0 oy
80 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (190 puan) tarafından
Kızlar suan hamileyim birsey olur endisesiyle hiç boyatmadim. Dogumdan sonra dipleri boyatmadan uçlara doğru açık boyatmak istiyorum. Emzirirken bir zarari olurmu sizce ne zaman boyatmali

5 Cevaplar

0 oy
(5,255 puan) tarafından
diplerine de boyat ne olacak. hamilelik gecdi bitti. iki sene boyunca emzirirken bi senede hamilelik 3 sene heraeyden izole yasanmiyorki zaten.
(190 puan) tarafından
Ya süte geçer gibi şeyler duyuyorumda o yuzden bilemedim. Gerçekten öyle zaten kilo catlaklar şişlikler agrilar derken bunaliyor insan kendinide cirkin kotu hissediyor bi bakım şart
-Reklam-
0 oy
(566 puan) tarafından
Boyanır birşey olmaz boyattım ben 
(190 puan) tarafından
Tamam madem tesekkur ederim
0 oy
(757 puan) tarafından
Bı yerde okumuştum ilk 4 ay boyatmayın diye çünkü bebekler ilk 4 ay gelişimini anne sütünden karşılarmış.
(190 puan) tarafından
Acaba dogru mu ya olmazsa doktoruma bi sorayim ben
(757 puan) tarafından
Bı hemşire paylaşmıştı bilemicem
0 oy
(810 puan) tarafından
Ben doktoruma sordum onermiyoruz ama boyatmak istersen güvendiğin bir yerde doğal , bitkisel içerikli olan boyadan kullan demişti. O da biraz zor olduğu için şu an saçımda 3 renkle devam ediyorum  :D 
(190 puan) tarafından
Ooo dogal olani bulmak cok zor gercekten ay eyvah ya kaldik boyle :))
0 oy
(3,548 puan) tarafından
Ben hamileyken bitkisel icerikli boyayla boyadim, suan emziriyorum bi kac ay once acma islemi yaptim. Oglum 1 yasina yeni girmisti ama oncesinde de boyadim. Bi zarari yok. Zaten boyle bilimsel bir veride yok zarari var diye.
(190 puan) tarafından
Evet bende bisey bulamadim yani neye dayanarak neyden dolayi boyatmayin deniyor onu bulamamistim tamam teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 41 göst.
9 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Balkaymak (1,728 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
20 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Minikkuzum (450 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 100 göst.
4 Kasım 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde poyrazlina22 (247 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 143 göst.
19 Eylül 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

398,117 soru

11,905,999 cevap

36,033 kullanıcı

...