0 oy
86 göst.
önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5 puan) tarafından

image

image

hanjmlar çok özür dilerim ama içimi rahatlatmak gerek. Bebeğim bu gün 4 defa kaka yaptı 3 ü ishaldi. Sabahki kakası normaldi ondan bir süre sonra yenidoğan ishali gibi içinde beyaz pütürlü sarı kaka yaptı. Çok sonra ilk fotoğraf takı gibi ama orda yeşil çıkmış çok siyahtı rengi. Az önce de ikinci fotoğraf takı gibi kaka yaptı yine beyaz pütürlü. Çok az da ateşi var. Keyfi saaanki çok az kaçmış ama yani mutlu oynuyor. 1 yaşında bu arada. Tecrübeli ol anlar sizce neden olabilir. 

Not: Keyfi yerinde diye şu an hastaneye gitmeyi gerek görmedim.ve yeşil gıda tukemedi asla.

2 Cevaplar

0 oy
önce (1,480 puan) tarafından
Valla bu kaka bana normal gelmedi 1 yasa göre keşke götürsen bı acile
önce (5 puan) tarafından
önce tarafından düzenlendi
Daha dün geldik doktordan diye biraz bekliyim dedim ama yine kaka yapar ve aynı şekilde olursa goturecwgim
Deli oluyom zaten daha dün geldi bişi yok bugün niye gıdım e çocuk hasta ama (⁠ー⁠_⁠ー)
önce (5 puan) tarafından
Aynı şeyi düşünüyoruz ama keşke bunu beraber yaşadığım insanlar da düşünse.. :/
önce (2,418 puan) tarafından
Al cocuğu kendin git. Kim ya da kimin lafı cocuğundan önemli olabilir?
Ellerin bağlı oluyor bazen cemre bendede aynı kafada insanlar var ama çocuğum her şeyden önemli eşim yomsa bile ariyom birini gidiyom çoğu zaman başkasıyla gidiyom zaten eşim çalışmada olduğu için
önce (2,418 puan) tarafından
Çocuksa konu eller kollar bağlı olmaz. Ben bunu kabul etmiyorum. Allah korusun çok önemli birşeyse ve geç kalirsqn ne olacak?
Bunu yaşadığım için zaten artık susmuyorum. Nasıl mı bağlı oluyor bak araç sorunu oluyor araç oluyor goturecek insan olmuyor gidiyorsan tedavin yarım kaliyor illaki bı sorun oluyor yani o yüzden elin kolun bağlı diyorum ben yaşadım ama sen arkadaşım susma yani cocuk bu gerçekten çok üzücü bı durum ama her yaşta ayrı bı cahil insan varmış nett
önce (5 puan) tarafından
Meryemseda tam olarak apayni durumdayız. Eşim gurbette koydeyim ve araç sıkıntısı var ama bakicam bebeğim şu an iyi ateşi düştü isahli kesildi .
-Reklam-
0 oy
önce (476 puan) tarafından
Bence git canım normal değil tahlil isterler bakarlar için rahat eder.ben oolsam hastaneye giderdim 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 110 göst.
14 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 166 göst.
0 oy
3 cevap 114 göst.
24 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 287 göst.
25 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Cekirdek ailem (3,853 puan) tarafından soruldu

389,241 soru

11,637,334 cevap

35,429 kullanıcı

...