0 oy
82 göst.
Diğer kategorisinde (236 puan) tarafından
Kızlar bu çatı muayenesi tam olarak nasıl yapılıyor acıyor mu birdahaki kontrolde çatı muayenem var biraz korktum muayeneden sonra kanama oldu yazanlar olmuş yapmam gereken birşey var mi

2 Cevaplar

0 oy
(9,760 puan) tarafından
Kendini kasmazsan acımaz 1 dk bile sürmüyor alttan el ile acilma var vs. Diye bakılıyor 
(236 puan) tarafından
Sonrasında kanama oluyor mu peki
(9,760 puan) tarafından
Ben bir kez muayene oldum o şekilde sonrasında acil sezeryanla doğum yaptım benimki farklı bir durum. Kiminin oluyor kiminin olmuyo
(236 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim bilgilendirme için
-Reklam-
0 oy
(48 puan) tarafından
Canım doktor eldiven takıp iki parmağıyla muayene ediyor bikaç saniyelik bir durum,ben derin bir nefes alıp nefesi geri verene kadar doktor çoktan bitirmişti zaten acı hissetmedim hem de hiç ama kasarsan acı çekermisin bilmiyorum bu arada bende kanama oldu az da olsa ama bence olur da çünkü zaten son günler çocuk baskısı oluyor o bölgede hassasiyet olduğu için normal kanama ,oluk oluk kanamıyor 
(236 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim bilgilendirme için çokta korkulacak birşey yok sanırım
(48 puan) tarafından
Doktor işleme başladığı gibi yavaş ve derin bir  nefes al hepsi bu. doğum da sürekli yapıyorlar zor olsa herkes çatı muayenesi anılarını anlatırdı öyle değil mi:) Allahım seni de bütün hamişleri de feraha çıkarsın güzel kardeşim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 252 göst.
31 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Arzuylcn41 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 412 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 256 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 429 göst.