0 oy
82 göst.
önce Diğer kategorisinde (1,261 puan) tarafından
25 aylık oldu 3 gündür gündüz uyumuyor. Zaten tek uykuya da 10 aylıkken geçmişti. Sizin bebisler ne zaman bıraktı?

6 Cevaplar

0 oy
önce (203 puan) tarafından
Yaklaşık 4 yaşında bıraktılar her ikiside.  Hatta oğlum anaokuluna giderken sabahçıydı öğlen gelir uyumaya devam ederdi. 

Benimkiler geç bıraktı ya. Daha iyi oldu..erken bırakmadık. Kızım bazen hala ara ara uyur
önce (10,685 puan) tarafından
Kiz ne guzel masallah. Bizde uyurduk ya kucukken babaannem zorla yatirirdi bizi. Bende ogluma diyirum yok zorla nadiren yatar
önce (1,261 puan) tarafından
Ay ne güzel ya benim minikte uyku düşmanı.
Teşekkür ederim canım. Bi kaç gün zorlasan alışır aslında canım . Çünkü gerçekten gelişimleri çok güzel etkiliyor. Görünüş olarak genel itibariyle yaşıtlarına göre büyük duruyorlar. Yani en azından çevremdekilere bakınca
Seninki daha küçük ama canım. Devat ettir bence bıraktırma
Uyumuyor ki. Gündüz yatırınca bu sefer gecenin bir vakti kalkıyor sabaha kadar uyumuyor.
-Reklam-
0 oy
önce (199 puan) tarafından
Sabah erken kalkiyodu 4 yaşına kadar gündüz uyudu 1 kere 
Uyumuyor canım. Erken kalksa bu seferde gecenin bir vakti kalkıp oturuyor.
0 oy
önce (14,432 puan) tarafından
4.5 yaşında bıraktı. Çok erken bence seninki için. 
Erken ama uyumuyor. Yeğenim de 1.5 yaşında bırakmıştı
0 oy
önce (4,590 puan) tarafından
Yorumlara baktin da herkesin cocugu 4 yasina kadar uyumus. 

Canim benim ki 24 aylikken birakti. 25 aylikken krese basladi orda uyuttular tekrar 1 saat kadar ama erken giduyoru yoruluyodu tabi. Ama ben haftasonu uyutamadim mesela.  27 aylik gibi orda da uyutamadilar.  30 ayliga kadar 6-7 gibi kalktiysa zorla uyuttuk bazden arabada uyttuk. 30 aydan sonra biraktik. 

Simdi 9 gibi yatiriyorum 8-9 gibi kalkiyo. 
Benim kızımda gündüz uyutursam zorla uyuyor onda da bu sefer gece 3-4 gibi kalkıyor öğlene kadar oturuyor ben de çok kötü oluyorum tabi uykusuz kalıyorum.
önce (4,590 puan) tarafından
Zorlama canim,benimki de ayni sabahin 5 inde kalkardi. Bazi cocuklar boyle.
0 oy
önce (935 puan) tarafından
Kızım 3 buçuk yaşında 43 aylık ve son iki aydır hiçbir şekilde uyutamıyorum uyuyunca da gece 1e 2ye kadar uyumuyor canım çıkıyor bu sefer. ben de bıraktirdım artık 2 aydır üstüne düşmüyorum bazen çok yorgun düşünce 4 5 gibi yatıyor biraz kendi isterse yani şuan tamamen bırakmış durumda. Ben üzülüyorum en azından 4 5 yaşına kadar gündüzleri 1 saatcik bile olsa uyusun isterdim. 

Bu arada bu iki aya kadar da aman aman uyumazdi yani 2 yaşından sonra hergun kavga dövüş öyle uyuduk zar zor. Bazen uyur bazen uyumazdi  Yanına ben de yatıyordum 1 saat kıpırdamadan yatıyor kitap okuyor ya da telefonda takılıyordum anca öyle biraz uyuyordu. yanından ayrıldığım an uyanıyordu. (Geceleri yanında yatmadığım halde yani bunu sadece gündüz yapıyordu) 
Benim kızımda gündüz uyutursam zorla uyuyor onda da bu sefer gece 3-4 gibi kalkıyor öğlene kadar oturuyor ben de çok kötü oluyorum tabi
0 oy
önce (366 puan) tarafından
7 aylıkken bıraktı tek uykuyu birkereyle uyuyor tüm saati. Bazen erken kalkınca gündüz uyur. 24 aylık şimdi.
Benim kızımda gündüz uyutursam zorla uyuyor onda da bu sefer gece 3-4 gibi kalkıyor öğlene kadar oturuyor ben de çok kötü oluyorum
önce (366 puan) tarafından
Nasıl hakkından gelir bir anlasak. Benim kız akşam 9 da uyudu gece 12 de kalktı hala uyumasını bekliyorum beşiğini tekmeliyor böyle acayip bir uyku türü var.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 192 göst.
10 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 329 göst.
20 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde 2801 (282 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 391 göst.
28 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Asuu (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 143 göst.