0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (129 puan) tarafından
30 aylık oğlum hala ve hala ağzından salyasi çok akıyor. Yoğurt yumurta verince daha çok artıyor farkındaydım o yüzden kestim bir müddettr vermiyorum azalma vardı ama bugün yine artmış yoğurt fln da vermememe rağmen. Nasl olacak bu durum gerçekten artık insan içine bile çıkmak istemiyorum bu şekilde parkta çocuklar bile midesini bulandırıyor oglumdan kimse yanına almak istemiyor. Çocuk iyyyy ağzına bak diyo kaç defa duydum üzülüyorum açıkçası nasl çözüm bulacam geçer mi acaba

3 Cevaplar

0 oy
(1,207 puan) tarafından
Doktora götür tahlil yapsınlar. 
(129 puan) tarafından
Çok defa götürdüm doktor bile sebebini anlamadı birşey yok dedi tahlil falan hepsi temiz çıktı
-Reklam-
0 oy
(1,278 puan) tarafından
İlk kizimda önlük gol olur kıyafet de yarıya kadar göl olurdu düşün o kadar çoktu salyasi ama 2.de hiç salya olmadı
tarafından
Kaç yaşında geçti onuda yazsaydın gii
(129 puan) tarafından
Kaç yaşında geçti çok merak ettim inşallah benim oğlumda da geçer kesilir her gün dua ediyorm resmen ama sürekli artıyor
(1,278 puan) tarafından
Canım ya ne desem yalan olur hatırlatıyorum hiç 6 sene geçti
0 oy
(1,696 puan) tarafından
Midesinde kurt olanın gece uyurken ağzından salyasi akar derler ama küçük çocukta böyle salya duymadım.acaba ağız çene kaslarıyla alakalı bir durum olabilir mi.salya dışında çocuğunuzda fark ettiğiniz bir gelişim geriliği var mi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 119 göst.
14 Ocak 2022 Aile kategorisinde Esra & (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 144 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Bahtszz (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 243 göst.
0 oy
1 cevap 86 göst.

398,110 soru