0 oy
559 göst.
Diğer kategorisinde (7,607 puan) tarafından

İYİ akşamlar herkese ne var ne yok nasıl gidiyor hayat uyudumu çocuklar içildi mi kahveler 

Benim sıpalarım uyudu çoktan herifim işte bende mide bulantısından zar zor bişeyler yemeye çalışıyorum;)

Bu 3. Gebelik mahvetcek anlaşılan 25,26 günde 4,5 kilo vermişim :woot:

Ee anlatın bakemm napıyonuz

16 Cevaplar

0 oy
(38 puan) tarafından
Merhaba bende ikinci bebeğimi yeni kucağıma aldım ilkine haksızlık yapıyor gibi hissediyorum kendimi ikincisi prematüre yeni taburcu olduk enfeksiyon riskinden dolayı ayrı odada tutuyorum
(7,607 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm üzülme geçecek bunlar bunada şükür yanında ya
-Reklam-
0 oy
(58 puan) tarafından

Ne uyuyacak çocuk :D parka çıkarıyoruz bay bay diyor kapıya götürüyor :D . Birde dışarıda çay içeriz 

Allah kolaylık versin 

(7,607 puan) tarafından
Aboooo :D iyi gezmeler cnm

Teşekkür ederim
0 oy
(5,495 puan) tarafından

Elektrik kesildi sıcaktan patlıyoruuuz :woot:

(7,607 puan) tarafından
Ayyy gelir inşallah hemen buz al eline kız :D jsjs
(5,495 puan) tarafından
Tansiyonum düşüyor bugün kafama koymadığım buz kalmadıki evde
(7,607 puan) tarafından
Ay geçmiş olsun cnm❤
0 oy
tarafından
Bende babamdayım onlari ziyarete geldim  bugün geldim yarın gidecem  evime moral olarak ise çok kötüyüm ne ailem sever beni ne de eşim sadece ***** gibi kimse üzülmesin beni sevsinler diye çabalarım 
(7,607 puan) tarafından
Deme öyle :( sen kendini sev başkalarının seni sevmesine ihtiyacın yok
(467 puan) tarafından
Sana bişey diyeyim canm öncelikle kendini sev yeter kimsenin seni sevmesi için çaba sarfetme onlar senin peşinden gelirler.  Çünkü sen kendine değer vermezsen kimse vermeZ
tarafından
Öyle bir sevgisizlikle büyüdük ki şükür annem babam ikiside hayatta ama  onların yanında yabancılarla oturuyorum gibi hissediyorum git babana annene sarıl onları seviyorum de emin ol yapamam hiçbir kardeşim yapamaz utanıyoruz çok ayıp bisey gibi geliyor sadece bayramda.yada bir yerde karşılaşırsam ellerinden öperim 24 yaşındayım bir anneyim ama anne babamı yanaktan ne zaman öptüm ne zaman sarildim hatırlamıyorum  gerçekten hiç yaşamadım mi onunda bilmiyorum  bazen bebegimi öperken çok üzülüyorum ınsalah şuan olmasada bebekken annem babam beni öpmüştür de yanaklarımda onların öpücükleri saklıdır diyorum icimdeki dile getirmek beni çok duygulandırdı
tarafından
Evet öyle ama gerçekten insan kendi anne babasının sevgisine ac kalıyor ya  hiçbir zaman mutlu olunamıyor kendi sevemiyor bem öyleyim sahsen
0 oy
(467 puan) tarafından
Maşallah canım Rabb'im sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Çocukların kaç yaşındalar ve kaç haftalık hamilesin ?

Bende kızlarımla oturmuşum çay içiyorum. bebişim yarin  5 aylık olacak 
(7,607 puan) tarafından
Amin cnm
Biri 4 buçuk yaşinda biri 2 yaşında 8 haftalık hamileyim cnm

Sanada afiyet olsun cnm❤
(467 puan) tarafından
Tşk ederim canm .
ikisi de erkek demi canım. Rabbim yardımcın olsun. Hamilelik gerçekte zor.İçimden kız geçiyor bebeğin öğrenirsen paylaş bizimle.
(7,607 puan) tarafından
Evet cnm ikiside erkek
Ay inşallah allahım ilk sağlık sonra kız versin
Paylaşırım tabi cnm
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Benim uşak 8 de uyudu bende bir iki lokma bir şey atiştirayim dedim o da burnumdan geldi midem yanıp kavruluyor nasıl uyuyacam onu düşünüyorum çok uykum da var canım Rabbım kolaylık versin 
(13,316 puan) tarafından
İyi canım çok şükür aşırı yaramaz. Acilden geldik şimdi yine çimene alerjisi var ikidir nasıl be veriyorsa çimen yiyor kolu bacağı davul gibi oldu. Senin kızçe de büyüdü tabi
(4,068 puan) tarafından
Ahhh yaa abla çok geçmiş olsun Rabbım acil şifalar versin kuzuma Dicle de de o alerji başladı yazın başında ilaca başladık çok şükür şimdilik sıkıntı yok
Kerem yiyor mu ahhh yaramaz ahhh ☺
Benim kızçem de 3 yaşını geçti teyzesi büyüdü çok şükür
(13,316 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah atlatır hepsi. Bütün hastane güldü nasıl yiyorsun ya diye.  bir kere daha olursa götürcem ben de tekrar. Abla olacak yaşa gelmiş kuzum Diclem❤
(4,068 puan) tarafından
Hahahahaaa vallahi bende güldüm sen öyle diyince ☺ ahhh bu kimin aklına gelir keremmmmm☺☺☺
Evet abla artık bu doğana kadar 4 yaşına gelir çok şükür ❤
(13,316 puan) tarafından
Sorma valla rutinlerine baktırın dedi doktor bakalım.
Benim kardeşimle aram Dicleyle 2. Gibi gayet ideal hem anne için hem çocuklar için ❤
0 oy
(13,886 puan) tarafından

Kız olabilir mi :) ben ve arkadaşlarım eştim kız bebek de mide bulantıları yaşadık ilk aylar :)

Çocukları uyuttum elim nöbette günlük gofret dozumu alıyorum:)

image

(7,607 puan) tarafından
Ayyy inşallah allahım ilk önce sağlık sonra kız versin :D
0 oy
(11,383 puan) tarafından

Ayyy fatmaaa tam rahata erecekken nasilda topuguna siktim bacim be :woot: aman buyuk konusmiyim :D

(7,607 puan) tarafından
Valla öyle oldu kız :D hahhahah

Bencede konuşma bak
(11,383 puan) tarafından
Ay rabbim isteyene versin valla çok zor. Arkadasim 4.ye hamile oda erkek
(7,607 puan) tarafından
Amin cnm ❤
0 oy
(4,351 puan) tarafından

Dışarı çıktık oğlum ve yeğenimle :) 

image

(7,607 puan) tarafından
Ohhh afiyet olsun cnm❤
(4,351 puan) tarafından
Teşekkür ederim ☺
(7,607 puan) tarafından
☺☺❤❤❤❤☺☺☺
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Bebeyi uytmaya çalışıyorum kriz geçirmeme ramak kaldı uyumuyor çingene..DHA kahve faslına geçilmedi maalesef 
(7,607 puan) tarafından
Kolay gelsin canım❤
(1,148 puan) tarafından
Saol canım benim
(7,607 puan) tarafından
❤❤❤❤☺☺
0 oy
tarafından
Sen hamile misin

Kızımı uyutuyorum sonra gorumcemin kızları bende onların yataklarını yapıp yatacam
(7,607 puan) tarafından
Kimsin kız
tarafından
Büşra bir tane cimcimesi olan
(7,607 puan) tarafından
Yaa hoşgeldin nasıl prenses
tarafından
İyi çok şükür 19 aylık olacak az kaldı büyüdü kocaman oldu yavrum ben senin hamile olmana cokkkk şaşırdım
(7,607 puan) tarafından
Niye şaşırdın ki?
0 oy
(4,147 puan) tarafından

image

Mola zamanı artık, sıra bende :)

(7,607 puan) tarafından
Afiyet olsun cnm❤
0 oy
(1,617 puan) tarafından

image

çocuklar  uyudu koca dışarıda  geziyor   bnde günün 3.kahvesini içtim   TV bakıyorum 
(7,607 puan) tarafından
Afiyet olsun cnm❤❤
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Kız uyudu erkenden. Eşim düğüne gitti. Bende uykusuzluktan sürünüyorum ama telefon elime yapıştı bırakabilirsem uyucam. 
(7,607 puan) tarafından
Uyu kız uyu :)
(2,874 puan) tarafından
Ya heryerde düğün sesi. Asla uyunmuyor :(
(7,607 puan) tarafından
Ay kötü ya o biter heralde saat kaç olmuş
0 oy
(254 puan) tarafından
Kizlar soruyu nasıl soruyoruz başlık falan unutmuşum 
(7,607 puan) tarafından
Soru sor kısmı var cnm başta ordan
(254 puan) tarafından
Teşekkürler canim
(7,607 puan) tarafından
Rica ederim canım❤
0 oy
(126 puan) tarafından
4 çocuğum da uyudu şükür küçük bir yaş bebe :))) bnde yeşil çay içiyorum telefnda geziniyorum eşimde işte suannn  şitttt sessizlik en mutlu anımmmm :))))
(7,607 puan) tarafından
Ayyy  afiyet olsun cnm❤
(126 puan) tarafından
Teşekkür ederimm cnm rabbim sana da kolaylık versin sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin ♥️♥️❤️
(7,607 puan) tarafından
Amin cnm amin cümlemize inşallah❤❤

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 334 göst.
10 Haziran 2024 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,607 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 463 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,607 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 446 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,607 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 551 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,607 puan) tarafından soruldu

398,135 soru

11,906,516 cevap

36,034 kullanıcı

...