0 oy
316 göst.
Diğer kategorisinde (848 puan) tarafından
Kızlar vermemem lazım biliyorum ama çok dişim ağrıyor du oğluma tel vermek zorunda kaldım YouTube kids açtım kötü şeyleri engellemiştim nasıl olduysa kurbağa şekline girmiş bir çocuk çıktı birden bağırmaya başladı videoyu ben açtım benim ile içim ürperdi oğlum çok ağladı teli görünce bağırıyor ne oldu çocuğuma tramve kalır mı çok korktum

10 Cevaplar

+1 oy
(172 puan) tarafından
Sizin için bahane olsun o şekilde telefonu bırakır belki 
(848 puan) tarafından
Artık bitti asla vermem
-Reklam-
0 oy
(8,674 puan) tarafından
kalmaz canım 1-2 gün sonra unutur maa YouTube Kids hiç de masum değil. çizgi film adı altında saçma sapan şeyler var
(848 puan) tarafından
Evet vallaha öyle bana ders old
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Kurbağa şekline girmiş çocuk ne kız 
(848 puan) tarafından
Kafası kurbağa aşağısı çocuk böyle tuhaf sesler çıkarıyor
0 oy
(351 puan) tarafından
Youtube kids de temiz içerikli değilmiş öyle duymuştum. ben görmedim ama görmememiz olmadığı anlamına gelmiyor
(848 puan) tarafından
Evet videoyu görünce ben bile kötü oldum
(450 puan) tarafından
Bu cevabı okuduğum iyi oldu. Bunu bilmiyordum
(848 puan) tarafından
Yavrum nasıl bağırdı gözleri büyüdü çok kötü oldum
0 oy
(58 puan) tarafından
Ben oğluma sadece baby tv izletiyorum telefondan açmam ama doktorumuz bize dedi ki bir nebze tv yi izleyebilir ama telefona sakın alıştırma 
(58 puan) tarafından
Bende öyleydim çocuk şarkıları açıyordum ama sonradan oğlumda ki değişik hareketler gözlemleyince baby tv açıyorum YouTube yasak
(848 puan) tarafından
Ben artık hiçbirini açmıcam sıfır ekrana geçiş yapıyorum çok vermiyordum zaten iki çocuğum var bazen hasta oluyorum kimsem yok bırakacak öyle zamanlarda veriyordum
(58 puan) tarafından
Tabi o da senin tercihin
(450 puan) tarafından
Bizim baby tv yok trt çocuk minika çocuk.
(58 puan) tarafından
Ben seni post sahibi sanmıştım öyle cevap verdim :) yoksa yapacak birşey yok hiç izletmemek daha iyi
0 oy
(450 puan) tarafından
Dün parkta çocuğu otizmli olan bir abiyle sohbet ettik 2 buçuk yaşına kadar bişey yokmuş telefon tablete çok bakıyormuş çocuk orda ne görmüşse korktuktan sonra otizmliliği tetiklemiş dedi benim içime korku düştü telefonla yemek yiyor napam bilemedim. Bizim göremediğimiz bilinç altı şeyleri onlar görüyormuş. Hem üzüldüm hem korktum
(848 puan) tarafından
Çok pişmanım kendimi yırtarım genede vermem artık
(450 puan) tarafından
Otobüsün farları altıgen diye gösterince kızım yüzünü.kapatıp saklanıyordu korkunç geliyor ona gerçekten de bakınca göz gibi ama korkutucu. Biz korkmayız ama onların beyni aklı duyguları çok sade.
(848 puan) tarafından
Aynen valla çocuğuma bu kötülüğü nasıl yaptım çok suçlu hissediyorum şuan
0 oy
(1,346 puan) tarafından
Bizim izlediğimiz çizgifilmler hiç masum değildi mesela ama izlemişiz malesef çocuklara bilinç altı çok sübniminal mesaj veriyor tv kanallarındaki çizgifilmler bile bu yüzden ben izletecek olsam bile küçük çocuk kanalları var temiz bir ailenin oyun içerikli videolarını izletebilirsin. Bebekleri yıkıyorlar falan filan oyunlar oynuyorlar. İzleyecekse bunları izlesin diyorum. En azından sübniminal yok. Sıradan insanların çekip youtubeda yayınlamış olduğu videolar. Diğerlerinden daha sağlıklı geliyor bana.
(848 puan) tarafından
Ben artık sıfır ekrana geçiş yaptım
0 oy
(523 puan) tarafından
Bende veriyroum sadece uyuyacağı zaman 15 dk kadar bebek can açıyorum sadece
(848 puan) tarafından
Ben artık hiç vermicem uyumasın gerekirse
0 oy
(142 puan) tarafından
Benim oğlumda izliyordu artık 1 aydır vermiyorum çok kötü şeyler öğrendi istedigi bişey olmayınca bana sen kötü annesin diyor ... Karınca böcek görünce korktu ve geceleri uyuyamaz oldu bağırarak yanıma gelirdi anne yatağımda böcek var diye uzun aure boyke okydu bizde korkmasın fazoa diye yatağı çöpe attık gözünün önünde artık unuttu 
(848 puan) tarafından
Bende artık asla vermicem
0 oy
(93 puan) tarafından
Televizyondan açarsanız en azından sabit izler sirejli değişmez videolar ya da ne izliyorsa ben açarsam Niloya açıyorum oda TV'den kanalı var yarım saat 1 saat neyse kapatıyorum sonrada 
(848 puan) tarafından
TV izlemezler sevmezler
(93 puan) tarafından
O zaman bu şekilde devam edin çok kötü içerikler var içinde lgbt bilmem daha neler neler ben kendim baktım baktigim gibi geri sildim kızıma asla izletmedim vermedim zaten telefon vermiyorum izlerse TV trt çocuk yoksa yok şu an bizim elimizde kontrol edebiliriz ...

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 87 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Birkullanici00 (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 155 göst.
20 Nisan 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 271 göst.
24 Ocak 2023 Aile kategorisinde Melek06 (848 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 194 göst.