0 oy
85 göst.
Aile kategorisinde (1,284 puan) tarafından
Kızlar kızım 27 aylik. Yaklaşık 4 5 aydr benmle beraber uyuyor. Ondan önce park beşikte yatıyordu. Yatak almistk cuma günü o gelecek. 1.5 kişilik almistk. Kenarına korumalık alacagm düşmesin diye. Benmle yatmaya alıştı yatağında yatmaz diye endişe ediyorm açıkçası.. belki heves eder yatar diyorm Bi yandan da. Hep baba sana yatak aldı artk kendi yatağında yatacaksın diyorm. Bazen baba sana yatak aldı diyor kendi kendine konuşuyor.. inşallah zorlanmam bu konuda. Çok şükür sallamıyorum artk kendi uyuyor. Uykusu gelince ben uyucam diyor. 

Sizin çocuklarınız hemen alıştı mi odasına..??

8 Cevaplar

0 oy
(4,373 puan) tarafından
6 ayliktan 26.5.ayina kadar benimle uyudu  15 gündur odasinda uyuyor simdi kendi yataginda mesela sabaha karsi yanima geliyor o ayri mesele ama 
-Reklam-
0 oy
(4,050 puan) tarafından
1 yaşında odasını ayırdım 2 ay sonra da bazaya koydum 3 yaşına girecek hala yatıyor bazen gece uyanıyor beraber uyuyalım diyorum dalana kadar yanında kalıyorum sonra çıkıyorum hiç zorlanmadık biz
0 oy
tarafından
1 yaşında ayırdım şükür alıştı 
0 oy
(6,478 puan) tarafından
Ben hiç beraber mecbur olmadıkça beraber uyumadım yanlarında yattım uyuyana kadar ama sonra uyumadıysam ya da gece geçtim yatağına ama çok zorluk çıkarmadılar ikiside bazen geliyolar yanımıza o kadar da olsun büyük kızım 18 aylıktı yanımdan ayrıldığı 2 ay felan babasıyla uyudu küçük kızımda 25-26 aylıktı ranza aldık ona yatıyorlar şuan 
0 oy
(1,098 puan) tarafından
2 yaşında ayırdım doğum yapacağımdan sorun yaşamadık babası gece vardiyasında olunca geceleri gelir yanıma sokuluverir kerışmam
0 oy
(2,271 puan) tarafından
Bende 30 ay civarı ayırdım biraz geç kaldık ama depremi yaşadığımız için hep korkuyordum. Sonunda cesaret ettim ayırdım tek kişilik bazada yatıyor kenarına koruma taktık iyi yatıyor. Normalde çok deli yatardi ama kendi yatağında sakin yatıyor. Hala geceleri uyanıyor Bizim yanımıza geliyor bir kere falan. Su istiyor. Verip geri kendi yatağına gidiyoruz uyuyunca geri kaçıyorum 
0 oy
(2,725 puan) tarafından
Benim oğlumda 27 aylık ne zaman odasını ayırsam diye düşünüyorum. Şimdilik beşiğinde bazende yanımda uyuyor ama bir yazarın 4 yaşta ayrılması lazım dye yazısına denk geldim. Kitabını alıp okuyamadım daha kararsız kaldım o yüzden. Ne yapıcam bilmiyorum. Bana erken yani 3ü geçirmeden ayırmak mantıklı geliyor. Çünkü iyice anlamamış olur. Ablam 4.5 yaşında ayırdı odasıda var ama hala annesiyle yatar 8 yaşında.. Allah yardımcınız olsun 
0 oy
(2,572 puan) tarafından
Alışamadı korktu babasıyla yattı bi muddet

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 973 göst.
7 Ağustos 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 348 göst.
5 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Vesile hakan (845 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 312 göst.