0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (184 puan) tarafından
Kızlar kızım için Bioderma almıştım ama yeterli gelmiyor kullandınız varmı ona göre sipariş vericem 

8 Cevaplar

0 oy
(1,347 puan) tarafından
Ben bir sürü şey kullandım. Sürekli kolu bacakları yara icindeydi. Çocuk doktoru bir jel yazdı o geçirdi ama mesele o değil. Tayinimiz çıktı İstanbul'a geldik çocuğuma en ufak bir yara kalmadi. odasına buhar makinesi alabilirsin
(184 puan) tarafından
Biz İstanbuldayz ama hala devam ediyor maalesef hava değişikliği size iyi gelmiş olabilir
-Reklam-
0 oy
(284 puan) tarafından
Mustela stelatopia. Hatta oğlumun alerji doktoru beyaz vazelin önermişti. İlk gittiğimiz zamanlarda cildi çok kuruydu "Stelatopia'yı yoğurt sürer gibi kalın bir tabaka halinde günde birkaç kez sürmen lazım ama Stelatopia biraz pahalı olduğu için vazelin ile dönüşümlü olarak kullanabilirsin" demişti. Galenik marka 1 kilogramlık kutuda bir vazelin önermişti ve uzun zaman ikisini birlikte kullandık.

Ne yazık ki tamamen geçiren bir şey yok ama büyüyene kadar bu bakım biraz rahatlatır.
(4,929 puan) tarafından
Muhtemel bazi besinler etkiliyodur. Diyet denediniz mi bizim diyetle gecti.
(284 puan) tarafından
Evet, zaten alerjik bir bebek. Süt ürünleri ve yumurtaya alerjisi vardı. Süt ürünleri geçti yumurta devam ediyor. Ama zaten her şey tetikler dedi doktor. Hava değişikliği, ter, hastalık vs. O yüzden tetikleyen şey çok fazla, tamamen yok olmuyor geçse bile.
0 oy
(509 puan) tarafından
Mustela stelatopia kullanıyoruz ama arttığı dönemlerde kortizonlu krem 
0 oy
(2,682 puan) tarafından
Kızım atopik ciltli. Mustela Stelatopia kullanıyoruz. Şükür iyi geliyor.
0 oy
(1,346 puan) tarafından
Mustela avakadolu daha güzel bir nemlendirici ve stelatopiadan daha güzel kokuyor tavsiye ederim.
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Mustela nin stelatopia serisinden bir balsam kullanmıştım iyi gelmişti ama 3 yıl oluyor siz bir bakın bulursunuz muhtemelen ama güvenilir bir yerden eczaneden vs alın
0 oy
(3,056 puan) tarafından
Oğluma doktor verdi. Bioderma atoderm. 
0 oy
(844 puan) tarafından
Mustela aldım ben nurdan önermişlerdi sağolsunlar. Bir iki sürmede işe yaradı 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 210 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Aye1 (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 288 göst.
21 Mart 2021 Diğer kategorisinde Kasimcicegiii (1,326 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 136 göst.
5 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minimalist (364 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
22 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oksuz06_ (137 puan) tarafından soruldu

397,024 soru

11,875,022 cevap

35,990 kullanıcı

...