0 oy
660 göst.
önce Diğer kategorisinde (3,873 puan) tarafından
Hayırlı cumalar arkadaşlar. 

Yakın akrabamın ikizlerinden biri olan Çağhan Mete Ertem, dün akşam üzeri kapılarının önündeki su arkına düştü. Düştükten sonra yolun altından geçen kapalı arktan metrelerce sürüklenip boğuldu. İlk çıkış yerinden yakalayıp sudan çıkarıldı.

Yavrumuz 1 buçuk yaşında. Suyun şiddeti ile betona çarparak sürüklenirken vücudu bir çok yerden kırıldı. Beyinde çok fazla darbe var. Önce ex oldu daha sonra hayata geri döndü. Yalnızca nabız var, tüm hayatı fonksiyonlarını yitirdi. Şuan yoğun bakımda ve büyük bir umutla yaşam savaşı veriyor. 

Sizlerden bir ricam var, bu mübarek Cuma gününde bu küçük yavrumuz için dua eder misiniz? Hepinize teşekkür ediyorum. Kimin duası kabul olur bilinmez. Allah rızası için Çağhan Mete yavrumuza dua edin.  Rabbim hepimizin evlatlatını kazadan beladan sakınsın inşAllah. 

34 Cevaplar

0 oy
önce (624 puan) tarafından

Allahım Şafii ismi ile şifa versin tez zamanda :(

önce (3,873 puan) tarafından
Ah canım amin.
-Reklam-
0 oy
önce (4,367 puan) tarafından
Ayy allahımm şifalar versın bır an öncce eski sağlığına kavustursun rabbbım hiç olmamış gibi olsun inşallah çok üzüldüm 
İnşAllah ya Rabbim dualarımıza cevap verir.
0 oy
önce (199 puan) tarafından

İçim parçalandı inşallah kurtulur yavrucagiz :(

İnşAllah.
0 oy
önce (2,643 puan) tarafından

Ahhh yaa nasıl üzüldüm anlatamam Rabbım anne babasına bağışlasın acısını göstermesin inşallah canim :(

Amin. Bizlere de yaşatmasın inşAllah
0 oy
önce (5,723 puan) tarafından
Ay nasıl düşmüş

Allah şifa versin hiçbir hasar bırakmadan anne babasına bağışlasın
Eğilip bakınca düşmüş çocuk. Amin canım
önce (5,723 puan) tarafından
Oyy yazık ya :(((
0 oy
önce (1,178 puan) tarafından
Rabbim şifa versin iyileşsin eskisinden de sağlıklı olsun inşallah kuzum benim mahvoldum okuyunca rabbim ailesine bağışlasın ve muhafaza etsin tüm yavrularımızı
Amin canım. Çok sağolasın.
0 oy
önce (2,249 puan) tarafından
Rabbim safi ismiyle şifa versin yavrumuza
0 oy
önce (480 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda Şafii ismiyle şifa nasip etsin inşallah

Ailesine kavuştursun sağlıklı bir şekilde.daha küçüçük;(((benim en küçük kızımın yaşında gözyaşlarımı tutamadım yaşadım olayı resmen yaradana kurban;((Allah'ım sen hayırlı bir şekilde sağlığına ana babasına  yeniden kavuştur ya Rabbiimmm;(
0 oy
önce (7,858 puan) tarafından
Allah acil şifa versin ailesine bağışlasın :(
0 oy
önce (1,248 puan) tarafından
Rabbim annesine babasına bağışlasın inşAllah çok çok üzüldüm  .. durumu nasl acaba 
0 oy
önce (2,274 puan) tarafından
Rabbim kalıcı tez şifalar versin ailesine bağışlasın Allah yardımcınız olsun inşaAllah 
0 oy
önce (617 puan) tarafından
Canım bir gelişme var mı 
0 oy
önce (674 puan) tarafından
Allahim şifasını esirgemesin acil şifa versin kimsenin hayalini bile edemediği yüreği çarptığı bi durumu 1 yaşındaki çocuk nasıl kaldırır güç ver Allah'm 
0 oy
önce (299 puan) tarafından
Rabbim sağ salim kurtarsin ailesine sizlere bağışlasin yavrum ya daha küçücük 1,5 yaşında Allah'ım korusun benim oğlan da 1,5 yaşında Allah'ım kimseye göstermesin yavrularımızı kazadan beladan korusun, postunuzu gordukden sonra hep aklımda yavrucak inşallah  kurtulur eski haline döner 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 371 göst.
0 oy
5 cevap 98 göst.
21 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Fatocan4545 (1,521 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 85 göst.
8 Haziran 2024 Aile kategorisinde Denizela (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 176 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Esra2105 (1 puan) tarafından soruldu