0 oy
1,395 göst.
Diğer kategorisinde (199 puan) tarafından
Benim yüzümden öldü bır çocuğa bakamadım 12 saat anca yasadı her zaman olduğu gibi beceremedım öyle söyleyenler haklılar süt zaten yok baskısı Allah'ım bu nasıl bır acıdır yuzlerı bembeyqzdı yanakları yumusacıktı ama o yanakları soğuktan donmuş morgda çok üşümüş ağlayınca öpünce susuyodu bıraz daha sevebılseydım keşke uyumasaydım keşke o uyudu dıye uyudum ben ama sımdı 1 saatı kaldı rabbım gösterdi gerı aldı perşembe doğum olsaydı bu sefer karnımda olecektı Rabbim sevmemızı görmemizı ıstedı kucağımda ölmüş haberım olmamış rabbım acımı hafiflet sabır ver bana dayanacak mecalim kalmadı boşlukta gıbıyum o kadar acılar cektım rabbım hıc bırı böyle acıtmadı canımı sankı canlı canlı kalbımı çıkarıyolar kucagım boş kaldı aldılar kuzumu benden doyamadım kuzum sana senı nasıl o toprağa verecem kıyamamkı sana çok küçüktün o masum vücudun nasıl kalacak o topragın altında

28 Cevaplar

0 oy
(1,097 puan) tarafından
Rabbim cennette bir şefaatçi vermiş size. Çok üzüldüm gerçekten :'( neden öldüğünü söylediler? 
(199 puan) tarafından
Amın bın kez canm allah razı olsun hepınızden üzüntümle üzüldünüz
(199 puan) tarafından
Hıc bısısı yoktu çişini kakasını yapmıştı emmıstı bıle tutmuştu ama çok aglıyodu :(
(1,097 puan) tarafından
Ahh yavrum benim :'(
(199 puan) tarafından
Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(96 puan) tarafından
Oy ya Allahim sabrini verecektir okurken gozumden yas geldi.Rabbim sana guc kuvvet versin cennet melegin sana sefaatci olacak ahirette annesi.kendini suclama asla ömrü o kadarmis Sen Allaha sigin tevekkul et rabbim sabirlar versin.
(199 puan) tarafından
Dün mezara defnedıyoz ben kendımu tutmaya calısıyodum gözümün önüne cennette çocuklarla oynadıgı geldi o benı güçlü tuttu o an :((
0 oy
(611 puan) tarafından
Canım doktor ölüm sebebine ne dedi ? 
(199 puan) tarafından
Otopsıye gonderdık canm 15 güne çıkacak hastaneyi sıkayet bıle ettık ozeldı bakalım
0 oy
(793 puan) tarafından
Rabbim yardımcınız olsun sabır versin inşallah.inan çok üzüldüm.kendini hiç suçlama kesinlikle.cunku bende 10 gün önce doğum yaptım ve iki gün boyunca sütüm yoktu. Mama da vermedim.bende uyuyordum ,oda uyuyordu uyaniyirdu.onun için senin sütünün olmamasıyla ve uyumanla ilgili olduğunu düşünmüyorum.demeki kaderinizde bu varmış.Allah sana bı imtihan sunmuş inşallah diğer dünyada seni evladına sırat köprüsünden kurtaracaktır.Allah Sana Yakup peygamberimizin sabrindan versin inşallah.
(199 puan) tarafından
Allah razı olsun hepınızden 4. Bebegım en çok da bu acııttı :(
(793 puan) tarafından
Oyyyy kıyamam ya :(( Allah inşallah yerini doldurur sağlıklı hayırlı evlat nasip eder.baska çocuğun yok mu ?
0 oy
(1,770 puan) tarafından
Allah kimseye evlaf acısı göstermesin Allah sana bol bol sabır versin sakın üzülme kendini suçlama Allah ona o kdr ömür vermiş canım benim bı anne olarak seni çok çok iyi anlıyorum kendini üzmenin bı anlamı olmuyor :(
(199 puan) tarafından
Ya canm bu 4. Kaygım dıgerlerı karnımdayken kaybettım bunuda perşembe sezeryan günü verdı Dr ama ben sancım olduğu ıcın alalım mı cumartesi günüydü Allah işte 11 saat sevmeme ızın verdı kendımj bu sekılde teselli edıyorum :((
(1,770 puan) tarafından
Ayyy kıyamam ya üzülme Allah bizlere de verdi ama verdiği gibi de alacak birgün,seninkiler ahirette sana şefaatçi olarak oda seni bekliyor umarım Allah tez vakitte yerini doldurur kaç haftalık doğurdun ki bu bebeğini
(199 puan) tarafından
37.4    38 de sezeryan günü vermıstı ama çok şükür rabbım sevdırdı azda olsa :( bır kerede guldu bana dünyalara bedelldi ;(
(1,770 puan) tarafından
Ayy cnm ya bebeğin ztn doğabilecek zamandaymis ama üzülme enazindan bunA da çok şükür
(199 puan) tarafından
Buna da şükür cnmm
0 oy
(602 puan) tarafından
Rabbim sabrını versin inşallah
(199 puan) tarafından
Allah razi olsun :(
0 oy
(1,131 puan) tarafından
Rabbim sabrını arttırsın kelimelerin tükendiği bittiği yer canım evlat çok başka birşey ama seni cennette bekleyen sana şefaatçi olacak bi meleğin var kuzum adanalımısın hangi hastanede yaptın doğumu
(199 puan) tarafından
Adana kozanlıyım ama mersin'de yasıyorum mersin'de özel hastanede yaptım doğumu cnm sıkayet fılan ettık bısı yok dedıler bebek ıcın ama işte sözun bıttıgı yer
0 oy
(185 puan) tarafından
Pardon Anlamadım Nasıl Kaybettiniz Bebeğinizi Nasıl Oldu
(199 puan) tarafından
Doğdu ama 12 saat sonra melek oldu canm:(
(199 puan) tarafından
Bi  anda oldu sabah 4 tü

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 392 göst.
8 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy