0 oy
133 göst.
önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,719 puan) tarafından
2.sezeryan doğumla kızımı aldım elime saat 11.30da Zeynep mihram doğdu..beni de 2 de çıkardılar 2.30 da da odaya cikdim acaba neden bu kadar uzun surdu ilk kızımda kızımı verdikten yarım saat sonra ben çıktım.ama bunda uzun surdu...ve sol tarafimdan bı delik acdilar.hortum soktular ismini unuttum şişeye benzer biseyee kan gidiyordu benden ve gelip kontrol ediyorlardı ne kadar var diye başına gelen var mı doktora sorduğumuzda bu ne diye açıklama yapmadı sadece bazı hastalara takıyoruz bazılarına takmiyoruz yan odada bı kadında da vardı aynısından 

5 Cevaplar

0 oy
önce (3,969 puan) tarafından
Bilgim cok canim gecmis olsun

Gule gule buyut bebegini
önce (2,719 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim amin inşallah ❤️
-Reklam-
0 oy
önce (103 puan) tarafından
Dren deniliyio canım onun adına bendede takmışlardı.güle güle büyüt bebişini 
Teşekkür ederim canim
0 oy
önce (11,277 puan) tarafından
Diren canım kanı yeterince atamıyorsa vücudun ya da iç kısımda kanama varsa takılır onunla boşaltılır.bende de takılmadı ama takılı olan vardı 
Çok sağol canim
0 oy
önce (199 puan) tarafından
Banada takmadilar. takani gördüm. 2 sezeryan oldum bende çok zor gerçekten.  
Evet zordu hamilelikte zor geçti
önce (199 puan) tarafından
Ama değer herseye . Allah herkesin çocuğuna sağlık versin
Amin inşallah canim
0 oy
önce (7,755 puan) tarafından
onun adı drenaj. içeride biriken vücut sıvıların atmada kullanılır. bazı kişiler kendileri rahat atabilirken tansiyon sorunu olanlarda özellikle bu dren i takıyorlar. bende de vardı. bir de pis kokuyor. ben preeklemsi yüzünden erken doğurdum 3 gün yattım. 3 gün boyunca benimle birlikteydi çanta gibi taşıdım. çıkartırlarken felaket acı vardı. bayılacak gibi hissetmiştim kendimi 
Yok az hissettim ama korktum onu görünce annem de dedi seseryan yeni kestiler bişe yapmadın küçücük deliği gördün elim ayağım bosaldi
önce (7,755 puan) tarafından
ay ben ölüyordum belki 3 metre hortum çıkardılar içimden. hem acıyordu hem yanıyordu. bayılacaktım valla. ona dikiş de atmıyorlar  kendi kendine kapanıyor
Evet dikiş atmadılar hortum varken sadece dikiş ipini de gördüm o anda bana olanlar oldu ☺️☺️
3gun bekledi kapalı olarak evde sonra baktığımda kapanmisti

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 275 göst.
14 Ekim 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (330 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 112 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Guldnz124 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 266 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (6,703 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 371 göst.
15 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tusemin Annesi (11,508 puan) tarafından soruldu

389,248 soru

11,637,758 cevap

35,429 kullanıcı

...