0 oy
723 göst.
önce Diğer kategorisinde (3,873 puan) tarafından
Hayırlı cumalar arkadaşlar. 

Yakın akrabamın ikizlerinden biri olan Çağhan Mete Ertem, dün akşam üzeri kapılarının önündeki su arkına düştü. Düştükten sonra yolun altından geçen kapalı arktan metrelerce sürüklenip boğuldu. İlk çıkış yerinden yakalayıp sudan çıkarıldı.

Yavrumuz 1 buçuk yaşında. Suyun şiddeti ile betona çarparak sürüklenirken vücudu bir çok yerden kırıldı. Beyinde çok fazla darbe var. Önce ex oldu daha sonra hayata geri döndü. Yalnızca nabız var, tüm hayatı fonksiyonlarını yitirdi. Şuan yoğun bakımda ve büyük bir umutla yaşam savaşı veriyor. 

Sizlerden bir ricam var, bu mübarek Cuma gününde bu küçük yavrumuz için dua eder misiniz? Hepinize teşekkür ediyorum. Kimin duası kabul olur bilinmez. Allah rızası için Çağhan Mete yavrumuza dua edin.  Rabbim hepimizin evlatlatını kazadan beladan sakınsın inşAllah. 

35 Cevaplar

+4 oy
önce (184 puan) tarafından
önce tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Okurken tuylerim diken diken oldu rabbim bu cuma gunu hurmetine ve mubarek asure ayi niyetine yar ve yardimcisi olsun allahim sifasini versin insallah bir an once iyilesir rabbim bir daha yasatmasin cemi cumlesinin evladini tum kotuluklerden korusun
önce (3,873 puan) tarafından
Gerçekten tüyler ürperten bir olay. Hepimizin psikolojisi bozuldu.
Güzel duaların için teşekkür ediyorum.
-Reklam-
0 oy
önce (2,862 puan) tarafından
Rabbim sağ Salim ailesine bağışlasın inşallah 
Amin. Allah razı olsun.
0 oy
önce (617 puan) tarafından
Allah'ım safi isminin hürmetine şifa versin rabbim rahmeti hatrina annesine babasına bağışlasın amin  
İnşAllah canım, Amin .
0 oy
Post yukarı arkadaşlar. Lütfen dua bekliyorum. 
0 oy
önce (15,187 puan) tarafından
Rabbım safi ismi hürmetine şifa versin insalah ailesine bağışlasın 
İnşAllah canım
önce (15,187 puan) tarafından
Durumu nasl şimdi canım
0 oy
önce (10,689 puan) tarafından
Ahh ahh ahh içim yandi parcalandi resmen. Allahiiimmm anasina babasina bagislasin kurban oldugum mübarek gunde. Rabbim dualarini geri cevirmesin insallah. 

Ve ustunu kaptsinlar lutfen o neyse. Kenarina demir falan yapsinlar ya.Çocuk dustugune gore Allah korusun ya baska biride dusebilir
Amin canım, inşAllah. Üstü açık yer şu kapandı ama maalesef ki çok geç.
önce (10,689 puan) tarafından
Allahim okurken nefesim kesildi sanki ben gectim o anlattigin yoldan. Benzemesin kucuk kizim 1.5 yasinda. Allahim o anayi dusunemiyorum. Rabbim kimseye yasatmasin
Allahım yavrularımızı esirgesin inşAllah. Anne baba değil sadece herkes, hepimiz perişanız. Rabbim dualarımıza tez zamanda cevap verir inşAllah.
0 oy
önce (1,664 puan) tarafından
Allah'ım ya rabbimm benim yavrumla yaşıt ah içim nasıl yandı. Yüce mevlam kimseyi evladıyla imtihan etmesin :( Allah'ım o aileye güzel mucizeler yaşatsın. Rabbimize güçlük yok. Yaşa desin yaşasın inşallah geri dönsün sağlıklı günlerine.
İnşAllah canım, inşAllah.
0 oy
önce (412 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda şifasını versin küçücük bedenine güç kuvvet versin  annesine babasına bağışlasın inşallah Allah'm kimseyi evlat acısıyla sınamasın 
Amin canım.
0 oy
önce (61 puan) tarafından
Allah açil Şifalar versin inşallah
İnşAllah.
0 oy
önce (394 puan) tarafından
Rabbim bu mübarek günde Şafi ismi hürmetine şifa versin inşallah rabbim ailesine bağışlasın düşmanımıda evladıyla sınamasın insllah 
İnşAllah canım
0 oy
önce (123 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin inşallah canım 
İnşAllah.
0 oy
önce (6,710 puan) tarafından
Rabbim şu mübarek günde annesine babasına bağışlasın şifalar versin inşallah 
Amin, İnşAllah.
0 oy
önce (123 puan) tarafından
Oy içim parçalandı rabbim bu ayın bugünün yüzü suyu hürmetine şifasını versin sağ salim uyansın sağlığına kavuşsun inşallah bizi haberdar et mutlaka
Amin, inşAllah. Ederim tabii.
0 oy
önce (30 puan) tarafından
Rabbim şifasını versin sağ salim kurtulsun inşallah 
Amin.
0 oy
önce (546 puan) tarafından
Allah'ım ailesıne bagışlasın yavruyu çok üzüldüm acil şifalar verısn rabbım kurtarsın
Çok üzüldük evet. Amin canım sağol.
0 oy
önce (284 puan) tarafından
İçim gitti ya rabbim ailesine de çocuğa da güç kuvvet versin rabbim sağlıkla sihatla ailesine bağışlasın 
İçimiz gitti ki sorma. Nefes alamıyoruz. Çok zor.
önce (284 puan) tarafından
Haklısınız Rabbim yürek yangininizi mutlulukla size bağışlayarak sevinçle doldursun
0 oy
önce (16,376 puan) tarafından
Allah'ım ☹️ yavricuga şifalar nasip etsin eski sağlığına kavuşsun inşallah 
Amin Allahım amin.
0 oy
önce (1,480 puan) tarafından
Allah'ım anasina babasına sevdiklerine bağışlasın inşallah kimseye evlat acısı yaşatmasın kurban olduğum rabbim 
Amin, inşAllah canım
0 oy
önce (76 puan) tarafından
Oyyy Allahım esirgesin ailesine bağışlasın yavrum ya
İnşAllah canım. Lütfen dua yı bırakmayalım lütfen.
0 oy
önce (170 puan) tarafından
Kapının önünde hicmi fark edilmedi niye kapatmıyorlar rabbim şifalar versin mucize olsun inşallah 
Hiç şu akmayan su arkında o gün ilk kez şiddetli su akmış. Meğer çocuğun kaderini değiştirmek içinmiş. Suyu görüp eğilince düşmüş, su alıp götürmüş yavrumuzu.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 385 göst.
0 oy
5 cevap 98 göst.
21 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Fatocan4545 (1,521 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 85 göst.
8 Haziran 2024 Aile kategorisinde Denizela (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 176 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Esra2105 (1 puan) tarafından soruldu