0 oy
260 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızlar merhaba size bişey sormak istiyorum 4 ay önce doğum yaptım ve bebeğim anne sütü alıyor 4 aydan beri normal iç çamaşırı üst giymiyorum emzirme sütyeni ve yarım atletler giyiyorum bir kaç arkadaşım eğer norml destekli iç çamaşırı giyersem sütünün çekeceğini söyledi sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda doğruluk payı var mı yoksa giymelimiyim fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim 

23 Cevaplar

+1 oy
(10,350 puan) tarafından
Sacmalamasinlar ben sadece 1 hafta emzirme sutyenj giydim sonra normal sutyen giydim hiç sorun yasamadim
(1 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(10,915 puan) tarafından
Ikiaindede hep normal giydim hic emzirme sutyeni falan almadim
(1 puan) tarafından
I'mm ben başta normal iç çamaşırı giymeye zorlandim süt akıyor diye ama şuan yeterli takmadım o zaman
(10,915 puan) tarafından
Benim ilkinde sutum fosur fosurdu hemde. Oyle sutum vardiki oglumda surekli akardi siserdi. Evde hicbisey takmadim halada takmiyorum ama disarda hep normal sutyen taktim valla. Pentinin dikissiz sudyenleri var çok guzel rahat onlardan kullandim. Simdi kizim 18 aylik normal sudyenlerimi kullaniyorum destekli demirli falan hic sikinti yasamsfim
0 oy
(1,620 puan) tarafından
Ben de 2 ay yarım atlet giydim ama sonra sutyene geçiş yapmak zorunda kaldım hiç sorun da yaşamadım 
(1 puan) tarafından
Sütünüz ile ilgili bir problem olmadı yani degll mj
(1,620 puan) tarafından
Evet olmadı
0 oy
(9,468 puan) tarafından
Ben hep emzirme sütyeni giydim yarım atlet falan giydim normal sütyen giyince sikiyo sütüm kendiliğinden çok akıyordu bir kaç elbise giymek için giydiğim de ve göğüslerim rahatsız oluyordu
(1 puan) tarafından
Canım bende 4 aydır emzirme sütyeni yarım atlet giyiyorum aynı sennin gibi başta hiç rahat etmiyordum ama şuan 4 ay geçti yeterli değil mi normal iç çamaşırına geçmek için
(9,468 puan) tarafından
Havalar çok sıcak sadece dışarda işin varken normal kullan bence gerçi nasıl rahat edeceksen öyle yap sen bilirsin
0 oy
(229 puan) tarafından

Bende doğumdan sonra dediğini duymuştum ama ilk günden beri kendi sütyenimi takmıştım. Hiçbir sıkıntı yaşamamıştım çok şükür

(1 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım başta kendim de takamadim aslında canım ama şuan takmak istiyorum:)
0 oy
(229 puan) tarafından
Ben hep normal sütyen taktım sütümde aşırıydı hiç kesilme yaşamadım akıyordu kendiliğinden göğüs pedi kullanıyordum
(1 puan) tarafından
Evet canım bende başta akıyor diye takmadım ama bundan sonra takacağım
(229 puan) tarafından
Tak canım süt kesilmesi gibi birşey olmaz  nasıl rahat edersen öyle tak
0 oy
(428 puan) tarafından
Ben 10 aylık falandı sanırım, bir kere destekli taktım göğsüm şişti. Hatta buraya da sormuştum. Sıkıştığı için sanırım, süt kanalını tıkamıştı. 
(1 puan) tarafından
Aaa :( bu kadar olumlu yorumdan sonra bu yorum beni tedirgin etti biraz :((
(428 puan) tarafından
Canım tedirgin ol diye demedim, ben yanlış beden seçmiş olabilirim. Sen daha dikkatli ol benden. Hem bir kere dene bakalım bıçak gibi tak diye kesilmez korkma
0 oy
(3,110 puan) tarafından
Ben göğüslerim çok şişip süt dolduğu için rahatsız oluyordum o yüzden emzirme zamanı hep emzirme südyeni giydim daha rahat oldum 
(1 puan) tarafından
Canım bende şuan emzirme sütyeni kullanıyorum da 4 ay oldu yani yeterli diye düşünüyorum ama sütüm de çeker mi diye düşünüyorum değil soule söyleyenler oldi çünkü
0 oy
(14,209 puan) tarafından
bencw yok cunku 7ay boyunca emzirme sutyeni giydim 7.ayda kesildi sutum oyle olsa daha cok olurdu 
(1 puan) tarafından
7 ay mı:) ben 4 ay oldu
(14,209 puan) tarafından
evet 7 ayda kesildi sutum ama kizimda da var suc emmek istemedi birakti
0 oy
(8,674 puan) tarafından
çok sıkı sütyen takma. süt çekilir mi bilmiyorum ama doktor demişti bana emzirme sütyeni kullan diye. emzirme sütyeni, bralet tarzı şeyler kullanıyorum ben
0 oy
(4,794 puan) tarafından
Kiz ben 30 ay emzirdim. 25 ayliken ise basladim hergun normal camasir kullandim yani. Oncesinde sadece disari cikarken kullanirdim. Hic cekilme falan da olmadi daha devam etsem sutumde vardi yani :) hic ilgisi yok. Ama evde takmam sudyen falan :D
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Bende 4 ay önce doğum yaptım normal styen takıyorum sütüm çekilmiyor. Kim uyduruyor bunları 
0 oy
(1,515 puan) tarafından
Hiç emzirme sudeyeni giymedim normal giydiğim sudeyni kullandım bedeni dardı bir büyük beden kullandım hiç sorun yaşamadim
0 oy
(3,350 puan) tarafından
Bi tarafindan uydurma deseydin o arkadaslarina :)
0 oy
(272 puan) tarafından
Ne alaka ya ben hep destekli giydim aksine sütüm çok iyiydi çok şükür 
0 oy
(351 puan) tarafından
Destekli emzirme sütyeni kullandım hiç sıkıntı olmadı. 2 yaşına kadar normal emdi
0 oy
(555 puan) tarafından
Öyle birşey yok nasıl rahat ediyorsan öyle giyin canım
0 oy
(49,474 puan) tarafından
süt varsa hicbirseye bakmiyor ki ne rahatsa onu giy ben emzirme atletiyle rahattim oyle giymistim
0 oy
(250 puan) tarafından
Ben 2 yıl olacak yarım atlet giyiyorum ama farklı bir şey giydiğimde sıkıyor o da tuhaf bir şekilde mastit yapıyor. Yarım atlette bile biraz sıkı bir şey giysem sonraki gün mastit oluyorum. Eğer böyle bir rahatsızlığınız yoksa istediğinizi giyebilirsiniz
0 oy
(200 puan) tarafından
Neredeyse memeden kesene kadar yani 1.5 sene emzirme atleti emzirme sütyeni kullandım. Bir şey bildiğimden değil de böyle çok rahat ettim o yüzden kullandım. Normal çamaşır giysen de süt cekilmez hic duymadım öyle şey 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 81 göst.
2 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nesibe4450 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 92 göst.
21 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,239 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 377 göst.
13 Mayıs 2024 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 365 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (839 puan) tarafından soruldu

393,729 soru

11,774,526 cevap

35,790 kullanıcı