0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde (8,227 puan) tarafından
Severim teyzemi anne yarısı derler ama bugün yaptığı şey anneme üzdü beni benim bitane de dayım var yengemle kavga etmisler yengem evi terk etmiş gitmiş dayimda boşacem seni demiş ona sonra teyzem olan biteni anneme anlatiyo anneme gel aralarına yapam demiş annemde ben gelmem demiş bugün barısmis teyzem annemi aramış köye gelmedin bundan sonrada kimse sana gelmez.bisey oldumu demiş annemde ağladı aile arasına girmek istemedi annemde 

2 Cevaplar

0 oy
(2,449 puan) tarafından
Aile demek zaten öyle bir şey değil mi? Yani küsü barıştırmak, ailede kötü bir şey olmamasını istememek. Tamam karışmak istememiş olabilir ama teyzen de doğru demiş biri benim kötü günümde yanımda olmazsa bende onun kötü gününde yanında olmam
(8,227 puan) tarafından
Dayimla okadar içli dışlı digiliz tm gitse iyidi onlar köyde herseylerine kosuyo teyzem
(2,449 puan) tarafından
Kötülüğüne dememiş kardeş olarak ara bulmak istemiş
(8,227 puan) tarafından
Olabilir canım annem utangaç biri ananeme aramıs ananem bişey anlatmamis gerekirse yengemi kabul bile ederdi yengem
-Reklam-
0 oy
(1,804 puan) tarafından
Annen üzülmüş olabilir ama teyzen de öyle kırıcı konuşmamış bana göre, onunda niyeti ara bulmaktı nihayetinde 
(8,227 puan) tarafından
Diyom ya teyzemi severim ama annemle dayım anlaşamaz sıkı digiler  hem annem aradı ananemi herşeyi saklıyolar biz teyzemden öğrendik
(1,804 puan) tarafından
Aslında iki tarafta iyi niyetli de duygusal yaklaşılmıs :)
(8,227 puan) tarafından
Özur dilemiş teyzem ama işte annemde en çok teyzemi seviyo ondan üzüldü biraz dayım biraz kabadır kötü davranır anneme gelen giden biri diğil bayramda çok zor gelir bazen hiç gelmez acikcası dayımı bende hiç sevemem

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 124 göst.
14 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Rana koncuk (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 238 göst.
22 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (8,227 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 869 göst.
10 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Serappppppp (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 274 göst.