0 oy
211 göst.
önce Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
Kizlar  7 yildirevliyim evlendikten sonra 3 yil ucretli ogretmnlik yaptm esiminin o zamnda aşiri borcu vardi kazandgimi getirir ona verirdm bitsn bor die ..ama esim borc bittikce borc yapiyordu ev yaptirdilar koyde onun borcu araba borcu derken bu borc bitmiyor surekli arabayi yeniliyor vs.. gel gelelim cimri kismina esim cok iyi biri sadakasini bol verir yiyenlerine vs. Verir ama bana gelince 7 yil oldu o kadar nadir ki  al parayi da cuzdaninda dursn demiyor kart veriyo elime kartlada bisey alinca birlikte alsaydik su tarihte alsaydn diyor beni sinirlendiyo cok kavga ettik bu konuda her defasinda bana para getirceksn diyorm aylardir hala paran var mi yok mu sormuyor 40 bin maas aliyo ama bir kere olsn bana bin tl para vermemistir elime.. suan cuzdanimdaki 600tl para var onu da kizima bayram harcligi vermislerdi o.. inanin ki para harcayamiyorm cuzdanda param kalsn die.. kart kullanincada keske birlikte alsakdik diyo cok sinirleniyorm kiziyorm yine ayni seyler

7 Cevaplar

0 oy
önce (103 puan) tarafından
Birlikte alacaksanız kartı neden veriyormuş madem tövbee bu insanları anlamak zor benim eşimden ALLAH razı olsun istediğini al der almadığımda kızar neden almadın diye.. 
önce (6 puan) tarafından
Ya oyle deyince sinirlerm.zipliyo kavga ediyorz hep 7 yildir tek kavgamiz hep bu maddi konu.. beni parasz birakmasi
önce (103 puan) tarafından
Kartı birkerede kesim tarihinden sonra kullanmayı dene canım bakalım ozaman ne dıyecek şu tarihte alsaydık yerine başka bahane bulabilecekmi yada beraber çıkalım alışverişe de bunlarada  bir bahane bulursa ozaman zıkkımın kökü :))
-Reklam-
0 oy
önce (501 puan) tarafından
Elinde kart varmış ne güzel harca gitsin sinirinide görmezden gel.bende ne kart var ne para bacım
önce (10,700 puan) tarafından
Bekarlikla alakasi yok canim kocasi koca degil yani
Bana görede öyleya öyle dedim işte;)
önce (6 puan) tarafından
Canim soylemk ne kadar dogru bilmem ama koydeki caminin hoparlöru bozulmus gitmis 10bin tl vermis camiye yaptirsnlar die.. ve bu tarz seyleri cok disariya eli bol.. ama bana neden boyle davraniyor ilk basta sessz kaldm borclari bitsin die ama suan sesimi cikarsam da ayni durum sizce sorun kimde
Onu yaptırırsa cennete gidecek zaar tövbeee.ulan adam sanane yada bir ver iki ver on bin ne.
önce (6 puan) tarafından
Ya iste boyle zıt bir kocam var bana cimri  disariya bol kese.
0 oy
önce (6,721 puan) tarafından
Derse desin hiç umrumda olmaz evime ne lazımsa alırım onun benle gelmesini mi bekliycem . Beraber alsak da aynı para yanlızken alsak da aynı para demiyor musun adama
önce (6 puan) tarafından
Evde her sey var hic eksik olmuyor aliyor herseyi ama ben bisey alinca birlikte alsaydk diyor demem mi her dedgimde laf  kavgasi seni kimseye muhtac etmiyorm evine bagli bir erkegm vs. Geliyor hemen konusma.. ama ben yoruldm her defasinda ayni seyleri yasamaktan.. bir sey almaya korkuyorm bine ayni seyler yasanacak die.. bak en son bana gecen yil para verdi 500tl o da hala onun parasini gormedm.. ya kizima bayram harcligi verilmistir veya kayinvalidem gelir maas alinca 200 300 tl verir cuzdanda dursn die sadaka verir gibi.. ama kocama desem hala getircek borcu bitmemis kartla donuyormus ay sonunu bu borcu bitmiyo hic
önce (6,721 puan) tarafından
Valla böyle eşle geçimmek çok zor ama kaynanan kocandan daha insaflı yinede Allah razı olsun de
0 oy
önce (10,700 puan) tarafından
Karttan nakit çek sende. Nakit vermem gerekiyodu dersin bisey derse. Ben sana nakit getir demistim
önce (6 puan) tarafından
cok yasa canim guldurdn beni
0 oy
önce (14,109 puan) tarafından
Birlikte alın ama az buz şeyler alma ona sağlam bir hesap geçir aklı başına gelsin 
önce (6 puan) tarafından
Oyle yapcagim sonunda ya ben kafayi yicegm yada o borcu bitmeyen kocama ben dag gibi borc yapcagm ..
0 oy
önce (2,259 puan) tarafından
O sana hesap soruyorsa sende geçmişte verdiklerinin hesabını sor canim utanacagi varsa az yüzü kızarsın.senin araban ,senin zevklerin,senin hayatın hepsini al başına çal ben neyim senin için diyeceksin.sert konuş biraz dislen kiz
önce (6 puan) tarafından
Inanki hep maddi konu yzunden kavga ediyorz bana iki gun yuzune bakmiyorm sonra ne oluuor bilmiyor barismis oluyorz ama hala bir kere sormaz paran bitti mi var mi.. ben isticem ancak o zaman artik onu da yapamiyorm bana her ay maasta getirceksn diyorm.hala yok..  ben isteyemiyorm  ve onlar yuznden bir sey alirken yuz kere dusunuyorm
0 oy
önce (1,223 puan) tarafından
Bende dugunden sonra o borc oduy9r diye evin tum sorumlulugunu ustlendim. Simdi de nasil olsa sen yapiyorsun hallediyorsun rahatligina eristi galiba. Bebk icin esya aliyorum gereksiz diyor kendine akilli saat bakiyor  erkekleri anlamak zor bence

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 361 göst.
0 oy
3 cevap 64 göst.
2 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Gizemlianne (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,102 göst.
5 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,900 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 204 göst.
16 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu