0 oy
699 göst.
önce Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
önce tarafından yeniden gösterildi
Merhaba hanımlar aklımda soru işaretleri var eşim tuvalete telefon elinde giriyor ve her girdiğinde geç çıkıyor tuvaletten acaba beni aldatıyormu aklım çok karışık banada birgün iyi davranıyorsa birgün kötü tuvaletten nasıl bakacam o girdimi aklımda soru işareti lütfen yardımcı olun fikir verin bana kafayı yiyecem

34 Cevaplar

+2 oy
önce (35 puan) tarafından
wc girince wp de aktif oluyor mu bak bi de kapiyi dinle bakalim 
önce (941 puan) tarafından
Sjsjsjsj kız micmak ne Allah canıni almaya
önce (2,565 puan) tarafından
Iste diğerini yazınca olmuyo yaa pyhhajajja
Sjsjsjsjjsjs
önce (35 puan) tarafından
beni mi isiriyor gozun
Evet evet tanıdık geliyorsun ama kim çıkaramadım bir türlü
-Reklam-
+2 oy
önce (8,771 puan) tarafından
Aman bacım ne aldatması orda kamp kuruyo hepsi. Benım kocada girer çıkmaz ben hic dusunmedım onu. Telide ortadadır herseyine de bakarım istesem. 
önce (13 puan) tarafından
Bende bakıyorum da işte geç çıkınca aklımda deli sorular
önce (8,771 puan) tarafından
Yok canım ya hepsi reels felan izliyor. Kendıne kuruntu etme. Aldatsa inan anlarsın
Seste gelmiyor ki sorun orda geçen sadece bı ara geldi oda hemen kesildi demin Gine girdi hiç ses çıkmadı nerden baksan 6.7 dkka durmuştur
önce (1,135 puan) tarafından
Benimki de 1 saat kalır bırak telefonu derim alışkanlık diyor
Ya reels izliyor ya arkadaşıyla konuşuyor ya araba bakıyor şifresi de yok girer bakarım yani
+2 oy
önce (1,296 puan) tarafından
Erkeklerin çoğu böyle gördüğüm kadarı ile instagramda kadınlar bu konuyla alakalı rels paylaşıyorlar. Benim eşimde öyle tuvaletini yaparken elinde telefonla gider instagram videoları seyreder duyarım seslerini. Hemen kötü düşünme keyif alanları olabiliyor bazen. 
İnşallah öyledir canim
önce (1,296 puan) tarafından
Öyledir öyledir kuruntu etme.
Teşekkürler canım
+2 oy
önce (943 puan) tarafından
Yani çevremde ki herkes artık WC ye telefonla giriyor bende bazen giriyorum çocuktan bunalıp lavabo bahanesiyle giriyorum içeride boş boş video izliyorum yani basşka şüphelendiğiniz bişey yoksa eğer normal bence 
Teşekkürler
+2 oy
önce (2,351 puan) tarafından
Benimki de öyle ama genelde Facebook a bakar o
+2 oy
önce (18 puan) tarafından
önce tarafından yeniden gösterildi
Bence sende telefonla gir o ne kadar duruyorsa sende o kadar dur oda suphelensin ona aynisi yaptığında kafalarına dank ediyor 
+2 oy
önce (1,353 puan) tarafından
Bende sizin gibi olmuştum kapıyı çıkana kadar dinledim hep tiktok izliyordu 
+2 oy
önce (1,141 puan) tarafından
Video izliyor olabilir yada oyun oynuyordum benm eşimde öyle şüphe şüphe Cat kapı açıp teli elinden çekip kapattım baktim YouTube de video izliyor
+2 oy
önce (11,895 puan) tarafından

Bence bir çok.erkek öyle babam öyleydi eşim de öyle telefonla girmese de geç çıkıyor ki şimdikiler klozet kullanıyor daha rahatlar :)

+2 oy
önce (982 puan) tarafından
Açık konuşmak istemiyorum burda ama emin ol kendini tatmin ediyordur bişiler izleyerek veya biri ile mesajlaşıyordur bunun başka açıklaması olamaz o öyle yapıyorsa sende kırmaya çalış kapıyı kıyameti kopar gözü senden korksun Bi 
+2 oy
önce (518 puan) tarafından

Kız yok bnde girince uzun kalıyorum kızımın bni tek bıraktığı yer :D instagrama fln bakarım. Tek bu sebepten aldatma olmaz yani 

önce (636 puan) tarafından
Cidden ben eskiden hep derdim en iyi dinlenme yeri WC arkadaşlar bana gülerdi simdi en iyi dinlenme yeri cidden telefonla bazen kzım rahat durunca orda dinelnyom telfina vaka bilyom:):)
+2 oy
önce (475 puan) tarafından
Benim eşim de öyle ama hiç şüphem yok sesi açık video izliyor . Alışmış 
+2 oy
önce (560 puan) tarafından
Benim eşimde telefonla girer lavaboya. Bangır bangır video açar izler, çok ses ediyorsun diye kızarım hep ama hiç dinlemez ne yapalım bir türlü bıraktıramadım bu huyunu.
+2 oy
önce (905 puan) tarafından
Aa ben de tuvalete telle girenlerdenim asla telefon olmasa yapamam ama asla da esimi aldatmiyorum sosyal medyam bile yok
+2 oy
önce (15,974 puan) tarafından

Ya postu eşim açtı sandım ben genelde telefon ile girerdim çok sorun ediyordu bıraktım :D

+2 oy
önce (71 puan) tarafından
Ben de çocuktan önce öyleydim şimdi uzun kalamıyorum. Eşim de öyle telefonu alır çok kalır ama o instagram da video izliyor sesini duyuyorum ben de video izliyorum ama diğer dairelere ses gidiyor diye sesini kapatıyom eşiniz de öyledir bunda şüphelenecek bir şey yok canım
+1 oy
önce (47 puan) tarafından
Gizli kamera koy eğer ciddi anlamda şüpheleniyorsan
Gizli kamera da fiyatı ne kadar ki acana hiç bir fikrim yok imkanimda yok çok pahalıysa
+1 oy
önce (198 puan) tarafından
Telefonunu kurcala gece uyuyunca
Bilmiyorum aklımdaki soru işareti kalkması lazım işte takıntı ediyorum
Oturup konuşun enine boyuna birde ..
Ne diyecemki yapsa bile üstte çıkmaya calisacak
Nedir bu kadınların çilesi.
Aynen valla yapsalar bile bize suç atarlar
+1 oy
önce (6,703 puan) tarafından
Brnim eşim de tuvalete hep telefonla girer video izliyor hep. Şeytan insanın aklına getiriyor tabi ama bi tek bunun için aldatıyor diyemeyiz 
+1 oy
önce (2,147 puan) tarafından
Googleye my activity ya ordan bakabilirsin silmesse eger
Fake Instagrami.olsa bile girince cikarmi orda canım
önce (2,147 puan) tarafından
Sadece instagram uygulamasina girdigini gosterir hesabi gostermez

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 857 göst.
26 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy