0 oy
508 göst.
Diğer kategorisinde (204 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Doğumdan sonraki ilk gece nasldıniz arkdslarrr ben coook bitkin uykusuz yorgundum cunku doguma uykusuz girdim birden oldu zaten ne olduysa bu da anı fotografi dogum yaptigimin ilk gecesi bebegim aglamisti boyle gogsmde uyutmustum bende oyle uyumustum :))) Şaftım kaymisss ya resmen 

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından

İlk gece eve geldik çocuk ağlıyor. Eşimde bende kalkip bakmadık :D alışkın değiliz çocuk sesine hiç oralı bile olmadık. Sonra kayinvalidem caaaat diye girdi içeri. Biz eşimle kafayı kaldırıp bir 3 saniye göz göze geldik. o an anladım ağlayan çocuk benimkiymis :D  kaynanam sovuyordu en son bize :D

(119,171 puan) tarafından
puhabaab
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kızım yoktu yanımızda berbattı 
(204 puan) tarafından
Kiyamam kuzum ya neden
tarafından
Kuveze girdi kuzum aşırı enfeksiyon vardı vücudunda hatta Dr 10 gün ya yaşar ya yaşamaz dedi amaaa benim kokoşum 5. Gün sapasağlam çıktı ordan hamd olsun
(204 puan) tarafından
Yaaa Yüce Rabbim korumus kurban olurum ya canım benim.simdi ne kadarlik peki
tarafından
19 aylık kuzum
0 oy
(251 puan) tarafından
Oy maşallah kuzum Rabbım sana bağışlasın inşallah
(204 puan) tarafından
Amin kuzum bnm amin
0 oy
tarafından
Ayyy maşallah subanallah kız sil nazar olur cnm ya bni görsen bı simsiyah olmuştu cildim ya
(204 puan) tarafından
Yaaa silcem.kuzum anam valla karıların hakki odenmez analar bastaci
tarafından
Aynn vala kuzum
0 oy
tarafından
Yaa bende böyleydim aynı bulundugum ilçede hastanede kandın doğuma sura bulmak zor o yüzden sabah 5te gitmiştik eşimle hastaneye kimlik bırakmak için gittiğim gün doğumum oldu yorgun bitkin uykusuzdum sancı çekerken doğum anında çok uykum vardı ama doğumdan sonra gram uyku kalmamıştı gözümde, maşallah şeftalinede Allah esirgesin nazardan kötülüklerden. ❤️
(204 puan) tarafından
Amiin kuzummm ❤ bosuna demiyolar iste kuzum kime ne zmn ne olacagi belli degil bi bakmissin doguruyon hersey anlik ama cok sukur Rabbime cok guzel hediyesiii evlat bambaska
tarafından
Aynen öyle çok başka canım Rabbim olmayan isteyen herkese nasip etsin annelik babalık duygusunu tattırsın inşallah.
0 oy
tarafından

Maşallah canm 

Rabbim nazarlardn saklasn inş

Hastanedr yanlzdm refakatçim yoktu ondan fotoğraf fln çekemedm 

Eşim de ilk ćocuğmzla kaldı 

Ama benm doğum güzel geçti şükür

(204 puan) tarafından
Benimde cok guzel gecti ama cok uykusuzdum dogum yaptigim an dogum masasinda hic unutmam o an canim okdr baklava cekmistiki of of
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Hele yanaklara bal ya
(204 puan) tarafından
Yaaa kiraz kiraz
0 oy
(687 puan) tarafından
Kıyamam ya hele şunun tipine maşşallah ya rabbim analı babalı büyütsün.senden inşalla güzel bir şekilde lohusam atlatirsin 
(204 puan) tarafından
Kızzzz atlattim bile ben cok sukur o gunlerden kalan bi anı iste simdi seftalim 5 aylik sukur :)
(687 puan) tarafından
Ha iyi iyi bnde üzüldüm dedim şimdi dikişleri de açıyordur:(
(204 puan) tarafından
Yok bebegim benim dikisimde yoktu zaten dogum yaptigimda sukur
0 oy
tarafından

Yaa çok tatlu bu şeftali :D Bende 3 gün evde sancı çektim 4.gittim doğuma girmek için hem aç hem uykusuz hem susuz ama doğum yaptıktan sonra da doymak nedir bilmedim bir yemek yedim aboooooo :woot: 9 buçukta odaya aldılar beni ben gece 3 e kadar hala uyanıktim kız minik kuşuma bakmaya doyamiyordum bir de diyordum yaa ben uyuyunca biri gelip alsa götürse onu korkusu vardı hahahaa görmemişin bit minik kuşu doğmuştu işte :D

(204 puan) tarafından
Hahahah kiz oyle deme bambaska onlar :D benim sabah suyum gelmisti sjsjsjsj direeekk doguma sjsjs sancım cogaldi git gide sabah 7de iste suyum geldi oglen 2:58de dogdu pasam
tarafından
Ne güzel kız Rabbım bağışlasın inşallah Rabbım acılarını göstermesin inşallah sezeryan dogum mu yaptın canım
(204 puan) tarafından
Yok kuzum normaldi
0 oy
tarafından
düzenlendi
Benimde ani gelisen dogumdu 41 haftada doktor suni veriyoz dedi hazirliksizdim sadece kontrole gitmistim doguma aldı
(204 puan) tarafından
Zaten en guzeli bizede kaynanam annem eşim geldi eve geldigimdede ertesi gun fln gelenler oldu zor zmnlar gecirdim emzirme konusunda fln ama cok sukur gecti hepsi
tarafından
Ama sunu ogrendim herkesin her dedigine inanmamak lazimmis beni korkutan çok oldu yok 18 saat sürdü yok soyle yok böyle suni yedim ama 3 gun doguramadim duni verildi 2 saat bisi hissetmedim tuvalete gittim nstden çıkıp plates topuyla egzersiz yapip yürüdüm bebek ada inince surekli tuvalete gidince sanci hissettim suda yapacaktim ama olmadi malesef suyum tuvaletteykene patladı
(204 puan) tarafından
Olsun kuzum onemli olan bebisinin sagligi bende gece boyunca uyuyamamistim sabaha kdr uyanik sabahta bi uyuyim dedim anam yataga uzanir uzanmaz suyum geldi uykusuz doguma girdim gücsuz kaldim ama cok sukur Rabbim dayanma gucu verdi :) dedigin gibi kimsenin dedigine bakma herkesin hikayesi farkli yazilir
tarafından
Bu fotoları nasil silcem kiiiiizzz
(204 puan) tarafından
Hiccc bilmiyom valla yorumdan nasil silindigini bacimm duzenleme.fln yokmu
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Yaaa maşallah yerim çok tatlı ben 16 gün oldu hala yorgunum kız :) 
(204 puan) tarafından
Kiyamam ama biz 5 aylik olduk :)
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Kız bu sanki yeni doğmuş gibi değil ya gözlere bak bildir bildir. Maşallah Allah sana bağışlasın 
(204 puan) tarafından
Gozunu hemen acti valla :D sagol kuzum bnm
0 oy
turp gibiydim      
yoo epiduralin sayesinde
(204 puan) tarafından
Uffff ne yani hissetigim şeyler yarımmi kaldiii :((((
☺☺☺☺☺
kiz erkek bebege seftali lakabida tuhaf haa sen baska bisi bul
(204 puan) tarafından
Ne bulam bacim fikir ver mesela ben seftalim diye seviyom ya ondan buyuyunce arkadaslari şefto der artık :Ddddd
0 oy
(454 puan) tarafından
Yaaa zeytin gozluuuuu maşallah msallahh annesi nazar olur . Sil kiz
(204 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim kuzuum bnm silcem hemn
0 oy
tarafından
Maşallah ❤️ benim bebiş kuveze gitmişti ilk günümüzü birlikte geciremedik
(204 puan) tarafından
Yaaa kuzum bnm kiyamam sana ben simdii ne kdrlik peki bebegin
tarafından
11 aylik
0 oy
(4,409 puan) tarafından

Oyyh allah bagislasin sezaryan olup müskuler igne olmaktan korkan ben tum gece paroldan derman bekleyen yine  ben :P 

(204 puan) tarafından
Hahahah ben normal.yaptm valla bacim :Dd
0 oy
(3,301 puan) tarafından
  • Maşallah nazar değmesin canım ama şeftali demesen valla bak bulamamda bu saatte bı yerden:D:D<3
(3,301 puan) tarafından
Evet canım ☺️
(204 puan) tarafından
Yaaa kiyamam kac aylik
(3,301 puan) tarafından
2 olduk canım ❤️ yalnız oğlun çok tatlı maşallah
(204 puan) tarafından
Maşallah sizede kuzum Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin ve tesekkur ederim bebegim Rabbim once saglikli sonra gonlunden geceni versin amiinn ❤❤
(3,301 puan) tarafından
Amin canım benim çok sağol ❤️❤️
0 oy
(2,405 puan) tarafından

Felaket Totom agiriyordu kemik yerimden çıkmıştı tam oturmamisti sanıyorum bebeği ilk kucağıma verdiklerinde dünyalar benim oldu sanki dehşet güzel bir duyguydu hem ağrıdan hende heyecandan uyuyamadim neredeyse sabaha kadar :'(

(204 puan) tarafından
Yaaa kiyamam evet cok guzel bisi annelik ya
0 oy
(712 puan) tarafından

Bir gün öncesinden uykusuzdum. Akşam üstü gittik gece 2:45 de kuşum dünyaya geldi ondan öncesi okdr çok uykum vardı ki sancı aralarında resmen içim geçiyordu :D

Doğduktan sonra da uykum açıldı gitti. Uyanır da ben duymazsam korkusuyla. Yanımda kayknvaldiem vardı o da yan koltukta sızıp kaldı. bebek ac kalır korkusuyla 2 gün uyumadım heralde :D

(204 puan) tarafından
Hele bennn doguma uykusuz girdim artık 1 hafta uykusuzluk cektim sonra kesintili kesintili uyudum ama yetmedi fakat lakin yapcak bisi yok idi o benim yavrum idi bakmak zorunda idim ve onu cok seviyorummm :D:D
(712 puan) tarafından
Ahh zaten bu kadar sevilmeseler bakılamazzz. Annelik hem çok güzel hemde delilik 7/24 nöbet :D allah tüm sabiileri annelerine bağişlasin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 100 göst.
21 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lady18 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
8 Kasım 2021 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 105 göst.
8 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 300 göst.
24 Ocak 2021 Diğer kategorisinde yılmaz. (306 puan) tarafından soruldu

378,460 soru

11,328,257 cevap

34,784 kullanıcı

...