0 oy
96 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından
Merhaba günaydın arkadaşlar konuya girmek istiyorum Biz şu an eşim ve ailesiyle birlikte Memlekete geldik yani köydeyiz eşim Zaten normalde de çok fazla üzerime düşen değer veren birisi değil Bunu biliyorum ama ailesinin ya da bir toplumda beni o kadar değersiz hissettiriyor ki benimle o kadar yabancı gibi oluyor ki gerçekten bu durumu her defasında üzülüyorum Aslında ona bu ortamlara girmeden önce söylüyorum biraz beni insanlar yanında değerli Hissettir diye bunu bildiği halde gözlerinin içine baktığım halde yapmıyor o kadar basit ve sıradan davranıyor ki bana gerçekten annesi ve babası durumu anlayıp onlar bana Üzülüp birseyler yapmaya çalışıyor benim ile alakalı ilgi göstermek gibi hatta bazen kayinpederim benim tarafimi tutup sen niye karina boyle ediyosun diyosun diyor cogu zaman ama o hiç hic sanki askerlik arkadaşıyım ya şöyle bir bakıyorum cevreme bazi kisilere esleri ailesinin yada bir ortamda ağzinin icine bakiyor ne kadar degerli hissettiriyor karılarını ben benim için ölsün bitsin demiyorum ama en azından biraz onlarin yaninda deger verebilir ,bide bazen sinirlenip bi bagiriyo yanlarinda anne ve babasının küçük dusuruyo ne dersen diyim asla umursamiyo bencil cok bencil ..öylesine icimi dokmek istedim size saolun

3 Cevaplar

0 oy
(24 puan) tarafından
Sende kendi ailene gidince ona değersiz hissettir belki anlar
-Reklam-
0 oy
(631 puan) tarafından
O sana değersiz hissettiriyorsa sen daha büyük oyna; yok say.
0 oy
(4,093 puan) tarafından
Ne çektin sen bu kocanin ilgisizliğinden ya değişmez senin kocan sal artik boşver ilgi alaka gösterme yokmuş gibi davran sen ilgi beklentisine girdikçe o daha da uzaklaşıyor 

İlgili bir soru bulunamadı

391,051 soru

11,699,414 cevap

35,583 kullanıcı

...