0 oy
227 göst.
Diğer kategorisinde (1,822 puan) tarafından
Herşeyden bıktım tahammül noktamn tükendi kimseye tahammül edemiyorum çok haksızlığa uğradım iki bebeyle yalnızım akşam kadar susmadan ağlıyorlar ne zaman düzelirrim nasıl duzelirim lütfen bana destek olun linç edecek hiç gelmesin yoksa bende kalbini kirarrim

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kendine mutlu olacağım aktiviteler bul. Çocuklara düzen oturtman gerekir. En geç 9 da uyutmaya bak. 9 dan sonra da kendine vakit ayır.
(1,822 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Ah kuzum üzülme her şey düzelicek sabr et 
(1,822 puan) tarafından
Sen nasılsın bebiş nasıl canım
(2,195 puan) tarafından
Bebişde bende cok iyiyim teşekür ederim sizler iyi olun
(1,822 puan) tarafından
Elhamdülillah canım zorlaniyon mu ksikanclik varmi
(2,195 puan) tarafından
Kıskanclık yok şükür amma 4 yaşındaki oğlum 3 yaşındaki kızımı cok dövüyo resmen kıskaniyo amma yeni doğan bebeği cok seviyorlar
(1,822 puan) tarafından
Anladım canım hepside küçücük kız Allah yardımcın olsun bacım
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Bende iki bebe hariç tek bebem var aynı durumdayım tükenmiş yorulmuş sıkılmış herkesten nefret eden soguyan herkesten uzaklaşan kimseyi takmayan tahammülsüz biri oldum aslında böyle.daha mutluyum 
(1,822 puan) tarafından
Bende aynen böyle hissediyorum tek fark ben herkesi çok takıyorum
(2,678 puan) tarafından
Yok bende takma duygusida kalmadı
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Psikoloji düzgün olan var mı ki canım.hepimizin limiti gün içinde bitiyor.yalniz olmadığını bil .
(1,822 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Çoğumuz bu şekildedir eminim. Bazen avazım çıktığı kadar bağırmak istiyorum bazen eşime çatıyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun 
(1,822 puan) tarafından
Bende öyleyim maalesef durduk yere eşimle kötü oldum
0 oy
(58 puan) tarafından
Ben bu sayfada gördüğüm okuduğum kadar konuşmam gerekirse birden fazla çocuklu bir annenin psikolojisinin daha bozuk olduğunu  gözlemliyorum . Kendini yalnızca sen iyileştirebilirsin biz anca dertlerini dinler teselli veririz ama sen iyileşmek istemezsen hiç bir işe yaramaz kendimde aynı yollardan geçtiğim için konuşuyorum böyle 
(1,822 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,696 puan) tarafından
Ben de hayattan soğudum yaşama istegim kalmadı, benim de tavsiyem akşam sekiz en geç 9 da uyut.kendine dizi veya film bul.veya neyi izlemeyi seviyorsan.dizi olsa daha iyi olur her gün internetten bir bölümünü izlersin.neden izle diyorum çünkü bu moral bozuklugunda kafayı sadece dizi veya film dağıtıyor.aksam çay kahve abur cubur eşinle veya yalnız nasil kafan dagiliyorsa.gece on ikiye kadar keyfini yap sonra uyu uykusuz da bırakma kendini bana çok iyi geliyor böyle zamanlarda
(1,822 puan) tarafından
Tamam canım deneyeceğim
0 oy
(5,300 puan) tarafından
Ben kacis noktasi olarak kitap okumayi buldum cok iyi geliyor
(1,822 puan) tarafından
Ben nasıl okuycam canım hiç susmadan gecede gündüzde ağlıyor lar

İlgili sorular

+1 oy
24 cevap 473 göst.
0 oy
3 cevap 127 göst.