0 oy
188 göst.
önce Aile kategorisinde (94 puan) tarafından
Kaynanamlar var ile yok arasında kendi içlerinde yaşıyor kendi ailem dersen yok zaten annem kardeşimin piskolojisi bozuk ilaç içiyolar  onlarla savaş halindeyim çok yoruldum sanki Bi oturup insan gibi kahve yudumlucam kimsem yok yalnızlık beni çok bunalttı Bi yanda hamileyim lohusalık ta herkesle uğraşacam belkide yalnız kalıcam Bi tane daha çocuğum var endişe kaygı içindeyim Bi içimi dökmek istedim size hamilelikten mi ne duygusalım karmaşık 

5 Cevaplar

0 oy
önce (7,534 puan) tarafından
Benimde kimsem yok varda yok ne ki eş tarafı ne kendi tarafım ben olaya şöyle bakıyorum en azından gelipte huzur bozacaklarına hiç gelmesinler daha iyi kafasındayım iki çocugum var ikisini de tek bakıyorum ve hamileyim onada tek bakıcam kimseyi istemiyorum yanımda çünkü ilerde benim sayemde bu durumdasın demesinler diye boşverrr takma kimseyi 
önce (94 puan) tarafından
Bu konuda düşünerek yaşıyorum ben zaten ama Bi yerden sonra çok bıkıyorum yalnızlık çok bunaltıyor
önce (7,534 puan) tarafından
Yanlız değilsin çocugun var yanında onunla geçir zaman bol bol gezin tozun yiyin
Bugün eşime de çok kızdım üç çeşit pasta yaptım Bi eline sağlık demedi kaşarlı poğaça iki çeşit kurabiye yaptım annesine gittik te cevizli tuhaf Bi ekmek yapmış ağzını ayırarak çok güzel diyo
Oturdum ağlıyorum öyle evde herşeyi temizliği yemeği yapıyorum anasının evinde göremediği çeşiti yediriyorsun adam gidiyor ağzını oraya ayırıyor
Beş dakika oturmuyorum evde herşey en iyisi olsun diye uğraşıyorum tek başıma annesinin tek Bi yardımı dahi yok
-Reklam-
0 oy
önce (6 puan) tarafından
Bizim etrafimizda insan varda ne oluyor canim herkes kendi hayatinin pesine duşmuş kimse kimseyi aramiyor bile.. işleri duserse ancak.
Bu dünyaya niye geldik o zaman tek başımıza sırtımıza aldık yükü niye doğurmuşlar bizi sevgi vermicek se ömür boyu boşluk içinde yaşıcaksam
0 oy
önce (501 puan) tarafından
Aman kimsemiz varda neoluyo canım boşver
0 oy
önce (1,853 puan) tarafından
Valla benden size abla tavsiyesi kim psikolojik ilaç içmiş kim hastaymış kim bilmem kendi aralarında iç savaş derdinde bunlara takılmayın herkes başkasına zarar vererek götürüyor işi olan size olur onlar iyileşir siz hasta olursunuz benden size hayat tecrübesi bu net!!! Kendi sağlığınızdan yavrunuzun sağlığından değerli hiç birşey yok bu hayatta...siz hasta olsanız onlar üzülecekmi? yoooo neden kendinizi paralıyorsunuz
Doğru diyorsun
önce (1,853 puan) tarafından
Yok kardeş yok aile hatta yerine göre koca bile boş...bu hayatta o yüzden kendinizi sağlam tutun bu hayatta derim hasta olunca kimse bakmıyor üstüne üstlük iyilik yapınca üzüldüğünde yapmasaydin üzülmeseydin diyorlar.. işin içinden siyriliyorlar. Ve şunu anlayın bu hayatta herkes tek başına ayakta durmayı öğrenmeli...ben 42 yaşındayım ne ailemden bana iyi olsun ne eşim iyi olsun mutlu anne olayım mutlu çocuk olsun mantığını asla kabul etmiyorum kişi kendisi güçlü ve mutlu olmayı bilmeli yoksa onlardan beklersem destek yandimmm bu dünyada gerek yok
0 oy
önce (230 puan) tarafından
Bazen diyorum bnmde kimsem olmasa . Kalabalik xor .herkesle uğraşmak laf anlatmak akil veriyorlar sürekli.  Eve gelene hizmet edeceksin küçük bebekle zor oluyor. 

Kimsen yoksa kendini yalnızlığa alistir çocuklarınla bir dünya kur en iyisi .

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 110 göst.
4 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
8 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 153 göst.
19 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 782 göst.