağını zaten biliyorsun 5 fün çektim yine aynı yine aynılar... 

Bu kışı sevmedim, bu zamanı sevmedim. Allahım affettin ama çok zorlanıyorum artık beyin iflas etmek üzere.. 

Rabbim meleklerimize bol bol sağlık sıhat versin, onlara hiç bir dert keder uğramasın çok zor ya çok zor :( elden birşey gelmiyor olması.. 
tarafından
Sağol gülizarım çok zor  ya cidden bir şey yapamam çok zor :/
Allahım büyün çocuklara şifa verism İnşalah....
Paşamız da bir iyileşmesi gitti ya
Bende bu kışı hiç sevmedim nefret ettim :///
0 oy
(119,528 puan) tarafından
Cok gecmis olsun dunyam
tarafından
Teşekürler sevdoşşşş❤️
0 oy
tarafından
Büyük geçmiş olsun allahim sana bagislasin yavrunu insallah bir daha öyle olmaz yaa
tarafından
Sağol canım Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 516 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde Bernnn (204 puan) tarafından soruldu
+1 oy
53 cevap 2,009 göst.
0 oy
7 cevap 132 göst.
6 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berna bora (449 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 183 göst.
12 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Miss.Berna (4,136 puan) tarafından soruldu

381,437 soru

11,419,600 cevap

34,975 kullanıcı

...