+1 oy
612 göst.
önce Diğer kategorisinde (64 puan) tarafından

Ufak tefek sorunlar da olsa mutluyum eşimi çocuklarımı da seviyorum ama evlenmezdim çalışırdım 

Çok cevap gelir hepinize tek tek yazamazsam hepinize teşekkür ederim sohbetiniz için

56 Cevaplar

0 oy
önce (2,247 puan) tarafından
Çok fazla sorumluluk istiyor evlilik. Ama her iki tarafta sorumlulukların bilincinde olursa ve bir birlerine destek olursa sorumluluklar o kadar yorucu, yıpratıcı olmuyor. Bu yüzden evet evlenirdim ama yine eşimle evlenirdim. Allah başımızdan eksik etmesin. Ailemi seviyorum. Kızım ne kadar 2 yaş sendromundan dolayı zorluk çıkarsa da bu da büyüme evresi sonuçta. Allah sağlık sıhhat verdikten sonra hal olmucak bir şey yok. Canı sağ olsun. Allah uzun ve sağlıklı ömür nasip etsin kızıma da.
-Reklam-
0 oy
önce (1,273 puan) tarafından
Asla ama asssslaaaa
0 oy
önce (384 puan) tarafından
Asla evlenmedim onunla sadece çocuklar icin
0 oy
önce (201 puan) tarafından
Evlenirim yine esimle evlenirim ama bu kez en bastan bitane yardimci calisan olmasi sartiyla:)) 4 cocukla eve yetismesi zor oluyo cunku
0 oy
önce (2,370 puan) tarafından
Evlenmezdim:)
0 oy
önce (180 puan) tarafından
Eşimi çok seviyorum ama birkaç sene gezmek isterdim heralde ya çalışırdim vakit kaldıkça özellikle yurtdışı seyehatleri yapardım 
0 oy
önce (25 puan) tarafından
Kesinlikle hayır ama belki Çocuklarım oldugu icin evlenirim ama kaynana faktörü olmazsa evet
önce (64 puan) tarafından
Çoğu kişi eşinin ailesinden şikayetçi
Malesef oyle sikayet ettiriyorlar kendilerinden
önce (64 puan) tarafından
Benimde iki erkek kardeşim var bekarlar acaba bizim gelinlerde bizden şikayetçi olurlar mı
Olurlar şikayetçi olmayan yoktur
0 oy
önce (3,977 puan) tarafından
Kimse icinde bulundugu yasamdan memnun degil ki zaten dedigin gibi calissaydin bu seferde bebekli ciftleri gorup ic gecirirdin:) 

Ama tabikide bende evlenmezdim :)
0 oy
önce (94 puan) tarafından
Evlenmezdim ya özgürlük ve bekarlık daha güzel ama kocamı çocuklarımi seviyorum yani onlarda 40 imdan sonra olabilirler :))
0 oy
önce (810 puan) tarafından

Evlilik güzel evlwnirdim ama copsuz uzum biriyle kimsesiz biriyle evlwnirdim :D çünkü koca tarafı cekilmiyor

0 oy
önce (33 puan) tarafından
Erken evlenmezdim 
0 oy
önce (50 puan) tarafından

%95 evlenirdim yine eşimle :angel:

0 oy
önce (2,660 puan) tarafından
Bir değil bin defa da gelsem yine de kocamla evlenirdim çok şükür bin şükür 
0 oy
önce (536 puan) tarafından
Kesinlikle evlenmezdim 
0 oy
önce (214 puan) tarafından
Evlenmezdim hayatımı yaşardım
0 oy
önce (34 puan) tarafından
Aslında yine evlenirdim de sadece 2ci çocukta dururdum artık getirmezdim.yinede başlari var olsun.baska pişmanligm yok;)

İlgili sorular

0 oy
79 cevap 967 göst.
0 oy
75 cevap 1,120 göst.
+2 oy
59 cevap 745 göst.
19 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (330 puan) tarafından soruldu
+1 oy
49 cevap 421 göst.

389,331 soru

11,640,219 cevap