0 oy
38 göst.
önce Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Arkadaşlar kaç saattir biraz bulandı kaynıyor çok az sumaklı soğanlı lavaşlı kebap yedim sumak düşüğe sebep oluyor diyo ağrım yok ama çok korkuyorum hemen sorayım dedim gece yedim yarım olmadı acaba Ketcap mayonezdenmi yoksa sacı mı cıkıyor İlk sağlıklı gebeliğim inşAllah oysam herşeyi araştırıyorum elma yedim yok maden suyu az fayda etti yardım edin lütfen İcim rahatlasın 15 artı 6 günlük 

1 cevap

0 oy
önce (480 puan) tarafından
Acıdan dolayı muhtemelen. Sabaha bir şeyiniz kalmaz umarım. Ama dikkatli olun reflü olabilirsiniz. Gebelikte çok zor oluyor. Acı yememek reflüyü yaşamaktan çok daha kolaydır 
önce (1 puan) tarafından
Hic olmadıydım inan bügün başladı bide hastayım canım kaç gündür dün gece bügün parol yutuyorum dünden doktor verdi o yapmaz herhalde mide hapı var yutsammı acaba gecmiyo çok korkuyorum doktorumun numarada yok
Mide ilacını doktorunuzdan onaysız almayın. Bir kaşık tahin, bir muz ve bir çay kaşığı tarçını güzelce karıştırın ve boş mideye onu yiyin Allahın izniyle geçer. Her gün yapın.
önce (1 puan) tarafından
Kullan dedi canım teşekkür ederim akşam olursa iç dedi bende olan hic icmedim ama sorarız bulantı mide kaynama oldu ya saçları cıkıncamı olur kaçıncı haftada çıkıyor bide saçı
Saçla alakalı olduğunu sanmıyorum çünkü o saçının çıktığı dönemlerde iyice midemiz rahatlamış oluyor. İlk zamanlar çok kötü oluyor tabii bu durum herkeste farklılık gösterebilir.
önce (1 puan) tarafından
Kaynanam kaynar dedi eski insan benim çok kaynadı saçları çıkarken ama benimki ki gazdı yediklerim herhalde mide şurubu ictim bereket Gecti canım şükür teşekkür ederim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 32 göst.
30 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asilomm (633 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
3 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,719 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 38 göst.
0 oy
2 cevap 45 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

389,227 soru

11,637,059 cevap

35,428 kullanıcı

...