0 oy
75 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (172 puan) tarafından
Kızlar dün doktora gittim hormon vs bakıldı pcos um var kolay kolay hamile kalamıyorum bir oğlum var 3 yaşında bir buçuk sene önce kimyasal ı'm oldu ondan sonra bir daha gebelik olmadı doktor femara verdi 3 ay aralıksız kullanacaksın dedi regl olsanda bırakma 3 ay sonunda gebelik oluşursa bırak ilacı gel dedi bu şekilde bi kullanma var mı bu ilaçta araştırıyorum dünden beri hep 5 6 gün kullanıp yumurta takibi yapmışlar bilenler aydınlatabilir mi? 

4 Cevaplar

0 oy
(172 puan) tarafından
Post yukarıı

Kızlar yok mu cevaplayabilecek olan
-Reklam-
0 oy
(8,900 puan) tarafından
Femara kulanmadim bilmiyorum ama ben klomen kullandım hamile kaldım 
(172 puan) tarafından
Klomeni takipli mi kullandın canım yoksa bana dedikleri gibi 3 ay aralıksız mı
0 oy
(420 puan) tarafından
Canım dr unu değiştir muhakkak. Bana dr um 2 kez gittim farklı aylarda. Bana hep 5 gün kullan dedi. Keşke ilk dediğinde kullansaymışım. Pcos um var benimde. 2.hamilelik 2 sene sonra oldu femara içtiğim ay hamile kaldım . Tabi önce rabbimin dediği olur. Kimisi kuklanır hamile kalmaz çünkü o bebeğin doğacağı gün bellidir . Sabırlı ol ve elinden geleni yap . Femarayı adetin 2.günü kullanmaya başladım. 3 gün boyınca sabah akşam birer tane içtim. Adet bitiminde de gün aşırı ilişki diper adet tarihine kadar ara verme. Dr bana femara kullan gel bi test yapılacak sonra iğne dedi ama ben gitmedim. 
(172 puan) tarafından
Başka bir doktora daha danışayım olmazsa canım Çok teşekkür ederim yani bence de böyle bir kullanma stili bilmiyorum bende çok
Saçma geldi 3 ay aralıksız kullanmak
0 oy
(47 puan) tarafından
Ben canım doktorumun bana dediği tarihe kadar 5 gün falan kullanıp iğnemi yaptırdım hamile kaldım sadece çok ciddi baş ağrısı yapıyor doktorum demişti ama bu kadar olacağını düşünmedim kafamı nereye koyacağımı şaşırıyordum
(172 puan) tarafından
Ben bugün bir tane içtim pek bi yan etki görmedim canım
(47 puan) tarafından
Bana doktorum biraz baş ağrısı yapar dedi ama bende çok oldu tabiki herkez de olmayabilir rabbim gönlüne göre versin :)
(172 puan) tarafından
Amin canım çok teşekkür ederim cevabın için :))

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 180 göst.
0 oy
13 cevap 935 göst.
0 oy
2 cevap 248 göst.
19 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Mert ali (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 151 göst.

398,153 soru

11,906,929 cevap