0 oy
614 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Bbnmmmmmmöö vhbbnmmkkkkk

13 Cevaplar

+1 oy
(19,830 puan) tarafından
Ağdaya gidiyorum ben ama lazer araştırıyorum başlamak için
-Reklam-
+1 oy
(7,121 puan) tarafından
Evde kendim ağda yapıyorum ama baya 4 5 saatimi alıyor tüm vucüt
(2,116 puan) tarafından
4-5 saat çok fazla değil mi. Ben tüm vücut yarım saatte alıyorum. Temizlik duş falan maks 1 saat . Ne kullanıyorsunuz.
(7,121 puan) tarafından
Ağda kullanıyorum canım özel bölge koltuk altı bacak bide karın toplam bu kadar sürüyor valls
+1 oy
(2,150 puan) tarafından

image

bunu aldım kafam rahat 
(3,811 puan) tarafından
Fiyatı ne aletin
(2,150 puan) tarafından
12 bin
(2,150 puan) tarafından
Daha yeni kullanmaya başladım kullandıkça etkisini görecem inşallah
(3,811 puan) tarafından
Hadi hayırlısı güle güle kullan
(2,150 puan) tarafından
Teşekkürler canım
+1 oy
(1,396 puan) tarafından
Zamanında komple tüm vücut lazere gittim inanki hiç bir yerimde kıl tüy yok kurtuldum o dertten çok şükür
+1 oy
(1,626 puan) tarafından
Gebelikten önce lazere gidiyordum tertemiz oldu vücudum gebe olduğumu öğrendim şuan gitmiyorum kullarım şuan yavaş yavaş çıkıyor ağda kullandım daha önce cildim hassas deri soyuluyor kan geliyor mecbur jilet kullanacam kesin
+1 oy
(1,921 puan) tarafından
Agda yaptiriyorm canm kuafrde bikini bolgesidw vacaklarimida.15dakkaya isim bitiyor tertemiz.ve uzun sure yaptrdgm icnde az cikiyor rahat ediyorm.
+1 oy
(232 puan) tarafından
Bn hemşire eldiveni Kullanıyor 2 aya kadar çıkmıyor.
+1 oy
(1,491 puan) tarafından
Evde buz lazer yapıyorum ben
(900 puan) tarafından
Makinen ne cnm memnunmusun
(1,491 puan) tarafından
Pirantech canım memnunum çocuktan çok sık yapamasam da etkisini gördüm
+1 oy
(2,991 puan) tarafından
Bekarken lazere gittim baya baya bitmişti peş peşe doğum yaptım tüyler geri geldi :/ eskisi gibi değil tabiki.. bende ayda bir kendim ağda yapıyorum zaten genital bölgeyi alıyorum başka yerde yok 15 dk sürüyor ortalama
0 oy
(1,830 puan) tarafından
Benim makinem var tüy alma makinesi kollarımı bacaklarımı onla alıyorum bikini bölgemi jiletle alıyorum ama doğuma 2 ay kala ağda ile aldırıcam
tarafından
Epilasyon aletinden bahsediyorsunuz sanırım kaç tane Epilasyon aleti aldım büyük küçük Epilasyon tam 1.5 saatimi alıyo duşta sanırım sorun bende
(1,830 puan) tarafından
Evet epilasyon aleti ben düzenli şekilde aldığım için çok fazla birikme olmuyor o yüzden de çok uğraşmıyorum
0 oy
(17 puan) tarafından
Özel bölgeyi jilet ile alıyorum gerisini epilasyon ile.. ama keşke kendim ağda yapabilsem ağda ile alırdım.

Artık lazer cihazı almaya düşünüyorum ama. 
tarafından
Lazer cihazı nasıl alıyo ki acaba ya baktım çokta pahalı onlar
(17 puan) tarafından
Lazerde biraz sabırlı olmak gerekiyor. Aldığını bölgeleri önceden jilet ile almak gerekiyor sonra lazer ile üstünden geçiyorsun. Bunu haftada sanırım bir kez yapmak gerekiyor. Böyle böyle tüyler azalıyormuş. Evet çok pahalı ama Uygurları da var onları ilk deneyeceğim sanırım.
0 oy
(456 puan) tarafından
Bikini kaş bıyık ağdaya gidiyorum

Bacak koltuk altı epilasyon ile alıyorum en fazla yarım saatimi alıyor

Ama lazer bakacağım bende 
0 oy
(12,047 puan) tarafından
Lazer epilasyon konforu şahane

İlgili bir soru bulunamadı

398,135 soru

11,906,518 cevap

36,034 kullanıcı