0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (885 puan) tarafından
Bebek görmeye gelecekler..3 yaşında kızım ve 3 aylik oğlum var..eşimin 3 kadın iş arkadaşı gelecek..ne hazirlayabilirim..aslında biseyler yapmak sıkıntı değil de o an ikram edebilecek miyim bakalim.. kızım durmaz oğlum bana yapışır..kendi kendilerine de kalkıp alacak kadar yakın değiliz.. nasıl agirlayayim fikirlerinize ihtiyacım var..

3 Cevaplar

+2 oy
(4,147 puan) tarafından
Masayı kur, tabakları vs diz. Sadece çay servisi yaparsın, gerisini herkes kendisi alır. Hem çocuk olunca sehpa olayı zor oluyor, sürekli dikkat etmek gerekiyor. Masa daha iyi.
(1,413 puan) tarafından
Artımı vereyim. Hatta bence evde termosun varsa çayı da termosa koy mutfağa git gel yapmamış olursun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşin yardım etsin.
0 oy
tarafından
Onlar gelmeden masaya herşeyi koy isteyen istediğini alsın masada oturun

İkramlık olarak ben

Patatesli ve kıymalı börek yapmıştım 

Brovni kurabiye

Kek

Makarna salatası 

Poğaça 

kolik bebekle bu kadar gelen kişi sayısı da 3 tü 
(885 puan) tarafından
Maşallah sen çok yapmışsın.. ben tiramisu tavuklu sehriye salatasi peynirli börek yapmayi düşünüyorum..salonu kapatmıştım masa falan uygun değil oturma odasında sehpada ikram etcem mecbur..eşimi dışarı gönderecektim ama en iyisi o da bi süre kaldın yardım etsin bana..
tarafından
Yaptım evet

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 273 göst.
18 Eylül 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde sevvalice (363 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 578 göst.
18 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,802 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 550 göst.
29 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Derya58 (2,432 puan) tarafından soruldu

398,127 soru

11,906,307 cevap

36,034 kullanıcı

...