0 oy
53 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Daha öncesinde yakın bı zamanda rüyamda kıyametın kopacagını öğreniyorum ve çok telaş içindeyim namaza başlıcam bırakmamak üzere, gunahlarıma tövbe edıcem vs ağlayarak korkarak kıyametın kopacagını bıkdıgım ıcın tövbe edıyorum. Bu rüyadan yaklasık 10 gün sonra falan rüyamda gökyüzü tamamen yeşile bürünüyo ama o yeşilin tarifi yok ışık saçılıyo bembeyaz ama gökyüzü yeşil çok farklı ve güzel bı tonu vardı ve telefonu alıp resmnı çekiyorum Mehdi as. Geldi diyorum kımse inanmıyo ama Mehdi as geliyo hissedıyorum daha sonra bırden korkuya endıseye kapılıyorum mehdı as geldı ise kıyamet yakındır gunahlarımız var hatalarımız var namaz yok iman yok kuran yok nasıl hesap verıcez diye endıseye kapılıyorum. Acıklaması nedir acaba. Bılen anlayan var mıdır. 

Konuşan alakasız bısey daha sormak ıstıyorum. Mısır gevreklı kurabıye yapcam da şuan evde cıkolatam yok pudonge batırsam kuabıyeyı olurmu 

1 cevap

0 oy
(18,803 puan) tarafından
Canım bi uyarı olabilir namaz kılman için 
(18,803 puan) tarafından
Bence geç değil kıl başla tövbe et Rabbim merhametlidir kullarına ♥️
(3 puan) tarafından
Çok garip ama olmadık anlarda bırden bıre ıcımde korku düşüyo ölüm korkusu ölcek gıbı hıssedıyorum ve hesap verememek tek korkuyorum. Hastalıgım bıtsın inşallah başlamak istiyorum bidaha bırakmamak üzere.
(18,803 puan) tarafından
Öyle oldukça inşirah oku canım hadi inşallah♥️
(3 puan) tarafından
Saol aklımda bulunsun okicam. :) hayatımı tamamen değiştirmek ıstıyorum pantolon gıymıcem artık makyaj parfüm topuz topuklu ayakkabı süslü kıyafetler tesettür de haram olan ne varsa terk edicem inşallah. Ama ferace veya bol boydan elbıse giydiğim zaman ve şalımı da göğüs ve sırtımı kapatıcak sekılde yaptıgım zaman insanlar bana bakıyo gbı hissediyorum gunumuzde de tesettüre burun sokan cahiller cogaldıgı ıcın suroyelı benzetmesı vs insan cekınıyo doğru tesettürü gıymeye
(18,803 puan) tarafından
Çok haklısın Allah yar ve yardımcın olsun canım bende öyle çok istiyorum keşke nasip olsa banada namaz kılıyorum kapalıyım ama tam anlamıyla giremedm tesettüre inşallah yenerim nefsimi
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 41 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
29 Mart 2022 Diğer kategorisinde Aglayananne (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 81 göst.
10 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ❤️berk bebek❤️ (1,164 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 140 göst.

391,050 soru

11,699,373 cevap

35,583 kullanıcı

...