0 oy
629 göst.
önce Diğer kategorisinde (22 puan) tarafından
Kizlar eşimle 4 yıl evliyiz eşin cimri eli açık olmayan biri eşim inşaata calisiyur şimdi eşim evde olduğunda herşey iyi herşeyi alır eve ama ise giti mi adam cimri oluyir ne para yoluyir ne bişi kac kere kavga etik boş aileme söyledim ailem konuşuyor 1 ay duzeliyir gene aynı ise gitiginde 500 yoluyor ben o parayla ne Alaçam eve diyjr ben evdeyken niye para gitmiyor ise geldim mj para hemen bitiyir napiyim bitiyir demeki dedim çok cimri biri ya biara şey düşündüm buna muska mi yspsam gerçekten artık k noktaya gelmişim ya olacak gibi değil ne yapabilirim ya muska yapan birilerini taniyormusunuz

25 Cevaplar

+4 oy
önce (3,745 puan) tarafından
Tobeeee haşa yapma Allah aşkına 
önce (22 puan) tarafından
Allah bu kadınlara gerçekten sabır versin hemde fazla fazla inşallah düzelir ya cnm    bu arada çok cana yakın hisetim seni saol tavsiyen için canimm benim  kac yaşındasın abla
Ben 37 yasindayim canım 24 yıllık evliyim inan daha ne yollardan gececeksiniz ama sabır herseyin başı evet zor biliyorum evet çok sabır ister ama kahır cekmeden bal yenmez
önce (1,490 puan) tarafından
Hay ağzına sağlık ablam burdakilere kalsa oooo
Valla kuzum 24 yılda okadar yollardan geçtim ki anlatsam roman olur ama diyorum ki iyiki sabretmisim şimdi Allah a bin şükürler olsun
önce (1,490 puan) tarafından
Sonrada hemen boşanma mi olur diyince millet bı kukruyor
-Reklam-
+1 oy
önce (952 puan) tarafından
Allah'tan ümit mi kestin de muskaya basvuruyorsun? !!
Yok tuvbe ama gerçekten artık aklima herşey geliyor ya
0 oy
önce (6 puan) tarafından
Ayni sorun bende var esim eve bakiyor ev dolu bitince aliyor ama bana para vermiyor elime bir kart verdi kartla alinca da birlikte alsaydik diyor sinirlerm.bozuluuo 7yildir kavgamz bu konu bana cimri disariya eli bol.. 
Vala artık ne yapacağımı şaşırdım madem cimrisin evlenmicektin ya nedir çektiğimiz bu erkekllerden
0 oy
önce (103 puan) tarafından
Cimri koca çekilmez haklısın yorumlarını okudum ne güzel namazındasın okuyorsun belkide senin sınavın böyle ALLAH katında peki sen muska yapsam tanıdığınz varmı dıyorsun biri çıksa var dese yapacakmısın bu dünya için ebedi ahıreti yakmayımı göze alacaksın bunu yapanında yaptıranında ahırette yeri yok öfkeyle söyleyipte günaha girme tövbe de canım  Bırak ahırette kocan hesabını versin ALLAHA havale et
TM cnm çok saolun napiyim yoruldum gerçekten cnm ya vala bezdim onun yüzünden gunaha da giriyirun Allah'ım beni affetsin ya bidaha öyle şeyler dusunmicem tuvbe yarebim ya
önce (103 puan) tarafından
Aynen canım o versin ALLAHa hesap herkesin sınavı farklı olur kimisi gaflete düşer hata yapar sen öyle birşey yapma hepmiz farklı sınavdayız yeterki sınavda olduğumuzu bilelim hataya düşmeyelim Şeytana uyup
TM cnm saol herşey için
0 oy
önce (913 puan) tarafından
Eşinin tutumu doğru değil Allah yardımcın olsun muska yerine ibadetinde bu tür isteklerini Rabbimden iste inşallah o bizi geri çevirmez aldığın paraya bereket duası okuyabilirsin eşin için dua edebilirsin bu niyetle namaz kılabilirsin Allahtan başka hiçbir şeyde medetimiz de dermanımız da yok onun bu davranışının seni günaha sürüklemesine izin verme lütfen 
TM cnm saol herşey için öyle yapacam
0 oy
önce (93 puan) tarafından
HasbinallAllah yaRabbim 
0 oy
önce (7,320 puan) tarafından
Dua'dan bulamadığını büyüden mi bulacaksın? İnsan bunu yazarken haya eder :(
0 oy
önce (546 puan) tarafından
Ohaa anammm

Bismillahirrahmanirrahim 
0 oy
önce (573 puan) tarafından
Muska safsatadan başka birşey değil. 
0 oy
önce (3,695 puan) tarafından
Çocuk isteyen ya da hastalığı olan kişiler çaresizlikten bu tarz şeylerle yöneliyorlar, doğru bulmuyorum ama artık çaresizlik diye bir sebep bulabiliyorum. Ama yani cimrilik için de böyle bir şey düşünülmez. Çalışmaya başla, eşinle tartış gerekirse. Bu tarz işler bir şey çözmez. 
0 oy
önce (14 puan) tarafından
Gerek yok onun günahına girmeye böyle biri için 500 TL ile ne alacaksın çok biliyorsa bir gün alışverişe kendi gitsin eksileri de yaz bakalım kaç TL'ye çıkacak o marketten
0 oy
önce (1,360 puan) tarafından
Muska ile sadece beli kısa bir süre için bir evliliğin yolunda olması hiç mutluluk verici değil 
0 oy
önce (1,505 puan) tarafından
Ay saçma sapan konusmayin yaa

Oturup el.acip Allah'a dua etmek varken böyle şeylerle ugrasmayin
0 oy
önce (1,172 puan) tarafından
Benm eşimde öyle ilk gittiğinde 3 yıl önce bana 50 TL göndermişti o zmn mama 70 TL mama bile alamıyorum bagriş cagriş ailem bana baktı 

Bu sefer gittiğinde büyük yemin ettim gittiğinde asla para istemem sen kendin attın attın atmadım kendime çalışacam dedim oda calişamazsin dedi bende görürsün çalışıyorum calişmiyorum gerekirse bosanirirz bana bakmıyor aç kaliyorum derim msjlari herkese gösteririm diye tehdit etti. Oda biliyordu bu sefer ciddi olup calişacagimi gönderiyor vede calişamimi istemiyor ondan 

Senin eşinde öyleyse de çalışacam kendi paramı kazanacam senin paran sende olsun gonderir
0 oy
önce (729 puan) tarafından
Bu işlere üç harfli bulaşır onlar bir yardım ederse bin defa senden söker alır bulaşma 
0 oy
önce (3,977 puan) tarafından
O geldiginde herseyi fazla fazla al canim 

Birde ben parasiz kalinca evden kullanilmayan seyleri satiyorum valla:) oyuncaklari falan
0 oy
önce (249 puan) tarafından
Canım muskayla olacak işler mi bunlar
0 oy
önce (18,603 puan) tarafından
Sakınnnn iyide olsa kötüde olsa bunu yapma 
0 oy
önce (511 puan) tarafından
Muska buyu bunlar şirktir canım.cimri.adam düzelmez bir insanin huyunu degistiremezsin
0 oy
önce (285 puan) tarafından
Vesveselerine yenilme öyle şeylerden uzak dur onlar seni felaketin olur daha da çıkmaza düşersin yaptığının yanlış olduğunu anlamayan insan büyüden mi anlar ki Müslüman insan yakışmaz yapma kendini eşin için yakma derim ha haklısın ama büyü düşünmen bile çok yanlış bunalmışsin anlaşılan o gittiği zaman madem az para bırakıyor ailen annenler yakınsa bı sure oraya git onlarla kalsan olmaz mı mes la yakınlarda borca alabileceğin bir yer yok mu mahalle içinde olan büyük bakallar oluyor ya o tarz bı yer yok mu eşin gelince verebileceğin ne bilim kuzum sende haklısın ama sakın o vebale girme tövbe çek unut gitsin 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 167 göst.
22 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,768 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Simaygule (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 172 göst.
15 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (500 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,306 göst.
3 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde ayrılktanöteyolyok (2 puan) tarafından soruldu

389,346 soru

11,640,882 cevap

35,436 kullanıcı

...