0 oy
368 göst.
önce Diğer kategorisinde (808 puan) tarafından

3. Katlı binanin merdivenleri yıkadım biti evi *** götürüyor. Evi silip süpürüp toz alacam banyo WC yi yikayacam. Elbise  var  katliyacam bir makina yıkanıyor onu asacam cocuklarin. Başını yıkiyacam bir ton bulaşık var yıkanacak  bütün vücudumdaki türleri yapıp duş Alacam yemek yapacam ve mutfak balkonunu yikiywcqm  ben ne yapıyorum başımı nereler vurayım nereden basliyayim yardım edinnnnnn:'(

15 Cevaplar

0 oy
önce (6,703 puan) tarafından
Mesela telefonu bir kenara bırakarak enerjin varken en yorucu işi yaparak başlayabilirsin
önce (808 puan) tarafından
Çay molası veriyorum  vala doğru diyorsun enerji giderae yapamma zaten çok sıcak
-Reklam-
0 oy
önce (905 puan) tarafından
Bu dediklerini soyleyecegine simdi bitirmistir 
Hep demisimdir temizlik imandandir
Aynen vala ben seviyorum
önce (939 puan) tarafından
İle ile sen niye benim postumdaki yorumunu sildin de bakalim
Seni sevdim :))
önce (939 puan) tarafından
Sjsjsjsjjs yorumlarda ne kadar bilgili olduğunu bir kez daha gozler önüne sermistin halbuki... Çok ayıp:))
0 oy
önce (81 puan) tarafından
Kolay gelsin şekerim bugün bayağı pertin çıkacak 
Öyle görünüyor
0 oy
önce (1,135 puan) tarafından

Akşam pertin çıkacak ve kocan diyecek ki ne yaptın ki ben daha çok yoruldum diyecek :D

Haaa vala doğru yemin ederim
0 oy
önce (202 puan) tarafından
Sabah 6 da kalktım kahvaltı çay bebegimi doyurdum .  ben koyuldum temizliğe koltuk yastiklarimi yıkadım bebegimin besiginin ortulerini yıkadım yatak odamın halisini yıkadım kendi nevresimlerimizi yıkadım.  Yani makine yıkıyor ha :) oturma odası salon mutfak misafir odası yatak odası tuvalet banyo heryer bitti ama bnde bittim . Kızımı yıkadım uyuttum. Bi balkon kaldı ona eriniyorum şuan da halim dermanım gitti :)
Ay maşallah Allah güç kuvvet versin inşallah
önce (202 puan) tarafından
Amin valla hepimize . Yapmasak olmuyor işin işinden çıkılmiyor birikiyor sonra .
Aynen ya mecbur yoksa iki katına çıkıyor işler
0 oy
önce (1,009 puan) tarafından
Neden hepsini bugüne sıkıştırmaya çalısıyorsunuzki ? Zaten bu işleri hakkıyla yapmaya kalksanız yetişmez yalap şap yapmaktansa sıkıştırmamak daha mantıklı değil.mi
Canım iki gün önce dip köşe yaptım ve her gün bu şekilde yapıyorum hasta veya dişarda işlerimin olduğu günlerde tek süpürge tutuyorum
önce (1,009 puan) tarafından
Yormayın bu kadar kendinizi ilerleyen zamanlarda çıkar acısı
0 oy
önce (2,350 puan) tarafından
Yeni kahvaltı yapan ben bu posttan sessizce çıkayım:))
Bende yeni kahvaltı yaptım
0 oy
önce (194 puan) tarafından
Telefonu at koltuğa camasir bulasiktan başla onlar önemli   banyo balkon temizliğini sona birak
Ben gidiyorum bismillah
0 oy
önce (1,480 puan) tarafından
Bir telefon geldi bana eve misafir gelecek galiba diye kalkıs o kalkis evi tertemiz yaptım
Biri beni arasa sana gelecem dese hepsini 10 dakikada yaparım yeminle
önce (1,480 puan) tarafından
Bende bende yaptım işte :D
0 oy
önce (2,418 puan) tarafından
Hayatta kendimi bu kadar sıkıştırmam ve yormam. 
Günlük rutinim bu ve daha iki gün önce dip köşe temizlik yaptım Allah'tan
önce (2,418 puan) tarafından
Ne gerek var dünya işi için bu kadar yorulmaya canına yazık. Çocukta varmış. Ona ayırsana bunlara ayıracağın zamanı :/
0 oy
önce (9,504 puan) tarafından
Kiz bunların hepsi 2 saatlik iş kalk bi angara misket aç bak nasıl bittiğini bile anlamayacaksın:))))
Kiz aslında biri arasa dese sana geliyorum 10 dakikada bile yaparim
önce (9,504 puan) tarafından
Sitece sana kahvaltıya geliyoruz eğer bzi agirlayamwzsan seni linc ederiz :))))
Bana pasaklı diyin kirli diyin bir sürü şeyler diyin
0 oy
önce (7,136 puan) tarafından
Taş çatlasın 3 saat oda halıları falan dışarı atarsan
Kız daha iki gün önce perde cam halılari yıkadım sildim serdim iki önce dip köşe yaptim
önce (7,136 puan) tarafından
Sana yazdıktan sonra bütün evi topladım çamaşırları katladim  sildim supurdum mutfağı topladım camasirlari makinaya attim oğlanın peşine kostum:) biraz elini hızlı tut
0 oy
önce (690 puan) tarafından
Ay okuyunca ben daraldım. 
0 oy
önce (8,771 puan) tarafından
Ah canım sorma benimde dopamin seviyem yerlerde. Ev işleri kadar can sıkıcı bişey yok ya. Camasırları katladım yerleştirdim bir makina camasır attım. Sımdı daha ortadaki camasırları toplayacagım. Sonra mutfak toplanacak ev toplanacak kız robotum var dik süpürgem var inan evi toplayamamaktan calıstıramıyorum :D şaka gibi. Evde tek calısanın biz olması ne adaletsiz geliyor bazen. İşte gidip calıssam daha iyi. 
0 oy
önce (94 puan) tarafından

Bunlar nasıl bukadar birikti ben akşama bulaşık bile bırakmam mutfakta sabah kalktığımda evim derli toplu mutfağımda bulaşığım olmaz üstelik yerinde durmayan çocugum var :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 330 göst.
8 Şubat 2020 Aile kategorisinde ZeynepAsya'm (964 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde nehir2020 (840 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 319 göst.
12 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (245 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 278 göst.
10 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Prenseskizinannesi (37 puan) tarafından soruldu

389,238 soru

11,637,301 cevap

35,429 kullanıcı

...