0 oy
911 göst.
Aile kategorisinde (2,172 puan) tarafından
Ben annemdeyim başka şehirde. Eşim evde dedim dolabımda elbise var kargolar mısın düğün var kardesim için. Göndermiyor,sizin eşiniz olsa gönderir miydi? Bana mi çok tuhaf geliyor eşimin bu halleri yoksa normal mi. Bana göre altı üstü bir elbise paketleyip arabaya binip kargoya gidip gönderecek. Neden bu kadar zor geliyor anlamıyorum. Eşimi çok seviyorum iyidir anlaşıyoruz güzel ama bu yönünü hiç sevmiyorum. Böyle olunca ben de onun ailesine olumsuz tutumda bulunmak istiyorum. Haksız mıyım?

43 Cevaplar

+5 oy
(2,173 puan) tarafından
Eşim her şeyi yapar ama kargoya asla gitmez. Kamp sandalyesi aldık, bir tanesi kırık geldi onu bile iade etmedi. Onun yerine ben bir tane daha alırım dedi geçti. Adama kargoda ne yapıyorlarsa
(1,814 puan) tarafından
Haykırdım yalan yok :D üşengeç desem üşengeç olsa yenisini almaya gitmez bence eşiniz insanlarla uğraşmayı sevmiyor
(2,734 puan) tarafından
Hahha koptum :)))
(5,464 puan) tarafından
Benimkide iadede öyle kaç  kurusluk şey der geçer :))) gittiğin yerden al der kesin :) ama bulamayacagim birşey varsa yollar çünkü kargoya sürekli araba parçası yolluyo :))
(2,173 puan) tarafından
Valla kargoya gitmekten nefret ediyor. Kaç kere yaşadık bunu asla iade etmedi :))))
(2,522 puan) tarafından
Yıllardır internet alışverişi yaparım asla iadeyle uğraşmaz benimkide . Atar çöpe yinede kargoya gitmez
-Reklam-
+1 oy
(318 puan) tarafından
Benimki gönderir sağolsun hatta yenisini al yolla desem onuda alır yollar 
+1 oy
(1,814 puan) tarafından
Ay ikimizin kocayı birbirine çarpsak ya benimki de böyle bir şey isteyince huyu suyu değişiyor bir anda sanarsın evi ailemin üzerine yap dedim
+1 oy
(1,914 puan) tarafından
Benim eşimde kesinlikle yollardı varken gidip alsam onun için daha kötü :))) 
(566 puan) tarafından
Bu benimki:))) busra05
+1 oy
(2,734 puan) tarafından

O zaman yenisini alayım burdan de bak nasıl gönderir :D

(2,172 puan) tarafından
Kesin gönderir:D
(2,734 puan) tarafından
Kız o zaman desene sende düğün için elbise alcam evde kalmış diğeri diye. Hemen gönderirim derdi. İşini bilmiyorsun aaa
+1 oy
(838 puan) tarafından
Kesinlikle gönderirdi onun üzerine örneğin şu dükkanda şu aksesuarı beğendim alamamıştım desem onu da alıp gönderir bunda göndermicek ne var ki eşin neden böyle genel olarak hep böyle mi
(838 puan) tarafından
Yorucu bi durum sizin için inşallah düzelir benim eşim sağolsun yapar
(2,172 puan) tarafından
Ne güzel ya. böyle eşinin ailesi için çabalayan insanları görünce çok özeniyorum
(838 puan) tarafından
Benim annemlerin evi depremde ağır hasar raporu aldı neyse yerinde dönüşüm yapılacaktı 2 hafta boyunca tapu noter nüfus vs neresi varsa aldı annemi ordan oraya ordan oraya yaptı Allâh bin kere razı olsun ben hep derim insan insana her zaman lazım diye
(2,172 puan) tarafından
Ne güzel. Allah razı olsun karşılık beklemeden yardım eden insanlardan
(838 puan) tarafından
Amin canım amin
+1 oy
(9,720 puan) tarafından
Göndermesine gönderir de annenlere gidiyon belli ki düğün için gittin niye elbiseni yanina almadın bacım :D elbiseyi göndermiyosa para gönder elbise alçam de
(2,734 puan) tarafından
Kocasını sıkıntıya sokmak için :D
(2,172 puan) tarafından
Sorunun içeriğini tekrar okuyun bence:)(
+1 oy
(343 puan) tarafından
Asla getirmez etmez gondermezde daha kendi eşyalarım komple onun evinde getirmiyor mahkeme yoluyla alcam inşallah 
+1 oy
(1,114 puan) tarafından
Benimki, boş ver para göndereyim yenisini al, der. 
+1 oy
(2,763 puan) tarafından
Yollamaz ya yanına alsaydın der yada ordan elbise al der 
+1 oy
(513 puan) tarafından
Özel araba tutar yine gönderir o elbiseyi benim eşim. Ama seninki bu acayipmis valla
+1 oy
tarafından
Sende yenisini al 
+1 oy
(997 puan) tarafından
Bu eşin ve senin aranda neden aileyi karıştırıyorsun 
+1 oy
(258 puan) tarafından
O konuda Allah razı olsun gönderir ben doğuma gittiğimde bile bir ton elbise koymustum uçakla gidecek diye fazlası evde kaldı kendi biraz daha koymuş yollamış 
+1 oy
(1,766 puan) tarafından
Gönderir sağolsun ne var eline mi yapışacak kargo şirketi gelip evden işten her yerden alıyor götürmene gerek bile yok 
+1 oy
(610 puan) tarafından
Tabiki gönderir bunda ne varki
+1 oy
(4,649 puan) tarafından
O anki ruh haline bagli gerci d vitamini almistik onuda yanlis almis 400 luk alcagina 1000 lik almis eczaneye iade et dedim de gitmis cope atmis ugrasmayi sevmez hic 
+1 oy
(4,294 puan) tarafından
Giderken alsaydın keşke.  Bnm eşim de uğraşmaz öyle şeylerle. 
+1 oy
(306 puan) tarafından
Göndermez asla yenisini al der kıyafet benim için olsa kardeşim için de olsa göndermez erkekler genelde boyleler 
+1 oy
(603 puan) tarafından
Eşim hemen gönderir valla sağ olsun ona ne desem yapar

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 346 göst.
26 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bilmemne (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
59 cevap 2,036 göst.
0 oy
2 cevap 104 göst.
7 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Mahinur gns (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 150 göst.
12 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

399,430 soru

11,947,346 cevap

36,102 kullanıcı

...