0 oy
65 göst.
önce Aile kategorisinde (194 puan) tarafından
Ne verdiniz ilk

6 Cevaplar

0 oy
önce (2,630 puan) tarafından
Yogurt vererek başladım ikisine de canım. 4 aydan sonra basladim
önce (2,630 puan) tarafından
3 gün kuralıyla verdim hepsini ben
önce (194 puan) tarafından
Bugün 4 aylik oldu da . 15 20 gün sonra dusunorum
-Reklam-
0 oy
önce (7,749 puan) tarafından
doktorun aksini söylemedikçe 6.aydan önce başlama her bebek aynı değildir. ek gıdaya başlama kriterlerini karşılamıyorsa bebeğinin sindirim sistemine zarar verirsin
0 oy
önce (2,512 puan) tarafından
Niye şimdi doktormu dedi 
0 oy
önce (3,896 puan) tarafından
Önce doktoruna danış ondan sonra başla biz 5.5 aylik basladik ama cocuk doktorumuzla iletisim halindeydik baslayabilirsin dedi basladim 
0 oy
önce (35 puan) tarafından
Yoğurtla başladım ben 4 aylıkken anne sütü almıyordu zaten mamayla beslendiği için erken başladım. Bir de 4 aylık kaşık mamaları var onlardan almıştım hurma ile karıştırıp veriyordum. Kahvaltıda da peynir ve pekmezle başladım. Deneyerek verebilirsin alerjisi olabilir çünkü bebeğin
0 oy
önce (1,613 puan) tarafından
Doktrunuza danismadan burdan bu sekilde bilgi almayin derim.cubku ciddi bi durum ve gercekten bilincsiz anne cok.az once bi postta 3aylik bebegi mamayla beslenmek istemiyir diye danone vereni bile duydum.cok yanlis.bebeginizjn bagirsaklari hala buna aliskin degil.beslenmesj gerektigi gibi besleyin.ek gida icinde doktrunuza baslayin anne sutu almiyorsa ve kilo sorunu varsa zaten doktrunuz size naocanizi soyler ona gore ek gidaya baslamanizj soyler.yanj bu tur seyler kafaniza gore olacak seyler degil.bak sana ornek veriyim sonra vicdan azabi cekme.benm kizim.hic  anne sutu almadi ce kalbi delik dogdugu icn sıkntlydj doktrmz 4bucuk aylikken ek gida baslatti.ama besin alerjisi olustu sut alerjisi olustu ve doktrumz ertelememiz gerektgni soyledi.yani simdi kafana gore basladgnda allah korusun bebegnde bi sorun oldgunda ne diceksn doktra bi platforma sordm onlarda soyle boyle yapmami mi soyledi diceksin.herseyin zamani var daha cok erken.bebeginjzj mahvetemyn allah askina
önce (194 puan) tarafından
Bnmki 4 aykik oldu bugün. Erken zaten de merak ettim sordum

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 168 göst.
9 Ağustos 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Muge (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 158 göst.
3 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneadayi54 (969 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 227 göst.
31 Mart 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,467 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 132 göst.
6 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneadayi54 (969 puan) tarafından soruldu

389,227 soru

11,637,096 cevap

35,428 kullanıcı

...